Skoči na vsebino

[Uradna tema] Halo 3: ODST


anc165

Priporočene objave

  • Odgovorov 184
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Gost Soundwave1987

Jaz bi se rad zahvalil vsem FOTR-om za pomoč pri doseganju Achievementov: Endure in Deja vu. Rad bi se tudi rad opravičil zaradi tehničnih težav z moje strani glede mikrofona.

Če kdo potrebuje pomoč pri doseganju teh Achievementov lahlo kontaktira mene, pa bom z veseljem pomagal.

GT: Soundwave1987

Link to comment

Hvala tebi. Bilo je enkratno in napeto do konca. Sondwave1987 vsaka ti čast imel si več headshotov kot midva z samotarjem skupaj :car: . Šel sem spat šele ob 4 zjutraj in vstal ob 7.30 ter bil celi dan zdoma pa me kljub utrujenosti še vedno daje evforija zaradi teh achivmentov in recon armorja, ki smo ga odklenili :beer: . Priznati pa moram da je bil Deja vu bolj enostaven kot Annual achivment, ki smo ga napravli skupaj z Josipom, mrXsom in Samotarjem ter porabili za njega več kot tri ure (predvsem zaradi mojih nenehnih poletov v prepade) :D

Link to comment
Gost Soundwave1987
Vse Vidmaster Achievemente moraš odklenit. Bi tudi sam, pa sem malce len. Bi mogoče šel kdo? Rabimo HALO: ODST in HALO: 3

Jaz bi šel. Men sicer sam še annual manka, sam ti lahk tud pri ostalih pomagam.

Link to comment

:car: RECON armor :lol::lol:

04ReconChestShot.jpg

Alexs in jaz sva šla v zgodovino kot prva Slovenca z Recon armorjem :beer:

Kaj naj rečem bilo je noroooo do konca.

Jaz,Alexs,Oko in Soundwave

Prvo smo se zajebavali in noreli po Highway levelu za

Deja Vu achievement- Complete Highway on Legendary 4 Player Co-op with Iron on and no Hog or Tank.

Škoda, da Soundwave ni ime mikrofona je bilo mal bedno, da se nismo mogli pogovarjati z njim

Smeha polno, kletvic veliko. Alexs me je killal :no_no: z roketcs na 2 metra :lol:

Pol smo pa šli na FireFight, da probamo naredit

Endure achievement-In Firefight, on any mission, passed the 4th Set on 4-player Heroic LIVE co-op.

Bilo je zelo na knap :fiufiu: proti koncu sem mislil, da je že konec. Ampak nam je ratal vsi smo odigrali odlično in za naše 1 skupinsko iganje :car: svaka čast.

Jaz in Alexs sva igrala skupaj, ampak Oko je igral prvič firefigt :car: , Soundwave pa je itak majster :car:

BTW rabim še 6 FireFight achievementov, da bom imel 1000gs v ODST :D

Tako če ima kdo voljo za FF me oz. nas kar invajtajte :beer:

Soundwave , če rabiš pomoč pri Annual - Complete 4 Player Legendary Live Co-op with everyone in ghosts and with iron skull on - sem ti pripravljen pomagat in Alexs tudi sam on ljubi prepade tako da .. :lol:

Xbox

Link to comment

O, zakon, da si tudi ti, Mittko, skočil na H3 train. Vsaj za malo je vredno pošpegat. ;)

Drugače pa tu mad respect Fotrom za stupid Endure Achievement, ker je res zahojen. Smo se lotili Morbid, Relix, Piki in jazst in moram reči, da je ful težji, kot sem si mislil. :tepen: :tepen: :tepen: :tepen:

Sicer nam je bila organizacija bolj tko tko, ampak smo msilili, da bomo vseeno uspeli. Pa kar ni šlo. Haha. Svaka čas vam in seveda Soundwaveu, ki je povrhu še en zelo dober Halo igralec nasploh, kar je lepo presenečenje za sceno, kjer človek po dolgem igranju misli, da je videl in poznal vse, ki razturajo. Welcome aboard! Škoda za težave z mikrofonom. Če rabiš kaj pomoči (ali novega), samo reci.

Nasploh je zadnje čase H3 spet pokal kot že dolgo ne. Big Team seansa je bila res huda zadeva! Še enkrat hvala za igre vsem prisotnim (sorry tistim, za katere je zmanjkalo placa) in nič, keep BR-ing! :bringiton:

Če bo še kdo za, lahko izkoristimo momentum še za kak epic custom game na Lockoutu, Midshipu, Legendary mapah in nasploh na selekciji najboljših in najbolj zabavnih map, ki pa do sedaj niso bile dostopne vsem zaradi oblike plačljivega DLCja. :rock:

Link to comment

jajajajja sm narocu zdej u mimovrstah in baje pride u do 5-dni

jaz sm itak pro povsod nimas kaj jz bom td spilu(to je moja prva halo igra),ma drugo znam jgrt kar dobro in se hitro privadim na igro piki bos kdaj povabu te mozke ku se kle menejo??? in bmo igrali sz slovenci usaj enkrt uepjmo

baje da u petk dobim sm narocu u pondelk!!!!!jz sem akcijski človek

Link to comment
Gost Soundwave1987

Ja, hvala za tak topel sprejem, moram reči da me je vaša skupnost zelo pozitivno presenetila. Do konca tedna naj bi tudi dobil tudi nov mikrofon, tako da boste lahko tudi z moje strani kaj slišali. :)

Link to comment
.....

Pro...., seveda. Samo zapomni si, to ni navaden FPS kot kaki Call of Duty, kjer samo pobereš "metraljez" in streljaš na vse kar se premika.

lollollol hahahha sej vem vem ne skrbi se bm hitro prvadu kukr na vse ostale igrce upejmo da ta ni nobena izjema

Bomo vidli... sse bi dalo kej organizirat u kaksno soboto mogoče nedeljo??? ker ne vem ce se bm tak hitro prvadil jgrt u nedeljo pa bm sigurno zej znal u mimovrstah pise predviden rok dobave 15 oktober(jutri)... bom addal kle kaksne ljudi in ce zelite sprejet kliknite sprejmi drgač pa nč kej čmo

Link to comment

Hvala vsem za zabavni večer :beer:

...jst še kr ne prebavim FPSjev, je pa res zabavno igrat z vami...

...maste vsi drink v dobrem... :objem:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.