Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

23.35: Konec špilaja za zadnjo smo se nasabljali v LockOutu oz. jaz vas, če smo natančni :lol: . Je kekken3 rekel: Ne se skrivat RIDDICK, boš umrl. To itak že sam veš. Pa pride dol pa ga nabašem z Swordom. Ko bi imel komunikator bi se ti tak zarežal da jooj.

Ko smo igrali Ascesion z Snajperi se je kekken3 vozil z Banshe-jem jaz pa sem bil v njegovi ekipi in sem ga skušal sklatiti, saj mi ej šel an živce da joooj, smo se pa vsaj režali. :eviltongue::eye::a_a::crazy::cough: :bowdown: :objem::mwahaha: :ihih:

followmeontwitter.png
Link to comment

Ahaha, smeh je bilo, ja.

Maja, lagec se je dejansko kar čutil pri bolj natančnih operacijah, kot je odstranjevanje predvidljivih sworderjev. Trikrat sem ustrelil lepo sekund preden je tip sploh napadel s swordom in nič... Bljah. T2 here I come.

Maja, Banshee akcija je itak bila neumnost. Tečno mi je bilo, ki smo še enkrat šli isti način in sem hotel, da končamo in zamenjamo, povrhu pa sem moral še malo Daddyja živcirat, ki sem videl, da je bil v elementu (ahaha, kako je norel proti Sebku in Plasmi v prvih igrah). :ihih:

In itak, tudi Sebek bi moral izklopiti vozila na Team Snipers načinih, ne pa, da se sploh lahk ofolk vsede notri. :a_a:

Maja, drugače pa smjeh. Malo so mi dojadili Battle Rifle štarti, vsaj, dokler nas je manj, saj so potem igre na velikih stopnjah ko neki team sniperji. Prideš ven in si gotov. No ja, saj, ko nas bo več, bo boljše. Nasploh pa good fun. Sloarang se je že kar malo izboljšal :thumbup:, a zdaj bo treba taktične aspekte stopenj naštudirat vsaj malo. Nadzorovanje ključnih točk in orožij, malo teamplay ufurat (ne pa, da nekaj časa dva tečeva skupaj, nato jaz v akcijo in računam na soigračevo kritje, tip pa je medtem zavil nekam v levo pobrat nek needler :annoyed:). No ja, smeh, v glavnem.

Tokrat je malo fuzbal zasral situacijo, a bit če bolje. Buhringit!!1 :bringiton:

Link to comment

Mohoho, kakšne igre včeraj. Sam sem še dokaj suxal, ker nisem igral že cel teden (!!!!!1). Igre so bile dokaj uravnotežene, dokler seveda Daddy in Kekken nista začela na Ivory towerju nadzirat popolnoma vseh orožij :chicken: .

Prava poslastica je prišla za konec, needlerji na Fundationu. Carsko. Potem pa je Sebek začel nekaj jamrat da ne vidi nikjer Daddyja in Kekkena, ampak samo mene, še boljše je ratalo ko je kar na enkrat začel streljat name, jaz ne dojamem nič in crknem ---> betrayal, potem pa slišim po zvočniku:"pa saj Zeleni ni BigDaddy, kdo zaj koga zajebava", jaz sem mislil da me bo pobralo od smeha. Potem pa je še nekaj začel govorit, da vidi celo mapo Kekkenov. Res, tako se isem režal že dolgo.

Link to comment

Mmm, cela mapa Kekkenov. Sebek je očitno postal dovolj ninja, da mu uspe videti v svet mojih skrivnih tehnik. Kmalu ga bom lahko vzekl za padawana in ga iniciral v svet matrice. :ninja:

Ahaha, kake smeh igre včeraj. Sicer sem whineal ko mali otrok, kar se mi dogaja v zadnje čase nonstop, ampak ej, smeha pa je bilo. Daddyjeve varijante z Brute plasmami so gotovo dogajale Oklepnjakovi "melee first šoli", meni pa je bila daleč najbolj smeh prav igra na Ivory Towerju. Pa ne zaradi kontrole, ko smo nekaj časa imeli vse, temveč zato, ker mi je prvič uspelo ufurati the Ninđa Palm Tree Monkey of D00m tehniko. :ninja:

Skakati na palmo, najperirati folk na balkončku, nato pa s swordom deliti kokose ubožcem, ki pridejo preveč blizu, je čisto priceless. :mwahaha: :ihih:

Link to comment

Alo softichi, kdaj se bo spet kaj igralo?? Aja, žal telefona nimam trenutno, je po mega razpizdenju sred hoste ob neposlušanju in nedelovanju letel s polnim šusom v tla in se razsul na 5ik4giouio3jtkl delov, tak da sem trenutno mobilno nedosegljiv. Kekken, Sebek, Zeleni, Riddick, anyone?? Danes, c'mon...

Link to comment

Ko boš preigral vse, kar se da preigrati, boš videl, da so na koncu, ko vse že zgleda obupna kopija samega sebe ali igre izpred desetih let, edine trajne reči tiste, katerih preigravanje nikoli ni bil prvotni smisel. Sedaj pa pojdi, sine dragi, v daljne planjave spoznavat svet. :ihih:

Kaj, si še tu??? MARŠ! :x:eye:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.