Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Pravkar mi je xbox live preko paypala nabavil za 100f točk. Istočasno, pa je dodan dodatni mail v windows/xbox live. Sklepam da je nekdo prišel do gesla. Vendar kako, glede na to da gesla na računalniku nisem uporabljal že kar nekaj časa. Preko xboxa? In zakaj bi ta oseba meni naročila za 100f točk? Na paypal sem že poslal, da stornirajo zadeve.

Še je kdo imel pred kratkim podoben problem?

edit: spremenjeno je bilo tudi geslo in skrivno vprašanje. Vse sem resetiral, spremenil. Tako paypal kot xbox live. Odstranil sem tudi čuden mail. Kontaktiral sem paypal ter xbox support. Upam na čimprejšnji odgovor.

Urejano od Kauko

Link to comment

Dal sem reset password, mi je poslalo obrazec kjer sem nastavil novo geslo. Potem, ko sem se prijavil v xbox live, sem mel med podatki dodaten mail in neko čudno skrivno vprašanje, kitajsko al nekaj takega. Mail sem odstranil, vprašanje pa spremenil. Je pa mi Microsoft že odbil 5kpik in nakazal na paypal enakovreden znesek. Zdaj samo še čakam da mi nakažejo nazaj še drugi znesek od 6kpik. Tako da upam da ne bo še kaki komplikacij.

Link to comment

Goljufanje je širok pojem. V enih špilih maš valda cheat za single player, v drugih (recimo Borderlands) lahko manipuliraš save fajle s posebnimi programi, pa kake glitche izkoriščaš. Da bi pa švinglal v smislu god mode v multiplayerju al pa Target Locator, medtem ko majo vsi Assault Rifle... To pa bolj ne.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Pravkar mi je xbox live preko paypala nabavil za 100f točk. Istočasno, pa je dodan dodatni mail v windows/xbox live. Sklepam da je nekdo prišel do gesla. Vendar kako, glede na to da gesla na računalniku nisem uporabljal že kar nekaj časa. Preko xboxa? In zakaj bi ta oseba meni naročila za 100f točk? Na paypal sem že poslal, da stornirajo zadeve.

Še je kdo imel pred kratkim podoben problem?

edit: spremenjeno je bilo tudi geslo in skrivno vprašanje. Vse sem resetiral, spremenil. Tako paypal kot xbox live. Odstranil sem tudi čuden mail. Kontaktiral sem paypal ter xbox support. Upam na čimprejšnji odgovor.

Kolkor je razvidno iz xbox foruma, je zadnje dni kar naval identičnih phishing napadov. Ogromno jih trdi da xbox live nikakor ni bil ogrožen, tako da smo krivi posamezniki ali z nesnago na kompu ali pa z uporabo istega naslova/gesla na drugih straneh. Nesnage sam nimam(na kompu seveda), je pa zelo verjetno da sem kje registriran z istima podatkoma. No, sem bil. Dobro da nisem imel vpisane kreditne kartice in dobro da sem pravočasno resetiral geslo ter spremenil vprašanje, ker večini uporabnikov so onemogočili račun in ga je potem M$ zaklenil ter poslal v postopek(30dnevni). Samo da še mi vrnejo ostali znesek in da ugotovim kako ta znesek vrniti iz paypala nazaj na bančni račun pa bo to to...

Link to comment
Kolkor je razvidno iz xbox foruma, je zadnje dni kar naval identičnih phishing napadov. Ogromno jih trdi da xbox live nikakor ni bil ogrožen, tako da smo krivi posamezniki ali z nesnago na kompu ali pa z uporabo istega naslova/gesla na drugih straneh. Nesnage sam nimam(na kompu seveda), je pa zelo verjetno da sem kje registriran z istima podatkoma. No, sem bil. Dobro da nisem imel vpisane kreditne kartice in dobro da sem pravočasno resetiral geslo ter spremenil vprašanje, ker večini uporabnikov so onemogočili račun in ga je potem M$ zaklenil ter poslal v postopek(30dnevni). Samo da še mi vrnejo ostali znesek in da ugotovim kako ta znesek vrniti iz paypala nazaj na bančni račun pa bo to to...

Daj mi prosim bolj podrobno opiši kako si resetiral hotmail račun na katerem imaš LIVE. Nekako mi ne gre skupaj, ker so tudi meni to naredili pa ni bilo možnosti dobit nazaj, razen da sem kontaktiral xbox support. Ne gre mi skupi, kako si resetiral, če pa so ti spremenili geslo in skrivno vprašanje. ??? Vem za opcijo dodatni mail, katerega vpišeš ravno za te primere, samo v tvojem primeru je tudi ta očitno bil zamenjan kot si omenil.

Sprašujem zato, ker mislim da bi bilo dobro vedeti za v bodoče če se komu to zgodi.

Link to comment

V oknu kjer vpišeš uime oz Live ID sem najprej vpisal podatke in niso prijeli. Izbral sem "Forgot your password", kjer mi je podalo tri vprašanja. Ali sem pozabil geslo, ali se ne morem povezati kljub pravilnemu geslu in ID in ali mislim da nekdo drug uporablja moj ID. Izbral sem zadnjo kjer mi je ponudilo nekaj nasvetov in reset gesla. Ko sem pritisnil na geslo me je vrglo na okno, kjer sem moral vpisati svoj windows ID ter naključno geslo iz slike. Za tem, me je vprašalo če mi pošlje mail na naslova. Tvegal sem in potrdil, tvegal zato ker sta bila zapisana oba moj in od kretena. No, dobim mail, kjer me vprašajo če sem res jaz aktiviral resetiranje gesla. Za da svoj link in za ne svoj. Izbral sem tistega od da in tam sem nastavil potem novo geslo. Takoj se prijavil v Live ID, spremenil skrivno vprašanje in izbrisal mail. Zakaj nisem rabil skrivnega vprašanja pa nebi vedel.

Zaenkrat dela kot treba, upam da ne bo še kaj narobe...

Link to comment

No to sem hotel vedeti. Ker pri meni pa je zamenjal moj sekundarni mail in zato nisem mogel resetirati gesla. Dobr se ti je izšlo, si imel srečo. Ni mi pa jasno zakaj si imel paypal na xbox-u, saj so cene gor dokaj drage proti cenam, po katerih se prodajajo kode na drugih straneh. P.S. na marketplacu lahko GOD igre kupuješ tudi z pikam, tako da ne rabiš zapravljat dejanski denar pa še cenej te pride.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.