Skoči na vsebino

Call of Duty: World at War [X360]


mlaky

Priporočene objave

  • Odgovorov 228
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Pri zemljevidu rounabout ali kaj je že, je en tak beden glitch. Tam kjer je vse polno prevrnjenih vagonov, folk nekako pade pod tla zemljevida (namerno) in potem kolje sovražnike nad njimi ne, da bi jih tisti vidli. Upam, da bodo ta glitch popravili, kajti ta roundabout se mi je čisto zagravžal. :yuck:

DarySLO.png
Link to comment
Pri zemljevidu rounabout ali kaj je že, je en tak beden glitch. Tam kjer je vse polno prevrnjenih vagonov, folk nekako pade pod tla zemljevida (namerno) in potem kolje sovražnike nad njimi ne, da bi jih tisti vidli. Upam, da bodo ta glitch popravili, kajti ta roundabout se mi je čisto zagravžal. :yuck:

lol ta scena je bla že pr MOH AA

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
Pri zemljevidu rounabout ali kaj je že, je en tak beden glitch. Tam kjer je vse polno prevrnjenih vagonov, folk nekako pade pod tla zemljevida (namerno) in potem kolje sovražnike nad njimi ne, da bi jih tisti vidli. Upam, da bodo ta glitch popravili, kajti ta roundabout se mi je čisto zagravžal. :yuck:

Ja sigurno pade ;) .

Saj ne more pasti, ampak se pri kraterju vleže in se odplazi dokler ne pade pod mapo. Poglej si na you tube. Taki idioti pokvarijo cel špil samo zaradi par killov več :x .

Link to comment

Nivojski limit so dvignili na 24 in dodali dva Hardcore načina (S&D ter TD, v polni verziji bosta še War in Free-for-All). Šele zdaj je špil zanimiv. Se mi pa zdijo mape vse tri en velik obup. Preveč odprte napram CoD4 in je res nadležno, da si praktično nonstop ranljiv s vsake strani. Edina taka mapa na štirici je bila Countdown in dokler je ena taka je čisto fajn, če so pa vse, pa najeda, hudo. Da ne omenim Makin, kjer je vse v odtenkih modre in je sploh igranje v osvetljeni sobi prava frustracija. :x Da sploh ne omenimo orožij, ki se čutijo kot igrače, premajhen šarzer pomeni, da se ni mogoče lotiti več kot enega nasprotnika naenkrat, odsotnost dušilcev na pištolah, popolnoma neuporabne molotovke (je sploh kdo kdaj koga uspešno koknu s tem?!) in ostrostrelske puške, ki so bile popolnoma degradirane in so praktično neuporabne. :x

Upam, da se bo Treyarch odkupil z enoigralskim in kooperativnim načinom.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Meh jz sem še zmerom mnenja, da je COD4 boljši. Nasploh mi tole WW2 preseda, sploh pa tu kjer je vse neavtentično in napol vesoljsko - silencerji in red doti plizzzz?! Nevem no, itak je tole cheap ripoff COD4, kjer je dobesedn vse skopiran, zej pa zarad nove ovlekce nam jovo na novo šel tega nažigat pa prestiži in vse ostalo :tard:

Tokrat se bom raje poglobil v Gearse 2, pa potem čez dobro leto spet kakšen COD6 od IW itak rabm pavzo od COD4.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
4 nism igrou več k 2 urce na pcju, tko da 5 ma velik šanse sploh pa ker men ww2 tematika bl sede čeprov je premleta ampak mi zmaga snajpane ww2 staiyl

No snajpanje WW2 stajl v COD5 je no go stajl, ker je fckd up, enx sploh ne holdam breatha in niti približn ne trofm modela pa wau fašem kill, enkrat pa namerim u glavo lepo počas in ustrelim ter fašem DENIED BY JUGGERNAUT direkt u fris. Sej tud GOW2 ma trenutke brukojad, sploh ker je tak altershooter, 3rd person pa skill kao, sej celokupno je noro kul sam učasih te zjebe in nemoreš nič, sploh pa kake fore ko mudela pokaš z šotganom na en meter pa ga mau raniš, drugič tipo tebe s petih metrov pa ti raznese bučo. Teh for nisem nikol naštudiru ker se mi zdi vse tko randomized zato tud nikol nisem dobr biu u špilu. Še zej mi ni jasno a dobiš kak damage boost pr streljanju če aimaš (recimo šotgan na par metrov), ker večina folak to dela pa nevem zaka (ko gleaš spectator came)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.