Skoči na vsebino

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)


Markec345

Priporočene objave

uglavnem vseem odsvetujem zavvi, ker ga sere ful zadne cajte ... naazadnje sem špil čaku 14dni, zdej pa sem še enga naročil, po 3eh dneh ni biu odposlan, čeprav je bil "in stock" sem dau cancel ... pa mi čez 2 dni reče da ne morem dat več cancel ker je že kao pripravljeno za pošiljanje in po 2 dneh do danes še veden ni blo odposlaano, prau da da ne morš preklicat, ko bi itak lahka ... ful me je razpizdu, bi ga najrajš kr pokliicu

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

trenutno kupujem rabljen ps3. potreboval bi nasvete, česa naj se pazim, kaj se splača pregledat pred nakupom, kaj si mislite o ps3ojkah ki jih prodaja playgame.biz, itd. hvala za odgovore. obe verzije in velikosti diska pridejo v poštev, igral bom itak po večini samo gran turismo.

Urejano od Thanatos
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Ka kdo ve, ce obstaja kaksn muzikalen spil, pri kermu loh igra (kitaro, bobne..) in tud poješ? Men je dost vsecno spilat kitaro, my GF pa dost rada poje in bi blo to super za naju :D.

Obstaja Singstar guitar, ampak ma ful bedn tracklist. Kaj pa kaksen Rock Band al pa Guitar Hero?

Link to comment

Ja.. singstar mici ne delajo na GH oz RB :/. Drgac bi si se en singstar za borih 15€ nabavu, sam za mikrofon xD.

EDIT: A, nism vidu tvojga posta.. no, sj tud na teh linkih k jih izpise google pod tvojim searchom so mesani odgovori.. :/

Urejano od NoWii
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

ok... :)

zdaj sem bil nekaj časa pripravljen kupiti xbox 360 pa 'ste' me danes ko sem malo prebiral ps3 vs xbox vs wii prepričali za ps3 -> razlog -> igre :P

torej, ps3 slim.

kupil bi 'second hand' ali pa novega če je v v kateri trgovini kaj posebaj 'poceni'. morda kej veste koliko je v muller-ju, lecler,...

v glavnem...prosim za kakršenkoli nasvet pri nakupu ps3-ja.

budget <= 300€ :)

(saj je pri ps3 tudi tako, da se igro naloži na HDD in je optični medij potreben samo za zagon igre - ali pa še to ne?)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.