Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Kdo ve a majo v mulerju v btc na zalogi kaj arcade konzol? In ali so konzole narejene v drugem polletju 2009, če je kdo kaj kupoval v tem času. Saj so še po predlagani ceni za 180€ kajne(muller seveda)? ^^

Jaz sem v četertek bil na Čopovi v Muellerju pa so meli 2 arcade paketa. Sem ga vprašal, če dobijo tudi elite pa je reku, da majo že naročene pa da verjetno bojo drug teden. Cena arcada je 180€, če je pa narejen v drugem polletju 2009 pa ne bi vedu...prosi naj ti odprejo škatlo, pa dej konzolo ven pa odzadaj poglej amperažo (če je Jasper) in datum izdelave (mislim da piše tam nad črtno kodo).

Rubuz.png%5D
Link to comment

Edit: Dion, naslov si, mislim, da kar izmisli. Trial igre(če govoriš o XBLA) so zastonj in jih lahko downloadaš(naslov ni pomemben). Isto je za polno verzije iger(XBLA) oz. Games on Demand, le da moraš vnesti še svojo kreditno kartico. Naloži se itak direktno na Xbox, tako da naslov sploh ne bi smel biti nobena težava. Vsaj jaz nisem svojega naslova vnesel.

Just my little piece of help :uke:

Ej, če pa ko grem na Marketplace, pol pa poiščem igro ki bi jo rad downloadal, pa kliknem Download to Xbox 360 mi vrže vun Billing information tam pa je že avtomatsko nastavlena država pod katero si se registriral in če vneseš svoj pravi naslov je narobe. Jas pa bi ful rad dobo igro GTA IV: The Lost and Damned na računalnik.

Link to comment
zraun xboxa v italiji sm dobil modern warfare 2 v italijanščini a se da kako zamenjat jezik v angleščino?

če se ne da kupi kdo ? :D

Odvisno od igre, če je večjezična ali ne. Imaš v nastavitvah konzole nastavljeno na English in izbrana dražava recimo United Kingdom?

Mimogrede si nabavil MW2 Super Bundle. Če, lahko pogledaš zadaj na nalepko na Xboxu kjer piše MFR Date in sporočiš kaj piše? Me ful zanima :D

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

Sem si končno kupil X360 Elite bundlan s Halo 3 In ODST-jem :D

Zdaj me pa neki zanima:

-xbox sem priključil prek hdmi-ja in na televiziji zvok lepo dela, samo zdaj, ko si ga bom priključil na monitor (da, se bom lahko povezal tudi na live), bi si moral še priključiti zvočnike preko tistega rdečega in belega kabla, ki sta na priloženem kompozitnem kablu. Problem je v tem, da hdmi in kompozitni kabel naenkrat ne moreta biti priključena, ker kompozitni s tisto plastiko pobere prostor za priključitev hdmi-ja. Ali si moram kupiti kakšen drug kabel ali kaj?

Hvala že vnaprej za odgovore.

Link to comment
Sem si končno kupil X360 Elite bundlan s Halo 3 In ODST-jem :D

Zdaj me pa neki zanima:

-xbox sem priključil prek hdmi-ja in na televiziji zvok lepo dela, samo zdaj, ko si ga bom priključil na monitor (da, se bom lahko povezal tudi na live), bi si moral še priključiti zvočnike preko tistega rdečega in belega kabla, ki sta na priloženem kompozitnem kablu. Problem je v tem, da hdmi in kompozitni kabel naenkrat ne moreta biti priključena, ker kompozitni s tisto plastiko pobere prostor za priključitev hdmi-ja. Ali si moram kupiti kakšen drug kabel ali kaj?

Hvala že vnaprej za odgovore.

viewtopic.php?t=2777

bujakaša :D ghetto style

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

1. Ni čisto isti signal. Sicer sta oba signala analogna, ampak component uporablja kompresijo. VGA ne. Razlika se vidi s prostim očesom, saj je VGA vedno karseda čist (karseda za analogni signal), medtem ko zna component na momente biti dobesedno zrnat. Sicer pa, no, se gugla kak 'component vs vga', pa se najde tehnikalije.

2. Preko VGA kabla lahko na TV pošiljamo sliko v vseh možnih resolucijah. V evropi bomo nativno resolucijo z zaslona uspeli dobiti preko component v glavnem le tedaj, ko je naš tv full HD IN popira 1080p preko component. Tega sploh ne znajo vsi aparati. 720p kot nativna resolucija zaslona pri nas itak skoraj ne obstaja, saj imajo HD ready TVji 1366x768 resolucijo, ki je component ne podpira. Sicer folk na takih pogosto da na 720p ali celo 1080i in misli, da je to to, a joj, kako se moti. Preko VGA vsaj na X360 (PS3 je v tem pogledu retard), lahko izberemo katerokoli in s tem dobimo nativno z zaslona.

Zdaj, koliko je pomembno dobiti nativno resolucijo zaslona ven s konzole pa valda ni treba razlagati.

VGA v nativni >>> HDMI v nenativni resoluciji. ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.