Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

Nov fprasanje.

Mam FL Studio8. Sej veste, fruty loops. K delas komade iz kickov, pa basov, pa dodajas kitare 'n stuff.

Zanima me, če se da v program vstavit kaksen komad (npr siddharta), ki bi mu pol dodajal tiste efekte?

Povejte če se vm kej sanja, res bi blo lepo, da bi mi to ratal :D

Link to comment
Nov fprasanje.

Mam FL Studio8. Sej veste, fruty loops. K delas komade iz kickov, pa basov, pa dodajas kitare 'n stuff.

Zanima me, če se da v program vstavit kaksen komad (npr siddharta), ki bi mu pol dodajal tiste efekte?

Povejte če se vm kej sanja, res bi blo lepo, da bi mi to ratal :D

js sm tut pred kratkim z tem zaćeu in me zanima to kar tebe zanima NoWii plus kako podalšaš uno vrstico v katero vstavlaš bite pa to

Link to comment

Hm..spet nekaj novega :D

Problem pr fifi 09 :uke:

Drgac spil dela use kul, tipi-topi, problem pa se pojavi pri kontrolah..

Sezmer je zadeva nastimana na un old-fashion keyboard control. Gres pac pod nastavitve in nastimas kontrole na misko, pa nič ne pomaga...

Kdo z podobnimi problemi? Fifo 09 sem probal sam zarad teh miskinih kontrol, ki jih ze dolgo pogresam..dej pa to sranje ne dela.. :chicken:

Link to comment

No zaj mam neko drugo vprašanje. Računalnik se mi je nekaj pokvaril, kadar ga hočem prižgati se mi pokaže meni z Safe Mode, Safe Mode with Networking, Safe Mode Command Prompt, Last Known Good Configuration in pa Start Normally. Problem je, da ni važno katero izberem, zmerom se mi po tistem Windows loadanju za moment pokaže moder zaslon in se restarta. Kaj je narobe z kompom? A bi lahko to kako sam popravil? :puppy:

Link to comment
No zaj mam neko drugo vprašanje. Računalnik se mi je nekaj pokvaril, kadar ga hočem prižgati se mi pokaže meni z Safe Mode, Safe Mode with Networking, Safe Mode Command Prompt, Last Known Good Configuration in pa Start Normally. Problem je, da ni važno katero izberem, zmerom se mi po tistem Windows loadanju za moment pokaže moder zaslon in se restarta. Kaj je narobe z kompom? A bi lahko to kako sam popravil? :puppy:

To se je tudi meni dogajalo. Vstavil sem windows cd in dal system recovery(nevem če se reče temu tako , pač da mi je za določen čas windows zavrtel nazaj) in je delovalo.

Danes sem si naložil visto in imam eno vprašanje:

Kateri antivirus in firewall priporočate na visti?

Hvala :china:

Sharksy.png
Link to comment
No zaj mam neko drugo vprašanje. Računalnik se mi je nekaj pokvaril, kadar ga hočem prižgati se mi pokaže meni z Safe Mode, Safe Mode with Networking, Safe Mode Command Prompt, Last Known Good Configuration in pa Start Normally. Problem je, da ni važno katero izberem, zmerom se mi po tistem Windows loadanju za moment pokaže moder zaslon in se restarta. Kaj je narobe z kompom? A bi lahko to kako sam popravil? :puppy:

če izbereš Safe Mode, se ti tudi restarta ali uspeš vsaj priti v windowse?

Link to comment
No zaj mam neko drugo vprašanje. Računalnik se mi je nekaj pokvaril, kadar ga hočem prižgati se mi pokaže meni z Safe Mode, Safe Mode with Networking, Safe Mode Command Prompt, Last Known Good Configuration in pa Start Normally. Problem je, da ni važno katero izberem, zmerom se mi po tistem Windows loadanju za moment pokaže moder zaslon in se restarta. Kaj je narobe z kompom? A bi lahko to kako sam popravil? :puppy:

To sem imel tudi jaz napako in se mi kdaj pokaže ko resetiram comp.Računalnik ugasni tako da drži gumb za prižiganje in Nato počakaj 5 minut.Upam da ti bo delalo kr men je.

lp

Link to comment

Jah vem ja, pa zmerm lih jst tiste probleme fasm, k noben nezna pomagat :x

Pa racunalnik je totalno brez virusov, sicer nism su gledat, ampak je cist lepo zasciten in dela prfektno, tko d nevidm razloga zakaj bi su skenerat..

In ja, mam visto. Sam nebom sel nazaj na XP, gotovo je en nacin d bi to odpravu pr visti...sej navsezadnje ni lih nevemkaksn globaln problem ane..

Link to comment

Poskušaj špil/e zaženiti v compability mode XP.

Drugače sem prečekiral vse možne nastavitve, da pa bi kje nastavljal da aplikacije tečejo v oknih pa nisem našel. Mistery indeed :o

NoWii, drugače pa me ti spominjaš name in moj prejšnji računalnik. Vedno sem imel neke probleme. In samo jaz, ter take ki noben ni vedel rešitve... se zgodi i guess :uke:

Link to comment

Ma ja..komi cakam windows 7. na linux se ne mislim presedlat (prevec komplikacij, nebi sel v podrobnosti).

Ok, sm probal zagnat v zdruzlivem nacinu za xp, pa ni pomagal :(

Drgac sm pa pogruntu resitev za assasians creed: če zaklenem msn, mi ga ne zazene v oknu... :uke:

K un msn ma ful teh opozoril, pa na namizju mam ene par stikov k se cez ostala okna vidjo in zarad tistga mi spil ni zaganjal fullscreen :chicken:

No, za crysis bomo pa se vidl kva se bo dal nardit.

Ps.:@.*LuKa*.: Komad das loh v FLstudio tko, d ga normalno potegnes notri pol ga pa izberes kot zvok v tisti vrstici skrajno levo (browser)...Sam pol je silovito nepraktično, ko fa vsatavis v komad..probaj, pa bos videl kaj mislim.

Moral bi nekak zdruzit adobe audition pa FLstudio, to bi bil ubitačen programčič..

Link to comment

Verjetno je bilo že kje omenjeno. Kje bi se dalo dobiti program ali kaj takšnega, da bi si muziko iz Youtube snel na disk?

No glede tega me se vedno zanima. TIst vixy mi samo en video pretvori, naslednjic pa napise da je server bussy...Tist od Travarja se mi pa sploh ne odpre. Tko da ce ma kdo kak program?

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Ok, torej to ni joke?

Nič ni narobe, če se ti to tkole pokaze, mas pac dva načina prikaza, tale, pa un tafensi, ki bi ga ti najbrs rad mel..

Pobrskaj malo po nadzorni plosci, nebi vedel kje tocno bos nasel..sem pa 100 da je, ko sm mev se XPje mi je prav prsilo, da je obstajal račun, ki ga ni pokazalo v pozravnem oknu :evil:

Link to comment

Ok, here I'm with another pair of questions (dons smo anglo pisal :D):

1.) Mam visto. In ko kliknem na meni start in gumb za ugasnit, je privzeta funkcija, da mi ga spravi v spanje..se da to kako zrihtat d bi se PC ugasnil? Po nadzorni sm ze neki gledu, pa nc najdu..

2.) Rd bi si nabavil sledečo napravco:

http://www.comshop.si/Article.asp?articleid=48745

Strah me je za komplitabilnost z Visto...bi kdo vedel? Al rajs ComShopu zatežim?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.