Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

hvala shoelace in PaNdEcK za odgovor

glede live-a še nekaj...

kaj to moreš kaj plačat mesečno za DL demotov, patchov, igranje multiplayer iger, itd.

Ja kupovat moraš Live kartico, cene pa ne vem točno. Ko kupiš X360 pa dobiš že zraven zastonj kartico za 1 mesec. Drugače jih pa kupuješ, so pa tja do 12 mesecev. Za DL in igranje pa mislim, da ne rabiš playčevat. Za plačat so samo arkadne igre.

Če sem se kaj zmotil me naj kdo popravi

LP :china:

Link to comment

Mene zanima zakaj se mi noče odpreti DVD pogon, ko hočem vanj vstaviti DVD. Vedno moram 2-krat do 3-krat probati odpreti pogon preden se zares odpre in pride DVD pladenj iz pogona. Na zaslonu mi vedno piše - opening tray, closing tray, ... Zakaj se mi to dogaja, zaradi faceplata?

Link to comment

Danes sem šel končno zamenjat mojega in dobil svežega. Pri kateremu deluje pogon - tok, tok, tok.... Zdajle se skušam prijaviti na live s svojim gamertagom pa mi ne pusti. Najprej error, da je prijava v live sistem onemogočena potem pa nek error z 8.....

EDIT: Zdaj je končno začel delat čeprav nekam počasi....

Drugače pa ima moja konzola malo drugačen napajalni kabel. Prejšnji je imel na delu, ki se vklopi v napajalnik še neko zarezo in tri luknje, ta pa ima samo dve luknje in nima zareze. Drugače pa je konzola iz 26.7.2006. Kabli pa so imeli bele koščke plastike (čisto majčeke - kot prah) po sebi. In malo glasno je škrtnil ob prvem system updateu (ko se je resitiral).

EDIT2: Tale k*** je malo čuknjen! Hočem nastavit display settings pa zmrzne (sicer se na zaslonu od teme tista animacija še premika ampak noben gumb ne pomaga), hočem vklopit back download pa spet enako.

EDIT3: Zdaj sem hotel prebrati sporočila na Xbox live pa je zmrznil. Pa marketplace tudi nalaga doooolgo časa. Je kaj narobe z Live omrežjem danes? Drugače pa nekam čudno ventilator zaškrta, ko ga ugasnem.

Upam, da je samo kaka manjša napakica in, da bo delalal. Mislim, da mu system update ni bil všeč.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.