Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

sam ka pa je fora manjših napajalnikov?Ker jst imam že tega jasperja samo mam še tavelk napajalnik, frend je pa kupu zle par dni nazaj konzolo p ima manjši napajalnik?!

Zdej je zunaj že Jasper 2, ki ima manjši napajalnik...

Kaj je pa fora pa nevem... najbrž manjši stroški izdelave.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Kolikor vem je poraba praktično ista (xbox porabi isto elektrike), le greje se malo manj (napajalnik, ne xbox). Tko da večje razlike ni, verjetno zgolj manjši stroški izdelave, in dejanski odgovor na zasmehovanja M$ja zaradi teh škatel.

Mislim, da je pri jasper 2 poraba energije manjša saj je napajalnik 15ow, za razliko od starejših xboxov ki imajo 175 in 200w cegle. Normalno je, da se manj greje, vendar je tu tudi posledično manjša poraba energije. Lahko izmerim koliko porabi xbox moči, če vas zanimajo bolj podrobni podatki.

Link to comment
Se oproščam, verjetno je že kje pisalo, vendar ne najdem. No gremo k problemu:

Učeraj se mi je pojavil RROD, vendar je problem, ker je bila konzola kupljena v avstriji. Sedaj pa me zanima ali lahko pri nas uveljavljam garancijo ali moram v avstrijo?

LP

Ugotovi kdo je uradni zastopnik za xbox v Sloveniji. Če imajo uradno zastopništvo je dovolj, da neseš do njih v Slovniji. Če ga nimajo pol boš moral v Avstrijo.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Tudi jaz sem imel RROD na xboxsu, ki je bil kupljen v Mediamarktu v Avstriji. Nesel sem ga nazaj z računom in kabli. Dobil sem potrdilo in številko na katero pozoveš ali je popravilo končano. Čakal sem 4 tedne da so ga zriktali. V nobenem primeru pa ti nočejo zamenjati za novega :(

Link to comment

Jaz mam eno vprašanje xbox 360 si om nabavo arcade jasper

ki vsebuje NXE program kar torej pomeni da lahko priklopim gor zunanji disk ma tui Program iXtreme LT 1.71. In me pač zanima če s tem programom lahko pač zaženem piratske igerce. V bistvu če si lahko špil dol potegnem ga skopiram na zunanji disk ga priklopim na xbox in če bo delalo pol vse skup?

Link to comment

LP

Jaz mam pa določen problem pri igranju na xbox live. In sicer vedno, ko igram COD6 imam ZELO slab ping, vedno je le 1 črtica, medtem ko imajo drugi na serverju vse črtice ali pa vsaj 3. Sploh nemorem normalno igrati, moja internetna povezava je 1mb (100kb download, 20 upload). Ta internetna povezava me NIKOLI ni ovirala pri online igranju na PCju ko sem cele dneve igral COD2, COD4, COD6 (ja sem večji van codov :lol: ) slišal sem da bi me lahko oviralo to, da server hosta nek američan in bi bil zato slab ping ampak kadar v partyju igramo z drugimi slovenci pinga samo meni. Je morda kriva kakšna nastavitev ali kaj podobnega? ima mogoče kdo, ki ima internet pri arnesu in ima tudi 1mb povezavo isti problem?

Hvala za odgovore

Whizz+SLO.png
Link to comment
ja 1mb je mal švoh povezava za online igranje. Jz mam 2mb pa mam tut včasih slabo povezavo od vseh ampak se da igrat, skoraj vedno me pa določ za hosta in majo zato drugi mal slabšo povezavo al pa jim laga.

Ha, sem vedel da je nekje finta, da si tako dober :D .

Link to comment
LP

Jaz mam pa določen problem pri igranju na xbox live. In sicer vedno, ko igram COD6 imam ZELO slab ping, vedno je le 1 črtica, medtem ko imajo drugi na serverju vse črtice ali pa vsaj 3. Sploh nemorem normalno igrati, moja internetna povezava je 1mb (100kb download, 20 upload). Ta internetna povezava me NIKOLI ni ovirala pri online igranju na PCju ko sem cele dneve igral COD2, COD4, COD6 (ja sem večji van codov :lol: ) slišal sem da bi me lahko oviralo to, da server hosta nek američan in bi bil zato slab ping ampak kadar v partyju igramo z drugimi slovenci pinga samo meni. Je morda kriva kakšna nastavitev ali kaj podobnega? ima mogoče kdo, ki ima internet pri arnesu in ima tudi 1mb povezavo isti problem?

Hvala za odgovore

Širina povezave bi morala biti dovoljšnja, če si samo ti na netu. Preveri če imaš odprte vse porte preko ruterja.

Če tega ne znaš preveriti, pojdi na http://portforward.com/, samo poiščeš svoj ruter, izbereš igro/aplikacijo pa ti bo povedalo kak pa kaj. To glede hostanja američanov, ni to krivo, če ti pinga tudi drugače.

Lahko pa tudi stestiraš linijo z uporabo cmd in komande "tracert". Navodila imaš tukaj:http://www.kitz.co.uk/tute/save_results.htm. S tem boš videl kje se zadeva ustavi oz. kaj ti dvigne ping.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.