Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

Zdravo !

Imam eno vprašanje. Jst bi rad svoj xbox priklopil na moj laptop, tako da bi imel sliko preko računalnika. V kolikor sem opazil prodajajo ( goblin ) VGA kabel za monitor in to vem kam vklopit, samo me pa zanima kako je z zvokom, ker sta tam dva kabla še, ali moram nujno imeti še ene zvočnike posebej ???? ali je možno da bi nekako tudi zvok bil prek laltopa ???

hvala za odgovore

Link to comment
Zdravo !

Imam eno vprašanje. Jst bi rad svoj xbox priklopil na moj laptop, tako da bi imel sliko preko računalnika. V kolikor sem opazil prodajajo ( goblin ) VGA kabel za monitor in to vem kam vklopit, samo me pa zanima kako je z zvokom, ker sta tam dva kabla še, ali moram nujno imeti še ene zvočnike posebej ???? ali je možno da bi nekako tudi zvok bil prek laltopa ???

hvala za odgovore

Nevem če bo to šlo. Laptop more met video (vga) vhod, kar pa močno dvomim da ga ima. Tisti kabel ko si ga gledu pa tud ne bo pašal na prenosnik, ker sta oba konektorja istega spola in ne bo šlo skupaj.

Mislm da si boš moral priklopt xbox kar na TV ali tapravi monitor.

lp, M.

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
mane pa zanbima sledeče:

trenutno uporabljam še zadnji free acocunt po 1 mesec (3 jih mam) in ob izidu black ops nameravam nabavit tudi 1 leto gold. zanima me, če lahko uporabim ITA prepaid kartico na USA accounti?

KOlikor vem, za GOLD narocnino razlik ni.

Razlike so pri MS points.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Državo se da spremenit, jaz sem imel npr. kanado na messengerju in mi je Xbox kot državo ponudil samo kanado in kanadska mesta... , zdaj imam UK. je pa dokaj zaje... sem kar nekaj časa porabil, da mi je ratalo. Sem pa hotel uporabiti že obstoječ msn account.

Kako pa se ne spomnim, kar nekaj googlanja in brskanja po nastavitvah je bilo.

Hmmm probaj tole mislim da je to link

Ne vem pa če to deluje potem, ko account enkrat prijaviš v Xbox.

BessieSABU.png

Link to comment

vrjetno, al pa počakat da odklenejo ta pogon ki je sedaj v Xbox Slim...

Anyway.. mene neki zanima? Pri nekaterih igrah opažam da se mi spodi pa zgori take debele črte naredijo..

Sicer to neb blo problem, sam so pri enih igrcah texti, pa pol ne morn brat... fora pa je če pa tam v nastavitvah dam kot Widescreen mi pa igrco poštima, vse ostalo ( meni pa to ) pa tak skp stisne da tud ne morn nič prebrat...

mam pa eno Gorenjevo CRT televizijo, nič posebnega :D

TehClovek30.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.