Skoči na vsebino

3 Xbox 360 Lan party v Tržiču ; GOW, Rock band...


numerus

Priporočene objave

  • Odgovorov 96
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Mogoče bi prišel pogledat. Bi prinesel xbox sm plazme pa ne bi vlekel s sabo... Ker je 42 malo velka zadeva. A ma kdo viška LCDjev oz. kako bi to speljali? Nimam tudi LCDja, ker mam prenosnik.

ksiMacro, od kje si ti točno? Vidim, da si Belokranjec kot jaz. Če greš ti gor in če bi blo možno bi šu s tabo. :) Sem iz Radovice pri Metliki. Sej zdej si me povabil Halo3 špilat pa ne morem.. Se dobimo kater drugi dan na Lajvu.

Kaj mate z Ninjo, da ga ne-vabite?? :D

Link to comment

:tepen: Obveščam vas, da bom Lan Party prestavil na 5.7., ker vidim, da je na 28.6. veliko ljudi odsotnih. Prosil bi vas, da to sporočilo posredujete vsem, ki radi igrajo Xbox, tudi tistim, ki niso na forumu. Full bi bilo vredu, če bi nas bilo čimveč. Potrdite udeležbo... Rabim seznam zaradi tekmovanja...

Cene piva na Lan Party-ju za tekmovalce:

Laško 0,5 - 1,5 €

Paulaner 0,33 - 1 €

:beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

LP,

NumberURos

Link to comment

A svojo pijačo lahk vzamemo polek? Če ne se boma z mlakyjem natrinkala za prvim vogalom, pol pa se pridružima partyju.

Ne sej ne, tistih par evrov bom že dal. Drugače pa upam, da se bomo res lahko zbrali v čim večjem številu, pa da ne misli it kdo takrat na morje al kaj takega. A se kdo javi, da bi naredo seznam tule na forumu?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Seznam bom naredil naslednji teden, ko bodo vsi potrdili udeležbo in bo to mogoče - upam seveda, da bodo... Kar se pa tiče pijače pa se mi zdi fer, da bi se pilo na party-ju, glede na to, da ne bo potrebno plačati za prostor in še cena pijače bo zaradi nas občutno nižja ( s tem mislim beer ). :beer:

LP,

NumberURos

Link to comment

Sem svojo jamrajočo izpoved dal že v H3 threadu. Žal imam z nastopom sezone vse manj cajta, vikend trenutnega datuma, tako kot vikend prej in kasneje že zaseden (5.7 je turnir SF3:3S v Izoli) in nasploh je razdalja zame malo prevelika za dogodek, kjer ni v prvem planu edina igra, ki jo igram. Sorry, fantje, pretežko mi je tokrat. No, upam, da uspete hud event narest. Sekajte in pokajte, kolikor se da! :rock:

Link to comment

Evo jaz tud pridem sam nevem še če bom prinesel vso feršterkerijo. Prinesem Guitar Hero, PS2 ter Singstar pa mogoče še X360 sam če dobim LCD monitor.

Kdaj bi se pa naj kej dobil v soboto? Jz bom verjetno že navsezgodi štartu pa šel kr do Tevža da še prej kak sixpack rukne(m)va.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ok zaenkrat je log tak...

Pridemo:

Morbid

Relix

Ninjaklan

Numberuros

Frikozoid

Brukozaver

Keso

Dejan

Sickboy

Matkurba

SLOVENIJA :rock:

Team primorska (Njapo, Calico)

Carnage

Mlaky

Nitro

Apollo

Sunray

Kek

Edvin

Lipovec

Sexarski heroj

AFireInside z bejbo :)

Zdej pomoje sm se koga spustu! Tk da dejte se mau javit, da bo vse se za zihr!

Uros says hi, ker je zaseden skor ceu tedn!

Peace out...

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Jaz se oglsim na pijačo in da malo pozdravim kolege.

Lp,

Tozo

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

ej pa se da tam prespat al grete potem domov?? še razmišljam, da bi vletel.. bom videl, kolko bom imel časa. malo je daleč to za mene ( sm iz bele krajine).

ninjaklan, a ti greš iz LJ? ker če bi šu bi rad da se dobim s katerim v LJ pa da gremo pol skupaj dol..

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.