Skoči na vsebino

[Uradna tema] Halo 3: ODST


anc165

Priporočene objave

aljo11, ti res ne poštekaš ne? H51N, je namerno pisal tako, da kukanja vidi kako mi ne znamo brati/razumeti njegovih postov. In ti napišeš če je zabit v glavo....kaj če bi šel malo stran od geekanja boxa na svež zrak?

Jezus >.<

DSmadfan

No glede....g33kanja xboxa seveda nisem edin v druzini ki ga igra in in si ti ziher biu na xboxu več kot bom jaz v celem zivljenju sam tko bajdwaj :)

LP

H51N

No sorry H51n ud kukunja posta sploh nisem prebral tko, da sorry :)

Te moram razočarat. Xbox 360 igram bore malo. Zadnje čase ga igram, vendar ga en mesec nazaj nisem igral kake 4 mesece. Sam pa stavim, da si ti preigral več boxa kot sem ga jaz. Že achievementi povejo svoje(jih imaš okoli 24000, glede na to, da si izgubil en profil). Pa nima veze, let's go on with ODST ;)

Link to comment
  • Odgovorov 184
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Še dva ali vsaj enega prostovoljca rabimo.

Jaz imam tok rad to igrico.

Zdaj je druga na moji lestvici najboljših iger (pred njo je seveda slavni call of duty modernwarfare 2)

Sam zdaj ne vem jaz kako dobre igralce vi rabite,...

V nedeljo sem z mojim prijateljem iz anglije prišel do tam kjer ih moraš meele - attackat če želiš dobit zdravje nazaj..

Naprej nismo zmogli igrat saj je začelo lagat(zelo ribati)

Bomo vidli če sem bil jaz razlog za to laganje ko bomo igrali,...

No prosim povejte kdaj vam ustreza igrat(dan,uro)

Še dva prostovoljca rabimo.

Link to comment

Tuki ment se za dan pa uro je brez veze. Najbolš ti je tko, da ko vidiš da en špila ga invajtaš u parti pa uprašaš če je za igro, potem še on upraša svoje kojege, .... pa boš dubu en krog folka ki ponavad špila.

Smo pa online bol prot večeru. Jaz tja do 10-11h, drugi dlje.

Pa če vidiš kak parti ko špila Halo kar joini, več nas je, bol je veselo :beer:

lp, M.

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
Fak kok je zakon nabijanje tega špila zvečer.. Epic smehi so epic.

Se vidimo danes, kot zmenjeno. Ista ura, isti servis, isti lame joki xD

Katera ura? 22.00?

Se opravičujem, ker ko špilamo ful malo govorim..fora je v tem da v bajti že vsi spijo + včeraj sem bil hudo hripav(bolan čez vikend :tepen: ). No, danes nebo nikogar doma tako da bo kar super :beer:

Aja folk, včeraj Vidmaster Challenge: Deja Vu. Kaj smo razturili, noro je blo! Vsaka čast! :beer: Danes sem se lotil še zbiranja skullov in Vidmaster Casual. Tako da, mi zdaj manjkajo še Annual, Lightswith, Endure(ta bo poln smeha pomojem..) in 7 on 7(wtf je ta..ne štekam).

-Vidmaster Challenge: Lightswitch: "Get the rank of Lieutenant in any playlist in the new EXP progression system."

-Vidmaster Challenge: Annual: "After 9/25/08, complete Halo (Final level) on 4-player Legendary LIVE co-op, with Iron, and everyone in Ghosts."

-Vidmaster Challenge: 7 on 7: "Entered into a ranked or social playlist with 7 EXP on the 7th of the month."

-Vidmaster Challenge: Brainpan: "Find all the hidden skulls on the Mythic maps."

-Vidmaster Challenge: Classic: "Finish any level solo on Legendary, on LIVE, with no shots fired or grenades thrown."

-Vidmaster Challenge: Deja Vu: "Complete Coastal Highway on 4-player Legendary LIVE co-op, with Iron, and no 'Hog or Scorpion."

-Vidmaster Challenge: Endure: "In Firefight, on any mission, pass the 4th set on 4-player Heroic LIVE co-op."

Kaj manjka še vam? Kdo bi pomagal. Se vidmo dons na lajvu fantje pa se zmenimo, bi blo pa fajn če bi že tu kdo sporočil kako in zakaj. Pridem okoli 20.30. Prej se bom še mejhen piflal(mah kaj češ, šolo postavljam pred špile :red: )

Link to comment
Ja saj zdaj bodo počitnice tako da bom lahko bil pokonci tudi do ene ure zjutraj,...

Med dnevom pa nikoli ne igraste(slash speed,piki17)

Bom dodal tudi samotarja in ljudi ki mi dajejo reply-e na moje poste,...Bomo videli če oni kaj več igrajo,...

Čez dan res malo. Več ali manj čez dan špilam SinglePlayer špile(Brutal Legend, FUEL, Fable 2, itd.). Zvečer je šele čas za multiplayer :bringiton:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Verjetno je mislil bolj slovensko sceno. Tudi ta je za ODST/klasicni multiplayer cvetela se nedolgo nazaj. A vmes je bil banwave in bil je (in je) Modern Warfare 2, tako da se je gotovo zmanjsalo. A po moje je ODST vedno odlicen nakup, kar se multiplayer online akcije tice. Cim si ubavim live nazaj, to pride skupaj kot nuja. Zdaj bos pa tudi se vedno koga dobil, sigurno. Recimo Soundwave je pogosto gor, pa BMX Rider je, pa sigurno se kdo. Samo sprehodi se po friend listah kolegov, ljudi, ki jih vidis v tej temi in pa po kolegih teh ljudi. Bos ze nasel. :)

Link to comment

Če kupiš ODST, dobiš tudi vse mape za Halo 3 kadar koli izdane. ODST ma tudi možnost firefighta (saj se tko napiše ne?), ki je podoben hordi v GoW II.

Za Halo 3 kampanjo, pa si moraš tudi H3 kupit, ker ima ODST svojo.

Drugač pa tudi jaz igram H3 na lajvu (sem še novinec :) ). Igram pa večinoma čez vikend.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.