Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

Z dela bom šele okoli 20:00, pa še tok sem skurjen od včeraj, da ne vem, če bom hotel danes še kaj dosti gledati v ekran (saj ne, da sva po vsem Halu ob 01:00 s sloarangom moral usekat še 50 partij Third Strikea :love: )

No ja, če bom kje zraven, bom pogledal, kaj se dogaja, pa magari joinam, če bo kaj zanimivega. Če že ne drugo, da vidim, kako dela zdaj Xlink, ker včeraj je bila res katastrofa (zdaj, ko pomislim, jaz tudi nisem videl pinga sob... sicer, ko se je pojavil, je bil normalen... a verjetno vedno, ko ga ni bilo, je bilo zanič... doh). Mal dnarja, mal muzke. Nič dnarja, Xlink. Lahko je prav kul, lahko pa pač ni in nimaš komu težit. :red:

Link to comment
  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

No, super, Mazinger, upam, da nas boš joinal čimprej, da usekamo eno pravo, saj ga ni čez lagless igro in totalno live trashtalk. :beer::rock:

Ma saj, najboljše, da slišiš kar Sirka, pa se z njim zmenita in uletita kar skupaj. Glede TVjev in potrebe po Xboxih bomo itak že videli, ampak navadno je tako, da če prinese še SLOarang svojo kišto, je aparatur dovolj, je pa vsekakor dobro, da vzameš svoj pad (prav včeraj je zaradi neverjetnega Punisherja glih en Xbox pad čisto prezgodnjo, a kruto smert storil R.I.P. :( ).

Glede placa, je tko, da že ker nas je 6+ skupaj, kajneje med samo igro ni najbolj kul, a prostor vodi do dveh teras, tako, da so SLOarang in kadilska kompanija itak redno na čikpavzah tam.

Nič, če se bo le dalo, naredimo spet kaj tudi naslednjo nedeljo. :rock:

edit: doh, still on the freaking job. Slabo kaže za moj Halo danes. :no_no:

Link to comment

Muuuuuuuuuuuuuuuuu !!!

Kje je server ?? meni ga ne najde že en cajt oz. mi ga danes sploh ni. Ste ga že zrušli. Bi z veseljem uletel. Ob 18.05 ni blo niti enega od naših( beri vas) na Xlinku. Zato sem zaprl server in se šel furat z mini moto-jem.

Kaj zej kje je Server. Dobro pa danes nebom igral. A če vas ju3 nebo, JE*** V** ČU M****. Sorry za te besede, samo i need halo. Ker ej bil včeraj zadn mač 3 na 3 tok dober, da joooj.

followmeontwitter.png
Link to comment

Bring it on !!! Se derem že za v četrtek, kje bi naj igarlo nekaj ludi halo2 preko Xlinka.

Zaenkrat smo IN DA GAME:

-RIDDICK(jaz)

-Zeleni Oklepnjak

-Renegade( oklepnmjakov frend)

Torej povejte do četrtka vsi ki bi špilali in povejte da v četrtek ob 4 nekje naredim seznam kdo vse bo. Igrali pa bi ob 18.00, rabili bi kaega ki bi naredil dobr server npr. Kekken3 ali Sebek, če ne bo šlo drugače ga bom jaz naredil. :objem::objem:

Torej povejte kdo se gre Halo2 igrat pa malo streljat pa to.

followmeontwitter.png
Link to comment
Bring it on !!! Se derem že za v četrtek, kje bi naj igarlo nekaj ludi halo2 preko Xlinka.

Zaenkrat smo IN DA GAME:

-RIDDICK(jaz)

-Zeleni Oklepnjak

-Renegade( oklepnmjakov frend)

Torej za danes je blo itak zmenjeno, samo z menoj je opet problem. Bruder je formatiral PC-ja in še nimam Xlink goreh, in gonilnikov vseh, tako da narete v server pa vidim če se joinam ali ne.

Cya, or not

followmeontwitter.png
Link to comment

huh,jaz danes ne morem, ker bom na sihtu do polnoci :sweat:

bi vas pa prosil, da napisete na forum, ce bi se kaj igralo v soboto zvecer, da vem ali naj nosim xbox domov...

torej, ce se igra, je iz majhnega zaselka v blizini kranja cetvero igralcev, ki si bomo delili en tv (da ne bomo legali po nepotrebnem z dvema xboxoma...)

-shtangic,

-oklepnjacica

-exige (mio mlajso brato)

-renegade (ima najmenjse roke od nas, a obvlada oldskul xbox kontroler)

:bringiton: :bringiton: :bringiton: :ninja: :bringiton: :bringiton: :bringiton:

I want to ride my bicycle...

Link to comment

Mooo, kakšen raztur včeraj! :amazed:

Nekaj časa smo bili le Oklepnjak in Renegade na isti konzoli, Sebek in jaz, a ker to število ni baš bajno, smo odprli skupino in žgali razne 3 vs 3 s folkom, ki se je priključeval. No ja, dokaj random in dokaj mutaste igre, a vseeno zabavne. A prava norišnica se je začela, ko je moral Renegade it in smo se tako združili poprej razdeljeni slovenski heroji, Sebek, Oklepnjak in jaz proti tujski zalegi. No, s tem, da tujci še zdaleč niso bili od muh, saj so se medtem nabrali zelo močni igralci. Vseeno pa, nebo je bilo na naši strani in kar naenkrat smo opazili, da nam vsem dela komunikator v vse smeri. LIVE PWNAGE!!!1

Ja, uspeli smo govoriti vsi naenkrat in četudi sta vsaj dva izmed treh nasprotnikov individualno bila zelo močna (pogosto bolj učinkovita tudi od Sebka), je preko komunikacije naša teamska igra zasijala kot v najboljših časih XBLivea (ipak smo malce napredovali od takrat) in in igre so lahko bile noro uravnovešene in napete do konca, kjer smo jim tudi zavladali z nekaj čisto razturaških zmag 50-49 na Lockoutu in celo comeback iz ~20 proti ~40 na 50 - 47 na zanzibarju... Proti štirim. :rock:

Hudo, res. Mooo, če bi vsakič bile take igre, bi šopal vsak dan po 5 ur. :love:

Zdaj, glede komunikatorjev, mi je malo čudno, ampak začenjam razmišljati, da ima to, da se uspemo slišati, nekakšno vezo s tem, koliko ljudi igra na nei konzoli, saj smo se začeli lahko vsi trije pogovarjati šele tedaj, ko Oklepnjakov gost (Renegade) zapustil konzolo. Boh, bo treba še malo probat, morda pa kje tudi kaj piše o tem.

V glavnem, raztur totalen. Teamsko igranje s sproti oblikovano strategijo; klici na pomoč, opozorili, poročanju o orožjih in pozicijah, nenazadnje pa smejanju komičnim situacijam ter hudim foram je tolik oveč od "navadne", mutaste igre, da ni primerjave. Še več takih, plz tnx. :love::love::love:

Link to comment

Jap nedvomno super igre, sam drugič je treba z radarjem igrat, včere smo pač ustregli tujini drugič pa se bodo oni nam. Enostavno sn se navado na njega in tudi mislim, da paše v konzolno igro saj yostick pač ni miška in ne omogoča tako hitrih premikanj. Edino, če je vam tak tuji bol ql, te pač igrajmo z radarjem.

Osebno sem danes tudi za kako igro, tam ob osmih. Pa makar spet jaz nardim areno in pustim odprto, tokrat seveda radar on.

:beer::beer:

Smeh dogodka, jaz vidim sovražnika spodaj pri sniper towerju na lockotu. Bil sem spodaj na sredini in vržem seveda sticky granato v upanju, da ga bom zadel ali mu vsaj izbil ščit. Ampak naš lokalni betrayer, kekken se naenkrat prikaže pred granato, ki se mu zalima na glavo. Kar je sledilo mislim, da veste, double betrayer. Posledično zaradi smeha sn še padel z mape, kar je sovražniku omogočilo zmago 50:46. :beer:

Mislim igre za popizdit dobre, torej ob 8 bo arena online. :)

Link to comment

Woohoo!!, Včeraj je bilo res carsko, dvig efektivnosti je bil takoj opažen ko smo lahko prosto komunicirali, sicer pa kekken, glede komunikacije, sem že sam razmišljal v tej smeri, da ne bi smelo na enem boxu igrat več folka.

Sicer smo na kakšnih mapah (okej le na midshipu) suxali v nulo, a večino časa smo igrali krasno. Zanzibar na koncu pa je bil ownaža v total, na začetku nismo bili usklajeni, nato pa smo začeli nadzorovat snajperje in rakete -----> zmaga. Najbolj sem se smejal sam sebi ko sem izvedel rocket double kill suicide, ko sem padel z rocket respawna in se predmano pojavi warthog z dvema nesrečnikoma.

Anyhow, to so bile najlepše tekme v mojem življenju... še takih

:bowdown: :rock::love::objem::love::rock: :bowdown:

Link to comment

Tnanx kekken3. a po službi maš kaj cajta :innocent: ??

Dobro če ne bomo pač mi sami oz mogoče mi2( jaz and sebek1), pa še vprašanje če se bo on vrnil živ od zobozdravnika( they're devils :P ).

No za danes velja okrog 5 če ne pa vam sporočim drugo uro, če kdo pride pozneje nima veze, samo joinajte se in sestrelita vse možno.

P.S: saj ju3 pa bomo igrali ne ??

followmeontwitter.png
Link to comment

No za danes smo končali pred dvema urama in pol in bilo je dokaj dobro. Z res obilico smeha.

Imeli smo novega člana, to je bil moj bruder DEPY( is da nick), skupaj sma se režala da jooj, ko sem rikverc vozil warthoga in on je streljal in obratno, vglavnem meli smo se fajn. Laga ni bilo občutiti in res ni ga bilo...

Torej če bo ju3 kaki big event ali tudi small me obvestite, oz napišite v temi v kateri se nahajamo zdaj.

Cya

EDIT: No z sebekom sma se nabijala snajperje. In verjemete ali ne, sebeka sem rahlo na čase zOwnal. Najbolj si bom zapolnil mapo Lockout v kateri sem zgubil 24 proti 25 in Warlock kjer je bilo 10 proti 10. Rahlo sem se naučil snajpanja v 1 na 1 igri. In se naučil boljše meriti, prav pasalo je :P

followmeontwitter.png
Link to comment

Hudi fajti včeraj, ni kaj. Prvi del je bil povečini Sebek in Riddick proti Daddyju in meni (+ random član na vsaki strani, če je uletel). Sicer je spet grdo najedalo, da se nisva mogla slišati (aaaargh, naj nekdo to reši!! :x) ampak sva se na koncu prav dobro ujela. No, potem je Daddy počasi šel, pa tudi Sebka smo nekako izgubili, a je zato joinal Oklepnjak, s Kopra pa sta se javila Mazinger in SLOarang. Tu smo šli potem še en kup bolj pestrih varijant, kot so razne standardne mape z BR-štartom, Zanzibar z masovno podporo vozil (ko te lovi Scorpion naokoli :lol:), kar nekaj Team Sniperjev tudi na večjih mapah, ala Coagulation, kjer se je team Riddick-Oklepnjak še posebej izkazal, Team Rockete na Foundationu (BOOOM :hyper:) in nasploh kar nekaj klasik. Celo Ninjanaut na lockoutu je padel. Clou event je bržkone bil individualni Slayer na Beaver Creeku, kjer je Oklepnjak odlično izkoristil zmedo ne-teamske karnaže in celo igro kontroliral rakete ter me v fotofinišu prehitel za res hvalevredno zmago. :china:

Res kul stuff. Žal smo malo trpeli pomanjkanje članov, ampak nasploh je bilo res kul. Kar zdaj definitivno rabimo, je en masten hosting, da lahko rečemo "ob tej in tej uri pridite vsi, ki lahko", ker razen Sebka imamo čisto vsi en mizeren SiOLov socialni 1024/256, pa tudi Sebek ni glih dosti hujši. Me want 100/10 NOW! :crybaby:

Link to comment

Eto dans sn vprašal na xlink forumih, kaj je s to butasto komunikacijo, upam na kaki pošten odgovor in končno rešitev problema. Špili so ownali včere, tisi sniper na warlocku :car: , čeprav mene zelo moti manjka komunikacije, riddick nabavi komunikator :D Na konci pa je moj xbox360 štrajknil, pol pa se mi nekako ni več dalo igrat. :)

Link to comment

Za vse komunikatorja željne streljalce:

http://www.turtlebeach.com/site/products/headphones.asp

Posebno tretji, majhen model http://www.turtlebeach.com/site/product ... cthome.asp je cenovno res kul in povrhu uporaben še na X360 in GSMu. Škoda, da je podjetje ameriško. No ja, baje, da pošilja tudi v Evropo, a hoj znat, kakšni so stroški. Bi pa se jih verjetno splačalo naročiti več v paketu in si deliti poštnino, če bi vas/nas bilo več.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.