Skoči na vsebino

Grafiti (kdo zna?)


Priporočene objave

Če se ne motim, je Junior čisto raztural Jet Set Radio in njegovo nadaljevanje Future. :bowdown:

Zdaj bi bil samo problem ga spravit na rolerje. :?

ja zakon, pa še blizu ej doma, imam namen v svoji mali trg poslikati vse stene (recimo kak lik iz igre in podobno9,sam pa ni šans da bi se sputil v to delo, ker bo...

Hvala ti Kekken! :china:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Res ste pujceki. Potem mi pa Policaj res gre ZS poslat, ce mu lahko kak grafit narisem, jaz pa sploh nisem imel pojma, za kaj se gre (ker se nisem te teme videl).

Mario po mojem ne bi bil najbolj primeren. Prej kaki Master Chief ali pa Kratos. Ali pa oba + se Samus, tako da bi od vseh treh konzol imel najbolj badass like, da se vidi, da celotno sceno obvladas.

Potegaman.jpg
Link to comment
Najbolj znan lik je zagotovo Pac-Man. lahko si urediš v retro stilu in kake arkadne like ter igre nalimaš na stene ali pa si bolj sodoben in se lotiš novodobnih zadev.

uf lepa ideja, čeprav novodobne stvari meni sploh niso všeč, je pa mogoče vsseno oz. da ne pači novo staro,ker frej imam 3 stene in bi lahko vsi 3je liki bili čisto različni po zgodovini, dobre ideje, tako in tako imam recimo še 1mesec+ časa oz. čist vprašanje kdaj bi enega fanta dobil, ki rad riše.

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.