Skoči na vsebino

Xbox 360 -premium no more??


Adoman

Priporočene objave

Hey.V kratkem si bom verjetno kupil xbox 360 in najbolj me je zanimal xbox 360 premium in zdaj sem slišo da so jih umaknal iz prodaje(vsaj za mullerja sem tak slišo).Zanima me zaka me če je to sploh res in zaka bi najbolj prodajan xbox paket umaknal??? :headscratch::headscratch: Hvala za odgovore. Lp

Bodoči lastnik xbox 360 :)

Link to comment

Po moje je vsa fora v prostornini hard diska. 13 realnih GB je čisto premalo že zame, ki igram samo eno igro in imam DLC zanjo (Halo 3), par kupljenih XBL arcade naslovov in pač veliko savegameov. Kaj šele za manj usmerjene igričarje. Dodajmo še inštalacije iger na disk, ki bodo v prihodnosti na voljo, pa je takoj jasno, da trenutni (elitni) 120 GB disk mora postati minimum. Oz.. pametno bi bilo, da bi M$ začel štancati konzole s še večjo shrambo... kake 250-500. :cash:

Link to comment

Jaz sem Premium pred enim tednom kupil pri Playgamu (299 EUR, v skatli sta bila se Viva Pinata in Forza 2), ravno zaradi tega, ker naj teh zadev ne bi bilo vec v Mullerju. Playgame je drugace iz NM (tako kot meni najblizji Muller - sem iz KK) in sem sel zadevo kar v zivo kolektat. Tako da ne vem, koliko bi postnina prisla. Pa tudi ne vem, ce jih se ima na zalogi.

Drugace pa mi ni jasno, zakaj bi bilo 13 GB premalo. Pac bos instaliral na disk samo tisto, kar trenutno igras. Na starem Xboxu je bil bolj problem, ko je bilo samo 5 GB, igre pa prav tako na DVDjih. Live Arkadice so pa tudi samo nekaj deset MB in jih lahko po mili volji brises in ponovno downloadas, ko si jih enkrat lastis. Tisto minutko ali dve (kolikor traja, da ti z neko normalno povezavo dolpotegne) pa ze potrpis.

Potegaman.jpg
Link to comment
Jaz sem Premium pred enim tednom kupil pri Playgamu (299 EUR, v skatli sta bila se Viva Pinata in Forza 2), ravno zaradi tega, ker naj teh zadev ne bi bilo vec v Mullerju. Playgame je drugace iz NM (tako kot meni najblizji Muller - sem iz KK) in sem sel zadevo kar v zivo kolektat. Tako da ne vem, koliko bi postnina prisla. Pa tudi ne vem, ce jih se ima na zalogi.

Drugace pa mi ni jasno, zakaj bi bilo 13 GB premalo. Pac bos instaliral na disk samo tisto, kar trenutno igras. Na starem Xboxu je bil bolj problem, ko je bilo samo 5 GB, igre pa prav tako na DVDjih. Live Arkadice so pa tudi samo nekaj deset MB in jih lahko po mili volji brises in ponovno downloadas, ko si jih enkrat lastis. Tisto minutko ali dve (kolikor traja, da ti z neko normalno povezavo dolpotegne) pa ze potrpis.

Če želiš čakati 24 minut za inštalacijo pred vsako igro, potem izvoli.

Bomo vsaj ubodili stare občutke čakanja kot na commadore :lol:

Link to comment
ma kaj bluzite :eye:

seveda se bo dalo igrat brez inštalacije :doh:

Bartala@ in če ti je 20+ minut preveč za inštalacijo ( nevem od kod ti 20+ minut :roll: ) ti ni treba sploh inštalirat

:wtf:

Ugibal sem da bo čas inštalacije podoben kot na PS3.

Morda sem narobe razumel Junior-a

Mislil sem, da bo treba stvar inštalirat za igranje. Junior pa je rekel, da bi inštaliral kaj bi igral. Torej, če bi hotel kaj drugega bi moral brisat ter inštalirat drugo igro.

Mah, zabluzil sem :roll:

Link to comment

Mislim, da vseeno point ostaja, da je 13 GB premalo, če dejansko hočemo imeti instalirane igre. Ker kakorkoli obrnemo, je to prostornina le treh ubogih DVDjev. Dodajmo par demov, XBLA naslovov in kaj DLCja, pa sta to glih dve polni instalirani igri. Kakšno linijo imaš in kako boš šel okoli tega, da ti zmanjkuje placa, je že drugi par rokavov.

Link to comment
Mislim, da vseeno point ostaja, da je 13 GB premalo, če dejansko hočemo imeti instalirane igre. Ker kakorkoli obrnemo, je to prostornina le treh ubogih DVDjev. Dodajmo par demov, XBLA naslovov in kaj DLCja, pa sta to glih dve polni instalirani igri. Kakšno linijo imaš in kako boš šel okoli tega, da ti zmanjkuje placa, je že drugi par rokavov.

mah kekken3 saj tebi to nebo problem, saj itak igraš samo HALO3 :lol::D

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.