Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

Ej o tem bi se sse dalo razpravljat, ker meni zadeva za1x deluje zelo cudno. Ko vidim EnemyChief-a v kaksnem kotu, namesto da bi nameril konkretno vjugam okoli njega. Zdej ali je to nenavajenost(ko sem pred kratkim na xboxu z 5 sensitivity igral nisem imel problemov) ali pa je stvar v gobi! Ne vem....bo se kdo kaj povedal valda....

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ma ja tudi problem je, da emulacijska koda včasih ne dela najbolje in ti kar zašteka malo, ko se dosti na ekrani dogaja.

Drugače kar se pa yosticka tiče, nevem se navadiš pomoje.

Pa folk ful nuca BXR, vem sam ga tudi nucam, vedno ko nekdo leti na tebe z br lahko pričakuješ, da bo šel na bxr.

MeleeFire: B,X,R or B,Y,Y,R

As soon as your melee has hit your opponent and the damage is done, you can cancel the rest of the animation with X and open fire again. If done optimal it will seem like a melee and shot at the same time. To be done with a full clip or using Y,Y instead of X when not.

Note - When you don't have ammo to reload your battle rifle, you can keep doing B,X,R

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Macrko, a tebi gre Halo2 na 360-ki? Prek live-a mislim, ker meni ko dl-jam mape vedno zasteka oz. crn zaslon in pol ne migne nikam. Zelo rad bi sprobal malo online tole nazigacino, ker me je zdaj zadnje dni SP kar not potegnil.

Jap dela, vedno ko ti mape zdownloada, 360 zašteka (hrošč) vendar potem ko ga restartaš dela normalno mape se ti ne zbrišejo.

Link to comment

Samo pridite na pwnage. Bo kekken hostal custom 4v4. To se mi zdi se najbolje napram laggy nofilteringwithsebek matchmaking-u.

Drugace pa ja...ko ti mape zgnijejo v medmrezju(zaradi pocasnega dolpotega) in jih gnile fases na HDD ti xbox crkne.

Pa se stari xboxdashupdate, po katerem tudi xbox zamrzne. CCC M$ :a_a:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Sorry, ki danes ni bilo nič, ampak je prišel še ostal folk in smo morali igrat ene 5 drugih iger prej - Wipeout Pure PSP wlan battle - :amazed: :bowdown: in pa itak neumrljivega SF3.

Sem pa se zmenil z Mr.Xom za jutri. Drugače pa verjetno tudi o lahko kar spodobno hosta. T2 10/4 plz k tnx bye. :amazed:

Aja, igrat na zaslon, razdeljen vertikalno je tudi meter in pol od 42'' LCDja dokaj crappy. Jaz sem znorel. Čisto ničesar ne vidiš. No ja, vidiš, a kar ne dovolj. Horizontalni split screen ga naščije IMO, pa tudi če ga igraš na 27'' katodniku. :no_no:

No ja, važno, da je jutri pwnage. :ninja:

Link to comment

Ma ja sj.....se zgodi ne. Bli smo trije na koncu in je zadeva zmagala, ker je namosto mojega laggy connexiona prisel Xfr3ak z dokaj normalnim linkom do sebka. Upam, da mi danes zadeva neha jebat! Ker to pa ne mores....

Ne glede na to, sem cisto pal not in imel Pwning spree.....v skoraj vsaki igro po 20killov! :ninja:

Ce sebku nebi lagiralo bi zmagali po 2-4min igre!

In fulll lepo se mi vidi, da se drugi vletijo v klanje. Go go Xfr3ak!

Po 20tem se shoe pride in bo pwnage!

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.