Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

V Sloveniji bi morale biti na voljo te konzole:

Arcade brez 5 Arkadnih iger cena 189,99€

Arcade z igro ?? cena 219,99€

Elite z HDMI kablom, ki je bila do sedaj 329,99€,...bo dobila novo nižjo ceno koliko to bo bomo videli po trgovinah

Elite brez HDMi kabla trenutno cena 269,99€

Elite Halo Bundle,.. kakšna bo cena vedo trgovci verjetno 20-30€ višja od evropske(limited)

Elite Forza 3 Bundle,....spet bo treba glede točne cene počakat, da se pojavi na policah (limited)

Elite Super Forza3 Bundle 250Gb disk, 2 kontrolerja, Igra,.....Bojda bo cena 359,99€ (limited)

To so informacije, ki bi morale držati, kako pa točno bo bomo pa videli,... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
A ni še potem Elite CoD MW 2?

Ja je vendar nisem dobil nikakršnega "hinta" v smeri dobav zgoraj omenjenega Bundl-a za Slovenijo. Jaz bi rekel pustimo se presenetiti. Očitno je uvoznik ugotovil, da je Slovenija zelo specifično tržišče, kar se Xbox konzol tiče in skušajo ponudit tudi takšne limited serije konzol. Ne bi se čudil, če bi na policah videli tudi Elite COD MW2 bundle,... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

To težko rečem, ker te informacije nimam, vendar verjetno pri vseh večjih trgovcih Comshop, Harvey Norman, BigBang, ki so že dosedaj imeli Xbox v svojem prodajnem programu. Predlagam, da malo pokličete po trgovinah in poprosite če se Limited konzole da rezervirat oz.prednaročiti. Kdaj točno pa bodo na voljo je odvisno od lansirnih datumov v evropi, vsekakor v naslednjih mesecih do konca leta. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

oh dobro sej sm dobu se eno stran ku je po povzetju tako da bom dobu cez par dni igrco na varn nacin

hvala za pomoc

ce zeli kdo igrat z mano nej me adda na xboxu moj gamertag je kukanja

zelo bi vam bil hvalezen saj nima nobeden od mojih friendov xboxa!!¨!!!!na kar nisem ponosen!!!!tako pac je!!!!igram tudi codwaw (ne morem igrat novih map packu ku je uni ip problem) in bf1943!!!

Link to comment

Mene pa nekaj zanima in sicer včeraj sem si v mullerju nabavil xbox elite ampak hdmi kabla ni bilo zraven in nato sem po branju na forumu ugotovil da je ta elite ta cenješi ki se prodaja brez hdmija jst sm pa prvo mislil da je pri vseh teh elitih hdmi zraven ampak saj je vseeno namreč zanima me če je pri tem eltu sploh zraven 1 mesec gold tiste naročnine številko in pa če je kje jo najdem? (ali je mogoče to da ko ga prižgeš oz. povežeš na ruter ti avtomatsko začne veljati gold en mesec ) Hvala vsem za odgvor in lep pozdrav ;)

Link to comment
Mene pa nekaj zanima in sicer včeraj sem si v mullerju nabavil xbox elite ampak hdmi kabla ni bilo zraven in nato sem po branju na forumu ugotovil da je ta elite ta cenješi ki se prodaja brez hdmija jst sm pa prvo mislil da je pri vseh teh elitih hdmi zraven ampak saj je vseeno namreč zanima me če je pri tem eltu sploh zraven 1 mesec gold tiste naročnine številko in pa če je kje jo najdem? (ali je mogoče to da ko ga prižgeš oz. povežeš na ruter ti avtomatsko začne veljati gold en mesec ) Hvala vsem za odgvor in lep pozdrav ;)

1 mesec zastonj gold ti velja ko narediš live račun preko xboxa.

Link to comment

Aha hvala za odgovor me pa še nekaj zanima in sicer danes sem naredil zaenkrat samo silver račun ko dobim dovolj dolg ethernet kabel si bom naredil live račun me pa zanima če bom nato iz silverja lahko enstavno šel kar na live in mi ne bo treba spreminjati in delati drug račun in da bom mev potem iste achievemente in save igre in take zadeve?

Hvala za odgovor in lep pozdrav ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.