Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Jaz mam shit net, 128 kb uploada tak da mislim da nebi šlo najboljše, no kdo ma boljše naj hosta in je to to.

Jaz verjetno bi alhko ob kakih 8 al ap 9, vglavno rpiden če en prej ob kkaih 10. Samo ne mislim da bom tu ob 9, ali celo ob 8.

A ve kdo kaj zqa vraga dela kekken ? A še zmeraj ni napisal reporta pretepa #4 ?

Dej če ga kdo lakho kontaktira ga naj pa naj on zrihta svoj team da se gremo žgat.

Macro, a BigDaddy bi lahko prišel ?

le rad bi da nas bi bilo čim več ;):lol::beer::car:

followmeontwitter.png
Link to comment

hehe

Ja igrali smo in itak da bi še. No vsaj jaz bi še igral.

Sem prej vprašal sebeka če bi, pa je rekel da neve še če bi danes.

In če bomo igrali, ne bo štekalo ! Ker pri nas so prejšnič nekaj mrdali internet, niti strani ni odpiralo vredu. Tokrat je drugače ;)

Torej who's in ?

za zdaj "in": jaz, macro.

followmeontwitter.png
Link to comment

No no no no no....wait wait wait!!!

Ne danes.....mislim, vsaj jast danes nimam cajta! :)

Sorry 4 the missunderstanding!

I'm @a local party 2day. Umm lahko se zmenimo za cez vikend kar se mene tice.

@sebek: Ne vem kak bo z XBL, ker klen na boxu nima nc originalnega.. :mirror: Mogu bi svoj retail disk not fuknit. Sam nimam pojma, ce bi XBL skuzu, da to ni t3h disk in bi bannau eeprom!

Morm se pozanimat...

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...

No glede na to, da je bila 5 letnica haloja 15 novembra in da že dolgo nismo igrali in da mi je uspelo usposobit 360 v mbju bi se lahko zmenili za kaki špil ali dva, ta teden ob večerih mam čas.

Ako vam je postajte.

No kakorkoli zadnje čase sem moval na sensitivity 5 in nemorm verjet kolko več svobode ti omogoča, kake nore sweep snipe se da delat pa no scope fack ne, pownage.Tudi pregled je dosti bolši, še posebej, ko ni radara. Res, da batle rifle malo jadra sem in tja, ampak vsega se navadiš. Skratka poti nazaj več ni.

:D

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Ma bomo ASAP, brez skrbi.

Aja, meni je merek na X360 čisto čuden. Dajte mi malo ljudje, ki ste igrali več časa (Macro je trenutno 360pad-retard :ihih:) povedat ali vsaj probat ocenit, če se na dolgi rok v Halu x360 gobica z dovolj prakse izkaže za (enako)vredno naslednico, ali je una od starega vseeno boljša. Meni se s to zdi, kot da ima nek sumljivo velik deadzone. Boh. :?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.