Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

meni so na slo tech forumu rekli da za multiplayer nujno rabis disk in da je arcade konzola bolj za singleplayer.

A to se pravi da bom gta: the ballad of gay tony pa the lost and damned cist lepo igral multiplayer na arcade?

Kdor ti je to rekel je tepec.

"nujno" rabiš disk, če hočeš inštalirati igro. Ali pa downloadati dodatne mape, DLC.

Edit: Igre se da igrati brez inštalacije.

Z inštalacijo se le zmanjša zvok, katerega oddaja xbox, ker ne vrti dvdja ter se hitrej naloži igra. Vendar še vse eno rabiš dvd, da igro zaženeš.

Link to comment

@Dr.Andy

VSAKA konzola ima trikrat po en mesec zastojn xbox live. (En mesec na en accaunt, vendar lahko narediš novi accaunt in tisti ima potem en mesec zastonj. To lahko ponoviš tri krat - takšna mi je bila zadnja informacija, če sem se zmodil, me naj nekdo prosim popravi. Ampak definitivno imaš en mesec zastonj)

VSAKA konzola, katera ni banana z xbox live(nova ti ne bi smela biti) se lahko poveže na xbox live in posledično igraš multiplayer igre.

iXtreme LT je za igranje "tistih" iger, katere se tu ne smejo omenjati. Ti ORIGINAL igro lahko igraš NA KATERI KOLI NE-BANANI KONZOLI. Neglede od vrste paketa (arcade ali elite ali katerikoli drug).

@ some numbers

Filme ter glasbo si lahko streamaš preko računalnika(poglej temu namenjeno temo na forumu).

Ali pa vstaviš avdio CD in si "ripaš" glasbo na xbox - tako sem vsaj sam naredil. Glede mp3, dvdjov in filmov ti ne bi vedel točno povedati, ker nimam izkušenj iz prve roke. Vem pa le, da ne moreš prenesti z zunanjih diskov ali USB ključev.

Link to comment

Xbox 360 Arcade podpira igranje iger preko Xbox Live ne glede na to kateri paket se izbere.

Novi Arcadi, ki jih imamo v ponudbi imajo 512MB vgrajenega pomnilnika, vendar ga je na voljo samo cca 300MB (ostalo poje NXE). Na Xbox Live se za GTA4 kot tudi za ostale igre najde kupica nadgradenj (plačljivih in brezplačnih), mnogih žal na Arcadu brez diska ne boš mogel uporabljati, saj ni dovolj prostora.

Ampak igra kot sama bo seveda delovala, tako multiplayer (Xbox Live) kot singleplayer.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
Xbox 360 Arcade podpira igranje iger preko Xbox Live ne glede na to kateri paket se izbere.

Novi Arcadi, ki jih imamo v ponudbi imajo 512MB vgrajenega pomnilnika, vendar ga je na voljo samo cca 300MB (ostalo poje NXE). Na Xbox Live se za GTA4 kot tudi za ostale igre najde kupica nadgradenj (plačljivih in brezplačnih), mnogih žal na Arcadu brez diska ne boš mogel uporabljati, saj ni dovolj prostora.

Ampak igra kot sama bo seveda delovala, tako multiplayer (Xbox Live) kot singleplayer.

a če bom kupil pri vas xbox360 arcade za 179e,pa potem GTA:Episodes from liberty city,mi bo delal singleplayer in multiplayer kot bi moral ,brez diska?

Link to comment

a če bom kupil pri vas xbox360 arcade za 179e,pa potem GTA:Episodes from liberty city,mi bo delal singleplayer in multiplayer kot bi moral ,brez diska?

Ja.

ja pa zakaj piše da iXtreme LT omogoča tudi igranje preko xbox live. Ja pa saj lahko to tudi samo z navadnim arcade brez iXtreme LT,kajne?

Seveda. iXtreme LT je nekaj čisto drugega.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

a če bom kupil pri vas xbox360 arcade za 179e,pa potem GTA:Episodes from liberty city,mi bo delal singleplayer in multiplayer kot bi moral ,brez diska?

Ja.

ja pa zakaj piše da iXtreme LT omogoča tudi igranje preko xbox live. Ja pa saj lahko to tudi samo z navadnim arcade brez iXtreme LT,kajne?

Seveda. iXtreme LT je nekaj čisto drugega.[/quote:2w9l6gwk]

ali mi lahko daste kakšne nasvete glede xbox360 arcade.

Link to comment

Berem tvoja vprašanja tukaj in na slo-techu in ne vem kaj ti do sedaj še ni jasno?

Predvidevam, da boš kupil original igre? Pozabi ixtremeLT. To je za pirate in če nameravaš igrati multiplayer precej tvegano. Torej kupiš arcade in igraš. Če boš opazil, da bi imel rad še disk ga kasneje kadarkoli dokupiš in je težava rešena. Če ti ni škoda tistih nekaj evrov pa lahko že sedaj kupiš elite kjer je disk že priložen.

Vsi xboxi pa so v notranjosti enaki. Ni nobenih močnejših ali kaj podobnega. Razlike so samo v dodatkih (disk, slušalke, kabli, ...) in barvi. Vse te dodatke pa lahko kadarkoli kasneje dokupiš.

To je to. Mislim, da sem vse prav napisal.

LP

Link to comment

Mogoče kdo ve, namreč sem vstavil en dvd v xbox ( dvix ) in mi ga ni hotlo predvajat da bi rabil nek update k ga dobiš prek live xboxa... Se da kako drugače dobit, da ga nebi rabil vlečt kablov, da ga bi priklopil na internet itd. in se prijavljat v live.

Mogoče kje na netu in dal na usb ?? če je to sploh možno

p.s. aja se MP3 isto nalagajo na xbox kot navadni audio cdji?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.