Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

Ok, men je vista super..drgac..sam odkar me iz crysisa crze po minuti, in predvsem odkar mi noče instalirat gta IV (pri enem fajlu se vedno instaler ustavi :annoyed: ) mi je prenajedlo...hočm XP!

No, rd bi sam vedel, kero verzijo naj si zrihtam, da bo teh mojih 4gb rama cimbolj izkoriscenih...pa ce se da dobit 64bit verzijo?

Razn ce ma kdo resitev za probleme z Install Shiledom :roll:

Link to comment
Ok, men je vista super..drgac..sam odkar me iz crysisa crze po minuti, in predvsem odkar mi noče instalirat gta IV (pri enem fajlu se vedno instaler ustavi :annoyed: ) mi je prenajedlo...hočm XP!

No, rd bi sam vedel, kero verzijo naj si zrihtam, da bo teh mojih 4gb rama cimbolj izkoriscenih...pa ce se da dobit 64bit verzijo?

Razn ce ma kdo resitev za probleme z Install Shiledom :roll:

64bit verziji ti pa spet ne bo delal tako kot hočeš.

Moj nasvet vrži eno ploščico ven ali v drug PC, pa xp 32 gor-

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

@MSmadfan: Mam sp1 ja..sej ucas me ni zajebaval, sam dej pa vedno bolj. Mislm d bom kr formatiral, preden se use sesuje..

@anc165: Nimam kam za dat tadruge ploscice :P.

Drgac mam na CDju ze XP z sp3, sam hocm d utorrent dokonca se zadnje naloge, pa rabm enga, z zunanjim diskom, za backup..drgac si ga bom moral nabavit :uke:

Link to comment
@MSmadfan: Mam sp1 ja..sej ucas me ni zajebaval, sam dej pa vedno bolj. Mislm d bom kr formatiral, preden se use sesuje..

@anc165: Nimam kam za dat tadruge ploscice :P.

Drgac mam na CDju ze XP z sp3, sam hocm d utorrent dokonca se zadnje naloge, pa rabm enga, z zunanjim diskom, za backup..drgac si ga bom moral nabavit :uke:

Nabavi ga vedno prov pride, ali pa boš mogu šopat na DVDje :tepen:

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
nabavi? uh, kriza z dnarjem..se za mobi sparam..bomo vidl. Sej sosolc ma 500gb disk, sam sm si ga ta tedn ze 2kat sposodu..preveckat. Upam d ma se kdo drug.

na dvdje? lol? 280gb? :tepen:

Pomoje 50€ bož že našparu čene boš mogu pa sitn bit, jaz imam 320gb (ubistvu od fotra pa sm si ga mal prilastil) pa OS na kak mesec menjam, vse kar rabim prenašat je kaka muzika, zaznamke vse ostalo imam pa že na disku pa kar od tam gledam/instaleram itd. :) Sam je disk do konca povn, nekej bo treba ukrent :D

Off: Kaj naj si kupim iPod nano ali GoW 2?

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

80€ je nov disk :P. Bom ze nekak..

Aja, drgac mi je do dele ratalo istalerat spil..tko d dela. Sam mam iste probleme koker skos, graficna zalepi sliko in komp odpove po kakih pol ure..Tko d bom useeno formatiral na XP, jst tega ne prenesm več.

Sj jst bom tud pomoje mel USE na prenosnem disku..na vgrajenega bom pa instaliral zadeve. Tko d pol loh formatiram vinse po mili volji :).

Pa te diski so v FAT32 sistemu in pol nemors dat gor file vecji od 4gb, ne? No, resitev je da formatiras na NTFS. Sam v tem mora bit tud kaj slabega..drgac nebi blo tovarnisko na FAT32..Kaksna je se razlika, kdo ve?

OFF: Odvisno od tega, kolko casa prezivis doma, kok ti pomeni zaslon na predvajalniku, pa gow za kero platformo bi mel :)

Link to comment

Upam, da gledam pravi odgovor.

Poišči in odpri naslednjo datoteko:

"windows XP >> C:\Documents and Settings\uporabniško ime\Local Settings\Application Data\ATI\ACE\profile created .XML

windows vista >> C:\Users\uporabniško ime\AppData\Loca l\ATI\ACE\profile created .XML

Spremeni:

Feature name="CoreClockTarget_0"

Property name="Want_0" value="50000"

Property name="Want_1" value="50000"

Property name="Want_2" value="75000"

v

Feature name="CoreClockTarget_0"

Property name="Want_0" value="75000"

Property name="Want_1" value="75000"

četrta vrednost najverjetneje ostane nespremenjena

Link to comment

Hvala..samo ni pomagalo :(

Dele sm pol se naprej iskal..pogrunatl sem, da je to problem saphira in da ima zato ze resitev..na njegovi strani pod driverji najdes file za flashanje vbios-a.

Zdej morm sam se pogruntat kko se pc restartira v dos mode, pa mislm d bo zadeva rešena..KONČNO! Sem ze mislil da je slo 240€ v franže..

Link to comment

190€..sam orig cena je 240€ :D

Pac reku sm si d bo to zadni namizni ko0mp zamene, pa sm si mal prvošču :). Še kako zvočno bi si rad nabavil...da se bojo tresle stene. Sam je treba prej se sej bl pomembnga nabavt... :)

EDIT: Ratalo mi je flashat vbios :). Če mi je to rešilo graficno, bom videl ju3..kr dele grem pa jst spat..jutr mam tekmo, lol, bogi jst..

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Zdravo

Jaz imam en problem pri večini iger, namreč v ko se v kakšni igri npr. zdaj igram rome tw RTR in se mi dogaja da mi hudo res hudo hrešči zvok pa sloh nevem zakaj, zaradi tega sem imel že težave pri cod2 pri katerem pa sem tudi zaradi zvoka dobival komaj 7 fps. Kupil sem tudi novo zvočno pa zočnike in dela isto, oz zdaj še bolj obupno hrešči , je slučajno kaj z grafično narobe mogoče je kakšna druga napaka ? Imam pa core duo E 4500 2,21 ghz , 2 gb ram, gf9600 gt. Če sem lahko igral crysis warhead na hight je mal nelogično da mi cod 2 šteka. Google ni nič povedal le bedarije. Očitno je res čas da se dokončno umaknem na ps3 in xbox360 sistem , kr pc je res en zmazek.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Mene pa zanima če pozna kdo kakšen program za odpiranje datotek iso. Poznam DAEMON TOOLS and ALCOHOL. Pozna kdo še kakšne podobne programe? :crossfingers:

PowerISO -> ta je meni najljubši!

Pa še eno uprašanje, ali lahko SATA2 HDD priklopiš na SATA umestnik na matični ?

hvala

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.