Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Maja, Sebek je itak dober (no shit), tako da, tudi, če bi zmagal kakorkoli, se ne bi preveč čudil. Samo tko, res sem videl nemalo nerazumljivih stvari, ki se normalno ne dogajajo in so pogosto prevesile izid posameznih srečanj. Pač, s časom dobiš uni interni timer, ko veš, kdaj v dvoboju nasprotniku zmanjka metkov, kdaj mora reloadat, kdaj je spucal obe raketi / 4 metke snajperja, kdaj ima pavzo po metanju granat itd. No, to je mnogokrat bilo čisto čudno in sem vedel, da ni le lag, zato pa sem Daddyju dejansko toliko kovnil, da Sebek uporablja nek "black magic". Now we know. :annoyed:

Hja, nimamo kaj, ni goljufija, temveč tehnika, pa če hočemo ali ne. Dobro se bo kaj naučiti. :red:

Haha, RIDDICK = Overshield Pig. :bowdown:

Moo, danes poskušam uleteti vsaj pogledat tudi jaz. S tem, da zaenkrat še pojma nimam, kdaj točno končam z delom. Boh, se bom že javil. Naj pa vseeno nekdo plz posta v ta thread, ko se bo server zalaufal. Thnx.

Link to comment

Kam si jo ti spizdu včeraj ha(leti ne sebka? :D

Drugače pa se je nadaljevalo precej hudo, smo igrali jst pa kekken proti onim trem zlikovcem. Blo je zanimivo, na trenutke že celo najedajoče, ko je Shtanga skoz igral na Beaver Creeku z Needlerji, od tega me je dvakrat fental ko sem imel overshield, ker so se kar naenkrat v moj hrbet napičile tote puščice in takrat se je blo itak prepozno vmaknit. Sej potem ko smo nadaljevali so se malo zresnili in se celo nevarno približali(prvi game prav tako na beaverju so bli ownani ko mali piščanci). Potem so pa kar naenkrat zginila Shtanga in Zeleni, ker kao niso več mogli...softichi!!1 :eviltongue:

Drugače pa sem včeraj prvič igral da sem mal hostal, in sem šele sedaj opazil v kaki milini špila Sebek...predvsem opazen napredek je v BR-u in Shotgunu...kombinacija slednjih pomeni razchefuk, praktično delaš kar hočeš. Jst pravim, da nekdo nujno mora ufurat kakšen megabit gor, da bomo vsi v enaki predizpoziciji. :bringiton: :bringiton:

Za danes zvečer pa hmm...kdo ima sploh namen poleg Sebka(če vas bo kej, sem zraven mejbi)?

Link to comment

Ja ja mi smo zaj lih končal torej ob cca. 23.50. Blo kul ne, zopet igrali kot ponavadi isti ludje. enčas smo šli 4 na 4, tudi ena 5 an 5 je bila vendar zaradi lega smo kiknoli mini shtango in še enega da je ostalo 4 na 4. Meni ni seveda nič legalo saj sem od sebeka1 oddaljen točnih 21 kilometrov. zOwnali smo se super ja kul je blo, pa še takih tekem.

:petting::cough::crazy:

followmeontwitter.png
Link to comment

Hehe.....nevem kaj je blo to danes. Sebek je bil v vsakem primeru lagfree! :razzy:

Se spomnem, ko je BigDadddy meu "ranting" fazo in je stolku joypad ob posteljo. But still he could not kill the bad guy.

Vse te tezave samo zaradi laga.

Meni je blo ql tho....itaq sm se navajen iz LIVE-a in Americanov. I sucked arse tho....se posebej na koncu! Resno si bo treba box omislit! :chicken:

PS: Hell i'll get a box, a M$ tatoo and a 10/2 T2 connexion! 1337

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Je kdo danes za kak špil ali 300 ?? Ma ja včeri je blo kul ja, še posebej ko je prišel kekken3: "ma jaz že eno uro hodim po nadstropjih zaradi komunikatorja, zdaj pa da mi zapojete opero". Pa ko je kekken3 na eni mapi iz istega položaja jih posnajpal enih 5-7 mi2 z sebekom1 sploh nisma mela kaj za delat, proti koncu seveda.

kekken3 na tisti mapi :crazy::cough:

No gremo danes igrat kaj ??

EDIT: A ve kdo plasma granate prijemat ?? :headscratch:

followmeontwitter.png
Link to comment

A ve kdo plasma granate prijemat ?? :headscratch:

Vpraši Sebka. Zadnjič je na Lockoutu tekel po Rocket Launcher, a sem lepo naciljal s stickyjem. No, on je ulovil eno plazmo in mi jo zabrisal nazaj med uke. :ihih:

Haha, drugače pa smeh včeraj. Jao, cel dan sem previsel gor. Dobro res. Akcija dneva (poleg jasno vseh mojih :cool: ) je zame bila nek mega krut "psychic" sticky, ki mi ga je Sebek spustil na Lockoutu. Hudo.

Aja. Skoraj sem pozabil... cheater.gif

Danes jaz ne bom utegnil, se bojim. Vseeno pa, kdor bo, naj se naluknja še v mojem imenu. Sirk, prvi frag, ki ga narediš, se moreš obvezno zadret "Priiiidi na petardo, magarac!!1 : :x :annoyed: "

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.