Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Vem, da ste o tem debatirali, ampak da bi šel prebirat nešteto listov !?

Zanima me, kako je z igrami, ki so kupljene v UK?

Na njih piše PAL UK, pa me zanima, če jih lahko laufaš brez problema na naših konzolah?

Hjoj, vem da se sliši smešno moje vprašanje :kap:, ampak najbolje je, da vas stručkote povprašam o tem.

Hvala in pa SREČNO,ZDRAVO TER ČIM VEČ PREIGRANIH DNI V LETU 2011 VAM ŽELIM.

SKALEC.jpg
Link to comment

imam oba 62cm CRT in 90cm LCD.. morem rečt da na SCART/Kompozitnem kablu je slika boljša na CRT. Če pa si misliš zrihtat še HDMI pa je mal bolše sam.. vseeno... odvisno na kaj si privajen. meni so veliko boljši CRT-ji, ker se mi zdi da je barva bolj čista,...

Drugače pa počasi si bo treba umislit zaradi iger ki so pisane za HD, ker na navadnih ne moreš potem brat teksta...

TehClovek30.jpg

Link to comment

Absolutno LCD monitor. In pa kdor priklajplja xbox na HD tvje s kompozitnim kablom, ne ve ravno veliko o tem, kaj počne. HDMI/komponentni kabel/RGB je logična povezava za to generacijo konzol.

In absolutno je navaden CRT TV preslab za xbox - tekstov praktično ne boš mogel prebrat. Da se sicer igrat, sploh prve igre (GoW1 ipd..), ki so bolj friendly do SD signala, ampak je to malo smešno :)

Link to comment

jaaa.. ni neke fantazije s tem... če maš staro konzolo pa če nimaš Wireless adapterja, pol moreš met kabel. Če maš pa slim pa lahko maš kabel ali pa brezžično.. Potem greš v System Settings na Xboxu > Network Settings >

> A) Če meš brezžično se pritisne X da scanna za Brezžično omrežje. ko ga izbereš klikneš A in stisneš TEST Xbox Live Connection

> B) žičnega ti avtomatsko najde pa je tudi isti postopek za TEST XBL Connection.

ko maš na enem od primerov potem TEST Sucessful, greš v XBL Dashboard in tam daš Connect to Xbox Live Tam pol vpisuješ neke bv podatke, itd.. ob koncu tistega pa maš live gor.. aja... če slučajno že maš polni račun pol pa tam daš samo sredinski knof pa Connect tam izber... Simpl :P

TehClovek30.jpg

Link to comment

Dejansko je 12+1 mesec varjanta...jst sm tudi dal 35€ na eBayu za 13mesečno kodo.

Načeloma se ti splača povedat selllerju za katero regijo rabiš.

Da ga ne fejlaš...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Je že kdo moče stestiral adaper XCM F1 ?

Trenutno sem zasledil, da se prodaja samo na ebyu za 109€. Lahko bi bilo malo cenej, če računaš da še moraš kupit G25 ali G27.

Najbolj me zanima kako je z odzinostjo, če bi recimo zaradi adapterja prihajalo do zamika...

lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.