Skoči na vsebino

[Uradna tema] Guitar Hero: World Tour


RaZoR

Priporočene objave

  • vrhovni

No... včeraj sem naročil na Platform.si Guitar Hero: World Tour super bundle. Zadeva zgleda fenomenalno in komaj čakam da dobavijo vse skupaj in mi dostavijo na dom. BTW: uspelo se mi je tudi shadlat in bom zraven prejel še GH: Aerosmith (brez kitare seveda). Še nikoli nisem igral nobene igre iz serije Guitar hero, zato komaj čakam na kitaro, še bolj pa se veselim bobnov. :drool:

Zanima me, ali je že kdo videl da se posebej prodaja samo kitara iz GH:WT? :bleh:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
No... včeraj sem naročil na Platform.si Guitar Hero: World Tour super bundle. Zadeva zgleda fenomenalno in komaj čakam da dobavijo vse skupaj in mi dostavijo na dom. BTW: uspelo se mi je tudi shadlat in bom zraven prejel še GH: Aerosmith (brez kitare seveda). Še nikoli nisem igral nobene igre iz serije Guitar hero, zato komaj čakam na kitaro, še bolj pa se veselim bobnov. :drool:

Zanima me, ali je že kdo videl da se posebej prodaja samo kitara iz GH:WT? :bleh:

noben inštrument se ne pordaja posebej (rešitev je ebay in podobno), špila pa se tut ne da igrat sam z joypadom (nujna kitara oz. bobni)

xboxg33k.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Danes ravnokar dobil paket, vendar zadeve ne morem preizkusit, saj je PS3 še vedno na servisu.

Malenkost sem razočaran, saj sem mislil, da bo kvaliteta izdelave boljša. Težave sem imel pri sestavljanju, ker mi je poknila plastika (plastika na nogi, v katero je potrebno vstaviti jekleno cev) pri podstavku za bobne (očitno je plastika premalo prožna). Pravtako se druga noga podstavka ne prilega zatičem in če bi se lotil sestavljanja pravilno, da bi se zatiči na nogah morali zaskočit, bi bila ena noga poševno zmontirana, saj so reže na cevi narobe narejene oz. sama cev je nekoliko preveč obrnjena. Skrbijo me tudi plastični "zatiči", ki se mi zdijo preveč tanki in imam občutek da bodo poknili, ko jih zategujem. Sam podstavek bobnov se mi zdi nekoliko preveč migajoč ko vdarjaš na bobne. Pedalo pri bobnih se mi tudi zdi preveč nežno narejeno in se preveč torzijsko zvija. Imam občutek, da če nimaš noge v celoti na pedalu in da stisneš nanj, da bodo popokali panti. Kitara pa se mi zdi narejena super.

No... upam da sem preveč pesimističen in črnogled in da se vse skupaj v praksi bolje obenese. Poročam ko dobim nazaj PS3.

Aja, pa še eno vprašanje za imetnike te igre: Katere vse jezike lahko izberete v igri? Jaz imam možnost izbrati polno EU jezikov, le Angleščine ne.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

dejmo nardit en KSi bend! Javite se vsi ki imate ghwt in katere instrumente bi spilali, da naredimo en bendič ali dva pa udarimo eno skupno na lajvu. Prava tuga je igrat s tujci v bendu, ki se diskonektajo po enem komadu.

Jaz lahko špilam vse inštrumente razen vokala in bobnov. Če je kdo za, dodajte me pa se zmenimo.

Link to comment
  • vrhovni

Jaz sem za, ampak sem űber začetnik. :tepen: Danes sem končno preizkusil World tour in moram rečt, da ja igralnost fenomenalna. Kitara ga seka po dolžini in širini. :rock: Bobni pa so res bolj kilavo narejeni. Danes se je že zlomil desni držač palic za bobne, ker je sorodnik s palico vdaril po njem. Res je da je vdaril kar močno, ampak hej... držač bi moral ostat cel. Kot sem že rekel, celotni bobni preveč migajo, sem pa spremenil mnenje za stopalko, saj mislim da je kar dobro narejena. Igralnost je res űber dobra, še posebej, ko igrata 2 ali več igralcev. :rock: Še dobro da ima Platform.si sedež v MB, da ne bo potrebno pošiljanje okoli zaradi reklamacije bobnov in upam da bo vse potekalo brez večjih zapletov. :crossfingers:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.