Skoči na vsebino

E3: Nintendova konferenca


Anduril

Priporočene objave

  • vrhovni

Dum, dum, dum, dum - še manj kot ura do Nintendove E3 konference!

Več informacij o Wii MotionPlus, najave novih špilov (Animal Crossing Wii? Pikmin 3? Kak utrinek nove Zelde? :drool:) in kopica statistik, kako Nintendo s prodajo raztura vse teritorije. Karkoli že bo, jaz bom prilepljen pred live stream. :D

Bring it on! :mwahaha:

(se opravičujem za ignoriranje 'uradne' E3 teme v multiplatform .. ampak je milo rečeno pogorela in vsak raje pogleda v sebi priljubljen podforum :razzy:)

Link to comment
  • Odgovorov 50
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Jaz na IGNju, s tem, da imam v ozadju odprt še GS za vsak slučaj, če bo imel IGN slučajno spet par minut zamika, tako kot včeraj. :)

Edit: IGN ima spet zamik vsaj par minut, ampak milijonkrat lepšo sliko kot 1up, ki so res live. Imam oboje odprto in gledam grafiko na IGNju, medtem pa poslušam, kaj se dogaja, na 1up. :D

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3168727

havala and nisem vedu kje gledat vse povskod neki šteka baaaa :yuck:

raizssx.png
Link to comment

Ma pridem domov poln pričakovanj, kak bote pisali o Star Foxih, Pikminih, Donkey Kongih in....ja, ZERUDI...Pol pa vidim da ni bla niti ENA OD TEH EKSKLUZIV? Nintendo mi je zlomil srce...Pa iskreno sem se veselil njihove konference...FAK YOU BASTARDS!!!!!!

P.S: Novo Zeldo torej lahko pričakujemo 2014... :crybaby: :crybaby:

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Haha, katastrofa na kvadrat. MotionPlus kot dodatek, kakšen nateg. To bi moralo biti v kontroler vgrajeno že od samega začetka. Mikrofon bi bil ravno tako lahko že vgrajen ali pa vsaj pridodan k že tako PREDRAGI konzoli. Pfuj. Nintendo se mi je zameril do konca.

€ € € € € € € € €

Link to comment

Se tolažim z dejstvom, da bo prišel vsaj Animal Crossing :uke: . Pa Nintendu je koncno padlo v pamet, da je chat nujno potreben.

In kaj so celo konferenco kar nekaj nakladali?! Najprej začnejo govoriti o polnosti prostora na našem Wiiju, jaz ves vesel že mislim WII HARD DRIVE?! Mah kje, gremo naprej na naslednjo temo...WTF :disbelief:

Nato govorijo o popularnosti DSja. Napetost se stopnjuje, nato začne govoriti o ekluzivah z velikih konzol, ki so jih prinesli na DS. Napetost se še poveča, pomislim že na DS 2 ali vsaj nov dizajn...MAH KJE LE?! Gremo dalje na trailerje treh novih dokaj normalnih iger. Takrat sem zaprl LIVE video in sem se šel ohladit na svež zrak.

Nintendo SUUUCKSSS! :wasted:

Edit: No imeli bomo vsaj GTA DS :thumbup: :hyper:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.