Skoči na vsebino

[Uradna tema]Nintendo DS-i


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 210
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

mam eno vprašanje,, kaj nove igre kaj pridejo vun za ta DS-i kdaj pač bo vuni, te nove igre bodo delale samo ne tam novem DS-i(ju) al bomo lahko igrali (potem) na starih DS-sih? :rockbrow:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

IMO je zadnja stran navadnega Lite-nika veliko lepša. Tudi material se mi zdi pri Iju bolj cenen... Ne vidim razloga zakaj bi plačal 200 eur za dve kameri, SD podporo (ki jo tako ali tako lahko imaš ze sedaj) ter ostalih drobnarij. Edino kar me mika je vgrajen spomin ter večji zaslon.

Link to comment

Mogoče je dovolj za vse tiste, ki DSa še ne posedujejo...za tiste ki ga, pa se mi zdi povsem brez veze dajati 200 eurov za takšne drobnarije. Ajde, bi še dal, če bi prišla kakšne nove igre samo za Ija, če bi vse skupaj malo navili/posodobili, presenetili še s kakšno novostjo...do tedaj, pa N ne vidi mojega denarja.

Link to comment
  • vrhovni

Vse ostalo bo isto. To je pač tretja verzija DSja, ne njegov naslednik, in v teh upgrejd variantah osnovnih specifikacij več ali manj nikoli ne spreminjajo.

Ali bodo obstajali tudi DS-i only špili, se zaenkrat še ne ve. V originalni objavi je bilo malce dvoumno napisano, tako da so vzklile špekulacije, da bodo DS-i only špili obstajali, verjetno takšni, ki bodo nucali vgrajeno kamero, ampak ni še nič uradnega. Iz praktičnega in ekonomskega vidika bi rekel, da ne bo DS-i only špilov, ker se s tem odrečeš 60 milijonom potencialnim kupcem, ki DSja že imajo.

Link to comment

Ja no, morda pa vseeno bodo kakšni odvrtki iz Ware-a. Ker tale notranja kamera po moje niti nebi mogla služit za kaj drugega. Pa saj, kamera se tudi prodaja ločeno na japonskem za DS Lite. pravzaprav mi niti ni jasno v čem je fora notranje kamere, glede na to, da bo VGA. Zunanja z 3mp že nekaj velja. Ampak resno ne štekam v čem je point, da mi dobimo šele tako pozno tole v evropi. :puppy:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Screen Size

* DSi: 3.25 inch

* DS Lite: 3.0 inch

Screen

* Both TFT LCD with 260,000 colors

System Size

* DSi: 137 x 74.9 x 18.9mm

* DS Lite: 133 x 73.9 x 21.5mm

Touch pen

* DSi: 92mm length

* DS Lite: 87.5mm length

Power source

* DSi: DSi AC adapter and special battery pack

* DS Lite: DS Lite AC adapter and special battery pack

Weight

* DSi: 214g (battery pack and touch pen included)

* DS Lite: 218g (battery pack, touch pen, GBA connector cover included)

Charge time

* DSi: 2 hours 30 minutes

* DS Lite: 3 hours

Battery life (** listed by screen brightness, lowest to highest)

* DSi: 9-14 hours, 8-12, 6-9, 4-6, 3-4

* DS Lite: 15-19 hours, 10-15, 7-11, 5-8

Compatible software

* DSi: DS software, DSi software

* DS Lite: Game Boy Advance software, DS software

Input method

* DSi: DS card slot, SD memory card slot, AC adapter connector, stereo head phone/mic connector

* DSLite: DS card slot, GBA card slot, AC adapter connector, stereo head phone/mic connector

BessieSABU.png

Link to comment
Battery life (** listed by screen brightness, lowest to highest)

* DSi: 9-14 hours, 8-12, 6-9, 4-6, 3-4

* DS Lite: 15-19 hours, 10-15, 7-11, 5-8

torej 15-19 ur drzi brez kaksnekoli osvetlitve

Se mi zdi ja.

@Qui Gon Jinn: Ja pač manj zdrži, ker ima večji ekran in druge stvari, baterija je pa enaka...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.