Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...

Jaz bi vprašal če grafična ati radeon hd 4850 1gb podpira directX 11, drugo vprašanje pa je: če zaradi directx 10 in win7 32bit nemorem igrati starejših iger kot so american conquest, stronghold crusader ker se mi v igri barve zlivajo oz nekaj violčne, rdeče kr nekaj vseskup, prej sem imel win xp 32bit in directx9 pa je delalo še vse normalno.

Pa zanima me še kje pogledam katera firma, mHz in serijo RAMov imam v pc, namreč rad bi si kupil dodatnih 2gb.

Za odgovore vnaprej tnx.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...

Imam en problem. Torej v kompi sem mel dva diska:

disk A

disk B, z windowsi.

Ko sem disk A vzel vun komp ne pride vec v winse temvec javi napako:

disk boot failed, insert system disk and press enter.

Probal sem zamenjati porte na maticni,kabel zamenjal,cd z winsi vendar nic ni pomagalo.

V biosih mi disk zazna in je tudi master tako da nimam vec idej kaj bi lahko bilo.

Mogoce kdo ve kako bi lahko to popravil?

Sharksy.png
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 4 meseci ...

Ne vem, če je blo to že kje omenjeno... Mam problem z zvoki, računalnik spušča neke Uh Oh zvoke na vsake tok cajta, pred kratkim se mi je pa celo zavrtela neka pesem medtem k sm igrov Morrowind. V ozadju nimam nobenga programa, k bi povzročov kakršnekoli zvoke (sm pregledu Task Manager). Ma kdo kšno rešitev?

EDIT: Uh Oh zvok je tale (smz, da je to nek zvok od ICQja?), una pesem je pa v nekem slovanskem jeziku, sm jo prvič slišal. Nikoli nism inštaliral ICQja, niti nism dol povleku tiste pesmi.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Js mam problem z wireless povezavo... npr. z itouchom ali telefonom bi se povezu rd s tem in zazna ga, kaze da nej bi biu povezan kao, ko pa grem na internet na ipodu al pa telefonu na search google al kero kol drugo stran, pa mi vrze vn sporocilo da ni povezan z networkom...

mogoce kdo ve v cem je tezava ??

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.