Skoči na vsebino

SOCOM: Confrontation - beta/nič več


Bessie

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

A bo ta igra prišla kdaj v big beng , ker sem šel vsak teden gledat pa niso na zalogi oz. komaj kaj novega dobijo tako da res zaostajamo z dobavo, no jaz hodim sicer v mariborski bb za lj nevem kak je . Kolk berem tukaj je igra vredi za coop taktično igranje, sam sem igral nek socom na psp ko si imel celo ww2 puške. A ta igra ima cover system tako kot gearsi in bia ? Pa še nekaj je možno igrat na splict screen ?, kr jaz imam dva sixsasix gamepada pa bi rad šel z kolegom igrat , podobno kot left4 death prek neta. Ta igra je mal podobna metal geard online.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 11 meseci ...
  • Pred 9 meseci ...

Sem včeraj po skoraj enem letu zagnal SOCOM in... fuuuuuuu, sem že čisto pozabil kako je. Nobenega respawna, večina v nulo pozna mape in le najbolj vztrajni vztrajajo ;) , vsi majo že ne vem kake čine in so po klanih (jaz sem na nuli in brez klana, prej sem igral z drugim acc in nimam interesa bit v klanu) obvladajo, vsako hitenje, neprevidnost, povzročanje hrupa BAAAM in lahko naslenjih nekaj minut samo še opazuješ, je pa res, da same bitke ne trajo dolgo. V glavnem, vsi, ki se imate za dobre, morate poskusit to!

[youtube:3dlho7pq]SDxvRf0oGMY[/youtube:3dlho7pq]

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.