Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

a si spoh pogledal tisti link ki sem ti ga pripopal?

lahko gledaš HD filme.

lahko si jih tudi dajaš dol z LIVE, treba je plačat, pa ne vem niti koliko je ok, ker ne uporabljam.

lahko jih gledaš z zunanjega diska. Seveda lahko predvaja tudi full hd.

za updejt konzole jo moraš povezat na net.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Vprašanje:

Ti volani s force feedbackom k se prodajajo. A so vsi volani dobri za xbox, ali more pisat pri oglasu da se ga da lahko uporabljat na xbox konzoli.

Kako je glede pištol. Obstajajo kake pištole za xbox k delajo na senzor ali sem lahko pištolo uporablal sam včasih na family computers konzoli ko sem streljal tiste kavbojce na tvju?

Link to comment
za updejt konzole jo moraš povezat na net.

Ali pa potegneš iz uradne xbox strani update in ga zapečeš na CD. Saj za game update je šlo tako. :D

za NXE updejt je naj bolj enostavno dat novi špil v pogon npr. GH Metalllllllica :car: in zaženeš

bo ti konzolo updejtalo saj nove igre imajo updejt na ploščku ;)

sam tolko da bosta vedela :petting::lol::D:beer:

za dvix pa je treba na Live ! Zakaj še niso updejtali divx za podnapise štelat :eviltongue:

Xbox

Link to comment

Jo jo.

Bom to kar tu postal, ker mislim da bo najpametneje.

Sem pred vnovičnim nakupok 360, ker so me od prvega ločile khm, okoliščine, khm... Zdaj pa jaz vas vprašam. Kako to, da so včasih v Muller-jih Xbox 360 samo 200€ (premiumi), pa zanima me kako je s jasperji. Da ne bi narobe razumeli, saj mi ni problem fliknit 240 namesto 200€ za tako konzolo kot je Xbox 360. To samo informativno, predvsem me pa zanima kako je s Jasperji pa od kerega datuma so jasperji naprej.

Npr. videl sem v mullerju bundle 360+Burnout paradise+trivial pursuit. So to jasperji?

Hvala za odgovore

Link to comment

Men ni jasno še a mam verzijo Zephyr al Falcon.

Prebral sem si par spletnih strani in piše da so začeli Falcone ven dajat po 24 avgustu 2007, moja konzola ma napisano zadaj da je bila izdelana 26.10.2007 - po tem bi rekel da je Falcon

Ko grem gledat ampere mi piše 12V === 16,5A - po tem bi rekel da je Zephyr

Ko grem gledat motherboard od Zephyr in od Falcon, bi glede na fotko rekel da je Falcon, ker imam točno takšen hladilni sistem

Konzole ne grem odpirat sam po spominu se spomnim da je zgledala tkole...

http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/cpu/heatsink.jpg

isto dva hladilnika, rjava cev pa ta bela plastika prekrita..

Link to comment

pozdrav.

včer sm postu v ps3 izbi pa še vedno ni odgvora, tko da sm mal brsku po xbox temah in vidm da vas je velik, ki ste izbral xbox prek ps3. pa me zanima zakaj in če se v tem času, ko je že več iger za ps3 še vedno splača kupt xbox360? elite verzija ne stane velik manj kot ps3, tko da nevem kaj nj izberem pa ta plačljive net vsebine mi je mal drekc :hyper:

upam da bo kle prej kkšn odgovor. hvala

Link to comment
pozdrav.

včer sm postu v ps3 izbi pa še vedno ni odgvora, tko da sm mal brsku po xbox temah in vidm da vas je velik, ki ste izbral xbox prek ps3. pa me zanima zakaj in če se v tem času, ko je že več iger za ps3 še vedno splača kupt xbox360? elite verzija ne stane velik manj kot ps3, tko da nevem kaj nj izberem pa ta plačljive net vsebine mi je mal drekc :hyper:

upam da bo kle prej kkšn odgovor. hvala

pozdravljen, hja te teme smo že vi malce siti pomoje, pa vseno:

jst sm privrženec Xboxa, o ps3 pa nimam velik pojma:

Če češ BlueRay filme gledat, pa tiste ekskluzive igrat ka jih ima PS3 pol si ubav to (pravjo tudi da je tišji in da se manj kvari od Xboxa, sam to je dost od sreče odvisn), pa online igranje je zastonj

Meni osebno pa je Xbox 360 boljši, HD filme itak gledam na PC-u (torrent), kontroler za prijet mi je full všeč (mogoče sem se samo navadu tko, ker od PS3 ga sploh ne znam prijet), kolekcija eksluzivnih iger je meni osebno boljša, moraš pa plačevati za igranje prek neta ter če hočeš kakšne dodatne vsebine met, sam glede na kvaliteto se kar splača. je pa tut full slovencev gor ka zvečer skos igrajo Halo/Gears of war/Call of duty ter stalo.

Koštalo te bo pa vse, ni važno kaj ubaviš, mogoče ps3 več ker je treba original ubavlat igre za xbox ti pa pač ni treba ane (tralalalala).

Moreš mal premislnt kaj ti več pomeni, jaz osebno ti svetujem Xbox 360 pa magar premium če že ne elite

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

itak da elite, če ne druzga ma 100gb hard diska (kar zlo nuca, jest mam 20, pa ni dost ;))

pa tud prve 3 al 4 mesece še ne rabiš gold membershipa - pač nov account nardiš pa maš 1 mesec zaston (žal vsaka lepa stvar mine, tko kot je omejeno število accountov na eni konzoli)

pa glej da bo evropski, ker razlikuje NTSC - PAL :cool:

aja, pozabu sem na kontroler, ki je stokrat, ma kaj stokrat - milijonkrat bolši od ps3jevega

itak pa bomo tuki vsi promoviral xbox360 (vključno z mano) :lol:;):lol:

xboxg33k.png
Link to comment

vem da je ta tema že zrablena v nulo ampak večina jih je iz davnega leta 2007. takrt res ni blo iger za ps3. zdj pa so. saj če gledam po netu večina strani nudi več ps3 iger kot xbox. zdj nevem kko je v milerju, že dolg nism biu pri njih na obisku.

težka odločitev res... blue ray ipd me ne gane kj preveč ker nism nek hud gamer. trenutno vse kar sm igrau so bli online rpg špili in tega je baje pr xboxu več. po drugi strani sm bolj navajen na ta ps3 meni in vse, ker si že lastim psp. nevem res. nakonc bom pa pristau na wii :o

Link to comment

če gledaš slo strani majo itak več špil zato ker naj bi PS3 v Sloveniji tudi uradno izšel, za Xbox je pa mal drugače ja. pa ni fora (po mojem mnenju) tiste špile ka so na X360 in PS3-u, jst bi se odloču na podlagi kva kej kje dobim kar na drugi konzoli ne

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pozdravljen,

v mojem interesu ni, da bi zagovarjal Xbox konzolo, ker je nisem jaz naredil, temveč sem samo potrošnik.

Povem pa lahko, da smo doma imeli PS2, nato MSovo čudežno škatlico in odločitev za 360tko po vsem tem sploh ni bila težka. Dejansko ti Xbox nudi več kot PS3, ploščki so od Xboxa dosti boljše narejeni, se bolje prilegajo roki, kot od PSa. Spomnim se, da ko smo imeli PS doma, da sem ob intenzivnem igranju imel na palcih skoraj žulje (smešno se sliši, ampak je resnično), pri Xbox ploščku pa te bojazni ni.

Konzola ti nudi marsikaj, samo potrebno je pač vse kar ponuja tudi uporabljat in jo ne samo postavit na omaro in pičit igre.

Moje mnenje je, da naj ti ne bo pri izbiri prioriteta to, kakšne igre so za katero konzolo na tržišču.

Odloči se po tem, kaj za kakšen denar dobiš, kakšna je podpora in kaj ima večina.

Končni efekt je pa pri obeh enak ... uživanje pri igranju.

Pametno izbiro in lep pozdrav.

SKALEC.jpg
Link to comment

Mja, mene forza niti malo ne zanima. Ja, jo bom probal, pa kakšen krog odpeljal, overall je pa bl dolgcajt vse skp. Vbistvu me to leto samo Halo: ODST zanima, ker ostali multiplayerji ne bodo tok zanimivi.

Bom pa igral tudi novi CoD (SP in MP), in ostale SP igre.

Link to comment

lep pozdrav ker ni nikjer pravega poteka registracija glede xbox live me zanima naslednje!preko interneta sem kupil 1 letni gold membership card za xboxa 360!Zanima me naslednje katero državo morem izbrati da se nahajam v njen da bom lahko na polno iskorstil ta gold paket za 1 leto!že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.

lp

robi

Link to comment
Svetujem UK(GB), Anglija pač.

Večina ljudi je izbrala to. Ali pa katera druga večja država, recimo Nemčija.

Ter accaunt si naredi preko xboxa, ne preko pcja. Ker na ta način dobiš 1 mesec zastonj. (Po nasvetu Samotarja)

Nemčija ni dobra izbira, saj imajo nemci najstrožje zakone glede iger... na njihovem marketplatzu manjka marsikatera streljačina in oz. dodatek.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.