Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

>http://www.youtube.com/watch?v=v-nh-EGQrdA a mislite je to res al kakšna potegavščina? :headscratch::D

Ne verjamem. Saj če MS bena ID MAC adreso konzole na svojih live serverjih kako se lahko potem unbanaš?????? Potem bi moral fekati MAC adreso, dokler si na črni listi si v pi**i.

ftw pomoje fake.

Vprašanje, če banajo mac addresso. Pa tudi če jo, zamisli si, da si za routerjem. V tem primeru sploh ne vidijo mac addresse konzole.

Kakorkoli, meni tudi deluje kot nateg, fajlov ne moreš spreminjat, ker so digitally signed, tudi dvomim, da lahko karkoli drugega fleshah, še najmanj pa key. Mogoče pa so fantje razbili ali dobili ključe :D

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

lep pozdrav

imam par vprašanj:

V čem so razlike med Xbox 360 elite in navadnim Xbox 360?

ali je HDMI kabel priložen?

ali je silver/gold kartica priložena?

kako lahko filme/muziko prenesem na Xbox in, če je možno preko USB ključa (USB vhod)?

koliko približno stanejo igrice?

ali je treba dodatno kupiti še rechargeable (napolnjive) baterije?

ali se da igrati piratske igrice? če jih lahko, ali moram kupiti DVD DL pekač?

ali ima xbox internetni brskalnik?

slišal sem za novi update, ali je vredu?

kaj se mi bolj splača, Xbox 360 elite ali navadni?

kje ga lahko najceneje (nerabljenega, novega) kupim?

že vnaprej se zahvaljujem za odgovore :bowdown: ,

LP Sašo

salee15.jpg
Link to comment

Pozdravljeni, zanima me par stvari glede priklopa konzole na net:

kakšno državo je pri ustvarjanju profila potrebno izbrat, da bom lahko kaj kupil z mastercardom, ali je kot pri sonyju, ki jim moja kreditna smrdi?

Ali je za upgrade na NXE potrebno dashboard kakorkoli upgrejdat, namreč ker nimam xboxa priklopljenega na net, ni bil dashboard nikoli kakorkoli upgrejdan.

hvala

Link to comment
lep pozdrav

imam par vprašanj:

1.V čem so razlike med Xbox 360 elite in navadnim Xbox 360?

2.ali je HDMI kabel priložen?

3.ali je silver/gold kartica priložena?

4.kako lahko filme/muziko prenesem na Xbox in, če je možno preko USB ključa (USB vhod)?

5.koliko približno stanejo igrice?

6.ali je treba dodatno kupiti še rechargeable (napolnjive) baterije?

7.ali se da igrati piratske igrice? če jih lahko, ali moram kupiti DVD DL pekač?

8.ali ima xbox internetni brskalnik?

9.slišal sem za novi update, ali je vredu?

10.kaj se mi bolj splača, Xbox 360 elite ali navadni?

11.kje ga lahko najceneje (nerabljenega, novega) kupim?

že vnaprej se zahvaljujem za odgovore :bowdown: ,

LP Sašo

Prve tri odgovore najdeš tu: http://sl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

4.Filme in muziko, kolikor vem lahko preneseš preko usbja. Drugače pa muziko lahko tudi prenes iz audio cdja in potem ripaš na xbox disk.

5. Igre povprečno stanejo 50 €

6. Po želji. Jaz kupujem navadne baterije v hoferju za 1,5 eurov 4 komade in me držijo lep čas ( nimam vklopljene vibre na kontrolerju)

7. Odgovor najdeš tu: viewtopic.php?f=3&t=1245

8. Ne

9. To je stvar okusa :) Večini je novi dashboard boljši.

10. Zdaj, ko novi dashboard podpira inštaliranje iger na disk, se ti bolj splača kupit elite, ker vsebuje 120gb disk.

11. V vsaki trgovini, kjer prodajajo xboxe. npr.: mueller (elite-300€, premium 240€)

lp

BuffaloMih.png
Link to comment
Zaboga, ne jim dat kreditne, ker potem ne boš mogu nikoli skensklat. Edino, če boš klical v Anglijo (oz. tja v kateri državi boš ustvaril račun, npr. Avstriji) pa še to mislim, da linija ni zastonj.

tako je, nikakor dat M$ svoje kreditne. Bo sama pizdarija pol...

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
Zaboga, ne jim dat kreditne, ker potem ne boš mogu nikoli skensklat. Edino, če boš klical v Anglijo (oz. tja v kateri državi boš ustvaril račun, npr. Avstriji) pa še to mislim, da linija ni zastonj.

Hvala za opozorilo, sam česa se ne da nikoli skenslat? In kako potem pridem do kakega arcade špila?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.