Skoči na vsebino

iPhone


Priporočene objave

Ma to dejansko ne mors vrjet kok je folk tup.K si sam seb laze da je iphone slab, kar pa dejansko sploh ni.To je pac slovenija an, sm bil v sydneju in folk uporabla 70% samo iphone oz ipod.Skratka apple dobr sluzi tko da ne klele neki guvort da je apple zanc.Prodal je tok ipodov da se druge mp3 proizvajalci loh sam skrijejo.

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
iPhone je kot PS3 = Overpriced crap

Srsly, kaj pa ma takega revolucionarnega? Za moje pojme je iPhone telefon za pozerčke in noben me ne bo prepričal v nasprotno. Finito

Emm.. No offence or anything but.. "kaj ma takega revolucionarnega?"??? Umiram od smeha trenutno.

Pa tudi PS3 - overpriced crap?? Ti nisi resen. Si slučajno pogledal koliko stanejo samo bluray readerji?

Mal premisli preden kaj rečeš :)

Apple če ne drugega si je zagotovil status v svetu, da ga vsi poznajo in želijo imet. iPodi mogoče niso kakovostno najboljši, ampak so nekaj takega, kar želi imeti (skoraj) vsak.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

No, kaj pa je revolucionarnega na njem? TS ziher ne. HSDPA tud ne. Kaj pa je? Aplikacija za pitje piva? Mah, če že kupujem nek smartphone (ČE), raje kupim kakega HTCja al pa kaj podobnega, kjer bom vedel, da sem plačal za telefon (dlančnik), ne pa jabolke na zadnji strani :doh: Sploh pa za 500$ dobim soliden PC, od katerega bom imel zagotovo več koristi. Jaz osebno ne rabim mobitela za poziranje, rabim samo za klicanje, smse ter občasno kako fotografijo.

BTW:

-prvi iPhone nima 3G (to ima še moj k610i za 80€)

-ni razširitvenega mesta

-manjka uradne podpore v Sloveniji

-overpriced!

Ok, PS3 je slightly overpriced engineering masterpiece. Kdo pa sploh kupuje Blu-Raye? Glede na ceno še dolgo ne bojo kot DVDji ;)

Ta slika pove dovolj o Applu ;)

1213989283186.jpg

Malo še pa bo ta tema postala novo fanboy gnojišče

Link to comment

No kratek povzetek kar si napisal je to da si skopuh oz nisi pripravljen placati 500$ za telefon in da imas rajsi soliden komp zato.In da ps3ja tud ne misls kupt ker so blurayi predragi zate. Mislm vse kar si napisov se v eni povedi slisi "Nimam denarja"

Tko da prosm vas, folk ki ima morda malo vec pod palcem (med te ne spadam jaz) si kupi iphone, ker je to pac firma da se rece isto je s imaci in macbooki.Tko da ce nimas denarja ne govor da je iphone zanic. :doh:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
No kratek povzetek kar si napisal je to da si skopuh oz nisi pripravljen placati 500$ za telefon in da imas rajsi soliden komp zato.In da ps3ja tud ne misls kupt ker so blurayi predragi zate. Mislm vse kar si napisov se v eni povedi slisi "Nimam denarja"

Tko da prosm vas, folk ki ima morda malo vec pod palcem (med te ne spadam jaz) si kupi iphone, ker je to pac firma da se rece isto je s imaci in macbooki.Tko da ce nimas denarja ne govor da je iphone zanic. :doh:

WTF pa je tvoj problem? Da se ne bomo začeli o dnaru pogovarjat, velja ;)

Prosim, ne mi s takim ven hodit, razen če si psiholog. Aja, naj ti povem - to ni poklic za tebe. Sploh nisem rekel, da sem skopuh, rekel sem le, da tega gizmota NE POTREBUJEM! Zatopiš razliko? Za PS3 je isto. Ne bom ga kupil, ker me NE ZANIMA. Za špilanje frajerja pa ga tud ne rabim. Si bom pa kupil motor, ker ME ZANIMA in si bom kupil tudi nov komp, ker GA POTREBUJEM. Drugače pa itak živim na karitasu, ja.

Drugače pa živim na karitasu.. Jao :doh:

PS: To da ne zapravljam denarja za bedarije, ne pomeni, da sem skopuh. Pomeni, da razmišljam s svojo glavo ;)

Link to comment
  • vrhovni

Kdor iPhonea (ali vsaj iToucha) še ni držal več kot 14 sekund v svoji roki in sprobal vseh funkcij (in predvsem UIja, ki je svetlobna leta pred ostalimi mobiteli in prava revolucija med mobiteli), nima le-tega kaj komentirati.

Jaz sem bil, preden sem ga preizkusil, povsem proti njemu. Predrag, fensi, nima MMSov, za en drek kamera, all-in-one device, ki ima vse komponente slabše kot posamezne naprave. Potem sem ga v ZDA parkrat preizkusil in obžalujem le še to, da nisem dovolj bogat, da bi se lahko preseraval z denarjem. Ker v temu primeru bi si ga nabavil takoj.

-prvi iPhone nima 3G (to ima še moj k610i za 80€)

-manjka uradne podpore v Sloveniji

Tole sta izjemno bedna argumenta proti iPhoneu, btw. Tudi Fordi leta 1910 niso imeli varnostnih pasov, pa so zato današnji slabi? :?

Link to comment

Sej zdej se ga da načeloma kupiti v italiji, odklenjenega, in imaš potem tudi tam servis. Je pa bilo malo hudo dat (kolkor je pač bil v ameriki prvi iphone) in si bil potem brez servisa, je crknil in si ga lahko samo v smeti vrgel (ker če si telefon odklenil si avtomatsko zgubil garanicjo oz. če ga nisi aktiviral ti ga niso popravli če si ga v ameriko nesu).

Kar se pa trenutne cene 500€ tiče, je to za "high class" telefone nekje normalna cena, mislim da je tudi N95 tam nekje.

Alen6552.png
Link to comment
  • vrhovni
to da nima uradne podpore je pa absolutno veliki minus. in je še lep čas ne bo, ker je tuš zajebal celo stvar z odklepanjem.

kaj ti bo iphone z amerike tu pri nas, če ni uradnega serviserja?

Seveda je minus, samo ne moreš tega šteti kot minus sami napravi. Kot da bi iz Amerike prinesel iToucha in bi mu štel v minus, da ne dela na naši napetosti.

Zaradi manjka uradne podpore je prizadeta izkušnja z iPhoneom v Sloveniji, ni pa sam iPhone slabši zato, ker se naši debilni operaterji ne uspejo zmenit zanjga.

NoWii: Čisto subjektivna stvar. Zame pa nobene hlače niso vredne več kot 50€, pa je zato tričetrt sveta čudnega, ker jih na veliko nabavljajo?

Link to comment

Men gre pa na jetra da je pri nas se enkrat drazji kot v ZDA , sej itak so razlike pri vseh stvareh, sam tok dnarja za tist smeki cegu. Za ZDA ceno bi ga mogoce mel, oziroma kupil.

ps, se prednost bluraya v ps3 v zgoraj omenjenih debatah. Prednost je v velikosti medija, pac 3 dvdje furat za en spil pa ven pa not dejat ne hvala. Ok v tem trenutku se ni nobenega spila na vecih dvdjih ( al pa ) , ampak v prihodnosti pa gotovo bo. Pa ko bobo bluray rekorderji mal cnej bomo si filme v full HD svasal:)

ps, konzola prihodnosti:)

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment
to da nima uradne podpore je pa absolutno veliki minus. in je še lep čas ne bo, ker je tuš zajebal celo stvar z odklepanjem.

kaj ti bo iphone z amerike tu pri nas, če ni uradnega serviserja?

Seveda je minus, samo ne moreš tega šteti kot minus sami napravi. Kot da bi iz Amerike prinesel iToucha in bi mu štel v minus, da ne dela na naši napetosti.

Zaradi manjka uradne podpore je prizadeta izkušnja z iPhoneom v Sloveniji, ni pa sam iPhone slabši zato, ker se naši debilni operaterji ne uspejo zmenit zanjga.

kje si ti v mojem tekstu razbral, da sem ta minus pribil iphonu? aparat sam je super, podpora pri nas pa je v pizdi in zato je tudi riskantno si ga lastiti.

Link to comment
Kdor iPhonea (ali vsaj iToucha) še ni držal več kot 14 sekund v svoji roki in sprobal vseh funkcij (in predvsem UIja, ki je svetlobna leta pred ostalimi mobiteli in prava revolucija med mobiteli), nima le-tega kaj komentirati.

Jaz sem bil, preden sem ga preizkusil, povsem proti njemu. Predrag, fensi, nima MMSov, za en drek kamera, all-in-one device, ki ima vse komponente slabše kot posamezne naprave. Potem sem ga v ZDA parkrat preizkusil in obžalujem le še to, da nisem dovolj bogat, da bi se lahko preseraval z denarjem. Ker v temu primeru bi si ga nabavil takoj.

Pod ta post se podpišem 100 na uro. Enako je bilo z mano. Najprej sem si mislil, da je zadeva res malo prenahajpana, vendar ko enkrat stvar probaš vidiš kaj je to napredni software dizajn.

Je pa res, da se nisem neki poglabljal v safari in napredne funkcije.

All in all bi rekel, da bi tak telefon imel, če bi ga kak Mobitel ali Simobil ponujala ob sklepu pugodbe. Za polno ceno bi ga pa vzel le in samo, če bi vsaj 80% Slovenije lovilo free wifi... :D

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.