Skoči na vsebino

[KSi] Igra leta - predlogi


Priporočene objave

Še nekaj.

Wii: Marios Strikers Charged Football

Pc: Lord of the Rings: Battle for Middle Eart 2

Xbox 360: CoD 4

Mater si "perla" Antitrax. Piše igra leta. Ti to slučajno pomeni Igra prejšnjega leta? :doh:

Ja no dober umir se...Šizad če se človk zmot ga takoj nadereš. Nubek mali da te nau infarkt.

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Jazst stavim na... hmmm... zaenkrat ded spejs aka Dead Space. Zame. Širše gledano pa na... težka bo, kolebam med GTA IV in Gears of War II. Seveda bi pomagalo, če bi sploh igral katero od omenjenih, lol. Mirror's Edge in LBP tudi obetata. Pa Fallout III, ampak se mi dozdeva, da ni tako hud.

Link to comment
Še nekaj.

Wii: Marios Strikers Charged Football

Pc: Lord of the Rings: Battle for Middle Eart 2

Xbox 360: CoD 4

Mater si "perla" Antitrax. Piše igra leta. Ti to slučajno pomeni Igra prejšnjega leta? :doh:

Ja no dober umir se...Šizad če se človk zmot ga takoj nadereš. Nubek mali da te nau infarkt.

Kar se tiče "mali" si ti mlajši od mene, torej raje ne govori takih bedarij. Kar se tiče nooba, sem verjetno prešpilal 20x več špilov kot ti in v vsakem te na 1v1 pustim na zero. Kar se pa tiče nadiranja, kaže da sploh ne veš kaj to pomeni. :tard:

BACK ON TOPIC :evil: :thumbup:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.