Skoči na vsebino

GC Leipzig


schwinni

Priporočene objave

LBP je ena najhudejsih stvari prikazanih na GC. Meni osebno hudejsa je edino Flock od Capcoma. :) O Heavy Rain pa ni niti dvoma, da bo prelomen spil.

Pa SF4 je neugodna stvar, sva z Snetim spilala mp, vsak na svojem avtomatu. :D Pa presenetljivo, je se poln kurac dobrih stvari bili pokazanih.

(:

Link to comment
Lahko kdo, ki je bil tam prosim pove kaj o PESU.

Konami ne me prislit da začnem FIFO igrat.

Preko igromata sem si izposodil FIFA 08 - brez vezna igra, PES 2008 je kljub vsem svojim napakam še vedno dosti boljši od fife. PES 2009 bo pa sigurno nesporen kralj virtualnega nogometa :thumbup: :thumbup:

Link to comment

Nevem kaj je na tem špilu, ker me močno privlači kljub temu, da nihče neve kaj naj bi to bilo (no, vsaj nazadnje ko sem preverjal, morem spet malo osvežit informacije) in o ppodobnosti z Fahrenheitu je bilo že napisanega, če se ne motim gre za istega razvijalca.

Videl sem samo tisto avdicijo in res ge grafično močna.

A je bilo kaj govora o ICO-tu oz SOTC ??? Uh tu bi bilo tut hudo...

Link to comment

Ne razumem kaj vam je tako všeč v tej igri LBP ?

Sem si pogledal ta dva videja, pa me ni niti malo prevzelo. Mi lahko kdo objasni kaj je trik te igre da vam je tako kul ? Oziroma kaj je tako dobrega, da vsi nestrpno pričakujete to igro...ker to kaj sem videl bol liči na nekega modernega super mario-ta oziroma Sonic-a, skakanje sem in tja ter pobiranje nekih "cekinov"...če je to vse kar igra ponuja, pol hvala lepa :D če pa se motim pa me prosim osvetlite... :china:

Link to comment

Sem si ogledal tudi druge trailerje, in nič "konkretnega" razn skakanja ter razbijanja nekih kamnov....Sicer pa, če veš kaj je smisel iger, razn buljenje ter navdušenje nad tem "čudovitim, pisanim, pravljičnim svetom" potem me prosim razsvetli, saj me kreiranje lastnih levelov ter potem skaknje po njih niti najmanj ne navdušuje,...pač moje osebno mnenje.

Link to comment
Ne razumem kaj vam je tako všeč v tej igri LBP ?

Sem si pogledal ta dva videja, pa me ni niti malo prevzelo. Mi lahko kdo objasni kaj je trik te igre da vam je tako kul ? Oziroma kaj je tako dobrega, da vsi nestrpno pričakujete to igro...ker to kaj sem videl bol liči na nekega modernega super mario-ta oziroma Sonic-a, skakanje sem in tja ter pobiranje nekih "cekinov"...če je to vse kar igra ponuja, pol hvala lepa :D če pa se motim pa me prosim osvetlite... :china:

Točno tako. In mario (predvsem bros. in world še na snes-u in nes-u) sta za mnoge še vedno eni najboljših špilov vseh časov. Če ti ne dojameš gameplaya tipa Mario al pa bolj novešega primerka Braid na Xboxu, si ti v manjšini tukaj in brezveze da ti karkoli razlagamo zakaj je nam ostalim špil svetovn.

In da uporabim še tvoj argument za praktično vse žanre iger... kaj pa so shooterji drugega kot pobijanje folka? kaj pa so dirkačine druzga kot vožnja od točke A do točke B??? Pa RPG-ji bildanje levelov??? pa še bi lahko našteval.

Pri LBP bo zgodba, tako kot je bila pri mariu "save the princes". Bo online coop, bojo hitrostne tekme (kdo več pobere cekinov), In seveda bo tudi reševanje puzzlov. Pa še online leaderboards bodo, tudi za user created levels.

Link to comment
Braid

Ni ga pa ravno za primerjati z Mariotom, ker gre tu za miselno igro.

Bol sem dal za primerjavo zato, ker po filmčkih sodeč bi za "neizkušence" zgledal kot da nič drugega ne počneš kot laziš naprej, iščeš ključe in skačeš po glavi pošastkom...

Mene je tudi izjemno navdušil špil ko sem ga pol ure igral pri kolegu. Sam da js sem vedu da bo špil svetovn že po prvih nekaj prikazanih videih, tako kot sem prepričan za LBP ;)

Ja, 2D platformščina je zelo preprosta v svojem bistvu, a izjemno zabavna, ko je narejena dobro.

Link to comment
Ne razumem kaj vam je tako všeč v tej igri LBP ?

Sem si pogledal ta dva videja, pa me ni niti malo prevzelo. Mi lahko kdo objasni kaj je trik te igre da vam je tako kul ? Oziroma kaj je tako dobrega, da vsi nestrpno pričakujete to igro...ker to kaj sem videl bol liči na nekega modernega super mario-ta oziroma Sonic-a, skakanje sem in tja ter pobiranje nekih "cekinov"...če je to vse kar igra ponuja, pol hvala lepa :D če pa se motim pa me prosim osvetlite... :china:

Točno tako. In mario (predvsem bros. in world še na snes-u in nes-u) sta za mnoge še vedno eni najboljših špilov vseh časov. Če ti ne dojameš gameplaya tipa Mario al pa bolj novešega primerka Braid na Xboxu, si ti v manjšini tukaj in brezveze da ti karkoli razlagamo zakaj je nam ostalim špil svetovn.

In da uporabim še tvoj argument za praktično vse žanre iger... kaj pa so shooterji drugega kot pobijanje folka? kaj pa so dirkačine druzga kot vožnja od točke A do točke B??? Pa RPG-ji bildanje levelov??? pa še bi lahko našteval.

Pri LBP bo zgodba, tako kot je bila pri mariu "save the princes". Bo online coop, bojo hitrostne tekme (kdo več pobere cekinov), In seveda bo tudi reševanje puzzlov. Pa še online leaderboards bodo, tudi za user created levels.

Hvala ti za izčrpen odgovor... :beer:

Konc koncev ti dam prav, mogoče trailerji res nepovedo vsega, kar je tudi za pričakovat...tako da bo najbolje da se špil sproba (ko pride ven) pol pa bomo lahko dalje razgljabljali...

Sicer pa je moja usmerjenost v igre čisto drugačna...niti RPG, niti dirkačine...no mogoče fuzbal....ampak najbolj pa se veselim igre Afrika !

A ve kdo mogoče kdja pride to ven v evropi ? Afrika namreč.

Lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.