Skoči na vsebino

NOGOMET


Priporočene objave

No...pravkar hotel ustvariti temo o tem nadkrasnem športu. Vsaj pomoje, takšnega EPja že dolgo ni bilo. Toliko favoritov je že izpadlo a bosta polfinala vseeno nadkvalitetna. Presenečenje prvenstva? Zagotovo rusi. Kot igralcu mi je bilo takoj jasno, da tako fizično/kondicijsko pripravljene ekipe ni. Tako, da srčno pričakujem tekmo s španci, ki so pravtako v odlični formi. In nevem zakaj zaboga bi kdo bil presenečen nad zmago špancev proti italijanom, ki so se celo predtekmovanje ter tudi četrtfinale dobesedno "prešvercali" skozi. Vsaka čast tudi Turkom, ki so pokazali zlato pravilo, da se igra do zadnjega sodnikovega žvižka, kar jih je rešilo na 3 tekmah. Kako bodo sedaj odigrali proti nadmočni Nemčiji, ki je iz tekme v tekmo boljša s 14 igralcami, mi tak ni jasno. Razočaranje prvenstva pa zagotovo Francozi. Nadarjena ekipa mladih talentov, ki pa brez Zizouja ni to, kar bi lahko bila. Ah, kaj bi dal da bi kdaj ugledal slovensko zastavo na Euro... :lol:

Link to comment

Izmed tek polfinalistov samo upam, da bojo nemci popušili, ker so prasci. Ena ekipa pr fuzbalu, ki mi res ni všeč.

Ostali so mi pa vsi vredu, tako da-vso srečo.

Pred začetkom prvenstva sem sicer v prvi vrsti navijal za Portugalsko in na drugem mestu se nizozemsko, vendar nažalost že izapdl.

Zdej pa nevem...Turki se mi dopadejo, zaradi stila zadnje minute, Španci so mi pač vredu (kot ekipa), protu rusom pa nimam nč proti....

Tko d bom na prvi tekmi naviju za Turčijo, v drugi pa za Španijo :D

Pa še dva linka zanimivosti:

-Tale je namenjen predvsem drkoo111-u (in seveda tudi ostalim, ki nemarajo hrvatov):

http://www.izklop.com/?url=links/start&a=open&id=42420

-Tole je pa pač zanimivost o dosežkih Turkov letos :D :

http://www.ofsajd.com/cgi-bin/Ofsajd?co ... ti&id=1735

Link to comment
Rusi bodo prvaki ;)

Se strinjam s cloudom - fantje imajo kondicijo! Samo poglejto si šprint Arshavina v 120 (!) minuti

Jst pa pravm da rusi nebodo prvaki.

Če bodo igrali z španci igrajo z rusi 26.7.08

jih bodo španci poreazl.No danes je pa tekma Nemčija - Turčija

Malo sem gledal amapk mislm da bodo nemci jih premagal.Sam sm pa isledu da Turki verjamejo v božjo pomoč ?

No pa še neki :

A igra kdo spletno igro ZURNAL 24 Football chalange Če gdo gra me lahko duda pod frenda z imenom TUN3000 pa gremo kako igro fuzbala.

sig-4-si-2-sispeed_479.gif
Link to comment
Turki-božja pomoč? Itak.

Njihov Buda jih pa ja uči, da naj bojo prijazni, strpni potrpezljivi itd...sicer se je to tud Kristus spomnu, ampak očitno to na nemcih ni najbol učinkoval. Simulerajoi ko žabe.

Za FC od zurnala: sem spilal 2 dna, pa mi je ratalo bedno.

Ja turki lahko zmagajo le če bodo imeli resno veliko srečo.

sig-4-si-2-sispeed_479.gif
Link to comment

Italijani so itak že moj alltime favorit od 98', ampak so jih španci, zegnarji, izločili.

Ampak hej, brez treh najbolših igralcev, bi redko kakšna ekipa še zmogla tak upor. Videlo se je, da ni Pirla, saj praktično nismo videli organiziranih napadov, sploh pa Gattusa (saj so španci prišli čez polovico, saj veste kaj govorim :ihih: ). Je pa obramba delovala popolno, celo brez Cannavara, moj bog kaj jim je delal Chielini.

Sicer nisem nek velik fan menjavanja favoritov, a rusom in čehom privoščim zmage (zato zdaj sovražim turčine, ki so tudi največji zegnarji tega prvenstva).

Španci bodo leteli ven, pri njih je bilo še veno tako, da začnejo bombastično potem pa, ko rata resno izpadejo...

Link to comment
  • vrhovni

Holy shit, kako lahko za makarone navijate. vomit.gif

Sedaj, ko so Nizozemci out, Rusija all the way. Sej so vsi papkasti in baby-facei, ampak špilajo noro dobro in do zadnje sekunde drugega podaljška, če je treba, kar nadmudri še tako dobre posameznike drugih ekip. Pa kere batine od strelov ima (se mi zdi da) Kolodin .. :amazed:

Link to comment

Kako lahko navijaš za rožice :ihih: ?

Ma ne saj ne rečem Nizkozemci, so bili tudi meni včasih zelo všeč, ampak vedno sem bil nekako skeptičen proti ekipam, ki so v predtekmah terminirale nasprotnike z x:0, x>3. Še vedno so zaspali na lovorikah in zleteli ven. Naj so še tako nabijali, da ne bodo podcenjevali rusov so počeli točno to, v podaljških pa so jim komaj še sledili. Enako se je zgodilo s Portugalci, enako se bo zgodilo s Španci.

V dobro Rusov upam, da ne bodo podcenjevali Špancev, enkrat so jih ti že premagali in ko enkrat premagaš najbolj obetavno moštvo prvenstva, kaj hitro začneš podcenjevati druga.

Rusom bi res privoščil naslov, ki edini prinašajo zares svež veter v nogomet.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.