Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Vidim da ni blo nc! :) lol al je blo kaj?

Ne vem no...dobro bi blo, da si naredimo urnik...kater dan je kdo frej in se poskusamo uskladiti!

Vem sicer, da kekken fura Tourism-jitsu in nima casa, glede na veliko stevilo Summer-aj invaderjev.

Vendar se navsezadnje lahko za vikend zberemo! :bringiton:

Please! :puppy:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Maja, meni je žal, a zadnje dni res ne morem. Ta vikend je bad-ass pretepaški turnir v nemčiji in ker bo gor velika večina vseh evropskih ninđ, smo zadnji teden in pol v glavnem izkoristili za par treningov (ki jih ni nikoli dovolj, ko se človek zares poglobi), tako, da sem imel še preveč ždenja pred zaslonom. Naslednji teden bo spet lahko malo več pokalo z moje strani, če bo le služba to dopustila (pač, vedno težje bo :crybaby:). Bomo že kako, no. Ampak zdaj najprej Švaben čez Gobcen JAAA! :annoyed:

Wish me good luck. They're gonna need it. :mwahaha:

Link to comment

A bi lahko kdo naredil top ## slovenskih igralcev Halo 2 ?

Naj prosim to naredi kaki izkušeni igralec, ki je z vsemi anmi/vami že igral, npr. sebek1, macro, kekken3....

Že v Naprej hvala.

Aja, pa dodajte nas/vas/one vse ki smo/ste/so igrali kdaj in še igrajo.... Torej npr. Od Macrota do Mini Sthange.

Mini Sthanga L-O-L :lol:

TNx,

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment
A bi lahko kdo naredil top ## slovenskih igralcev Halo 2 ?

Naj prosim to naredi kaki izkušeni igralec, ki je z vsemi anmi/vami že igral, npr. sebek1, macro, kekken3....

Že v Naprej hvala.

Aja, pa dodajte nas/vas/one vse ki smo/ste/so igrali kdaj in še igrajo.... Torej npr. Od Macrota do Mini Sthange.

Mini Sthanga L-O-L :lol:

TNx,

Lp

Top lestvico igralcev hejla 2 se praktično ne da naredit...vsaj ne v smislu da bi bil red pravilen. Finta je v tem, da pač vsakdo v enem gejmu pokaže nekaj skillzov, vsak enkrat owna, itd... Recimo, vsi vemo da je sebek hud, pa vendar je občasno ownan iz strani drugih(tudi mene :tepen::D ). Pač, zelo odvisno je kakšno orožje dobiš ko spawnaš(oz pobereš, kar je blizu pač), pa tudi koliko si pripravljen na naslednji izziv(sebka ki ti uleti v faco z shotgunom-vsi vemo o čem govorim, namreč ko sebek hosta in ma shotgun je štala:D), ker velikokrat se zgodi ko spawnaš se še za svojih 10 naslednjih smrti pizdiš čez lag in čez čitanje in oh in sploh razloge, a ponavadi je ključ do neuspeha le bil nespretnost oz nezbranost med bojem.

Sam pač menim, da edino kar prav pride pri igranju H2 so izkušnje. Tega pa lahko zagotovim imamo največ redni(bivši :amazed: ) XBL igralci-Sebek, Macro, Kekken, jaz(predvsem mi smo se zbiral gor redno tokom lanskega poletja). Menim namreč da edino to ti lahko pomaga, da ko igraš zbrano tudi prav reagiraš. Pomembno je da igraš z glavo-moraš razmišljat tako kot razmišlja sovražnik-torej moraš nadzirat spawne, in tudi razmišljat kaj bo naslednji korak nekoga ki poseduje snajper, shotgun, sword, whatever other weapon. In to se nabira skozi igranje preko lajva. Sej je res, da ti pomagajo skillzi v natančnem merjenju-vendar!!1 Ni ga preko teamskega gejma-tudi če imaš neverjetne strelske skillze ti ne bo pomagalo ko ti vletijo tri komadi v sobo z BR-i. In tle spet vpletemo lajv, kjer je vse teklo kot namazano-komunikacija perfektna;igralci smo se poznali in vedeli kdo bo uporabil katero orožje(pač, kekken je vedno tekel po kakšen sword, macru smo prepustil snajper, sebek je imel rad shotgun in BR, jaz sem bil pa univerzalen :D -ponavad so mi pustili sam kak BR :yuck: ).

Skratka, kar hočem povedat je to, da top lestvico igralcev H2 se neda naredit tako lahko, vsaj ne z predpostavko da bo nekdo izpostavljen slabšemu mestu ki bi si ga mogoče zaslužil. Vsi vemo da sebek owna, pa vendar je tudi on dostikrat ownan iz naše strani; pravtako je veljalo za macra, in za vse nas. Merit se da samo izkušnje(pravično), ki pa se jih defenitivno dobi največ na XBL-ju, kjer se ponavadi igra bolj resno kot na XLinku, vedno dela vse kot treba(ok, včasih lag zajebe vse-ampak brez tega ne gre v današnjem svetu). Sej mogoče sem malenkost scrubish v določenih gejmih, sam se spomnim, da za časa lajva ko se je igralo resno, smo bili vsi sposobni obvladovat sceno, vsakič je bil nekdo drug vodilen z fragi(na koncu igre), to je pa še en pokazatelj da se lij ne da merit vse tako na lahko. Tudi tisti leveli za katere smo se vsi borili so tko tko, veliko od sreče odvisni.

Ok, že to je i guess preveč napisanega, pa najbrž sem se zapletal skoz...mau sem lih pod gasom, tako da upam da je opravičljivo. :D Upam da bo kdo dojel kaj sem hotel povedat s tem razvlečenim sranjem...

EDIT: Aja, žal morm še sporočit da bom ju3 posredoval xbox nazaj kolegu, tako da je moje H2 scene najbrž res konec. Če se mogoče kakšna res mega razpaljotka naredi sem zraven, čeprav močno dvomim v kaj podobnega. Mnja, stara dobra banda(kekken, macro, sebek, mogoče se celo kdo pridruži v prihodnosti), vidimo se na X360 in H3, ko bo bug odobril. :beer:

Peace out,

BigDaddyS a.k.a. Mare

Link to comment

NEbi rad zej offotpic stvari trosil tu samo enkrat pa jih morem spravit iz sebe :D

Nebi ugotovil da si pod gasom :D , sej si lepo napisal, in vse. Razumljivo itddddd.

Povzetek Daddy-jevega govora: Igralcev se ne da tako zlahka razvrstiti od najboljšega do tistega najbolj švoh. Sem pač napisal če kdo hoče sestavit, pa sem itak pričakoval nekaj takega kot je Daddy napisal. Ne mislim s tem slabega, kajti napisal si 99.9% resnice.

Najboljšega oz. Najboljša dva pa itak lahko povemo verjetno vsi precej naglas. Macro in Sebek1 bi to pomoje bla. Če napišem še malo naprej mi prosim ne zamerite če sem koga dal nižje kot je v resnici, le moji predsodki.

1.Macro

2.Sebek1

3.Kekken3

4.BigDaddyS

5.Me, Myself and I, s tem mislim sebe. Upam da se nisem uvrstil previsoko, če se sem popravite. Pač mislim si da sem tu okrog petega šestega mesta.

6.Zeleni & Sthanga & Mazinger & SLOarang, ti 4-je so pomojem čist isto dobri mogoče bi an čase izpostavili koga ki ima v roki Needlerja. Sej veste kdo je to.......

...

...

...

...

...

To sem samo tak naredil bol kot zajebancijo, zato ne vzemite resno tega. Hvala za razumevanje. O tveganju in neželenih učinkih se pozanimajte pri pooblaščenem sloveskem igralcu haloja.

followmeontwitter.png
Link to comment

Waaa...ne me f00kat, da se je kr tk zacelo softirat!

A res noben vec nebi igral al je sam cajt problem?

Jast sem mel 1 tedn pavze in vikend v Ambasadi, tako da se opravicujem za izostanek!

Drugace pa mislim, da je Sebek trenutno boljsi od mene! Sicer res nisem dolgo cajta igral ampak itaq...ce bi se ogrel bi bla tesna!

Drugace pa....Bigdaddy....saj se lahko ufurava s klenom konckoncev!

Mater no...vsaj 1x bi se lahko se zbrali! R U WITH?

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Danes sicer delamo nekaj, samo bi se pomoje dalo zmenit da pridem. Torej več nas je boljše je.

aja ! maybe še bo prišel sosed in bi nato igrala 2.

Let's rock some Halo 2 !

EDIT: Macro škoda da te ni blo včeraj, ker sama z sebekom res nisva bila sposobna izprašiti hlač nekim trem amerikancem. Jaz 7killov sebek 4kille, še neki drug player 0, drugi team pa ej mel že kar 50 killov :x:no_no:

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.