Skoči na vsebino

Wii vprašanja


Cloud

Priporočene objave

Wth, to prvič slišm, da ti brickne konzolo, če daš igro druge regije notr in se kr avtomatno modificira?

Lahko brikne konzolo, vendar ni nujno. NTSC/JAP updati niso kompaktibilni z PAL konzolami. Jaz sem nekoč nevede posodobil konzolo z NTSC SSBB in update mi je podvojil Weather in News channel, vendar na srečo ni brickal.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Odgovorov 51
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Postby multiscan on 16.9.2009 8:37 am

No, sem nov lastnik wiija, pa sem malo zajadral po forumih. Pojavlja se cel kup zadev okrog wiija, ki jih no..ne štekam čist.

Eno je kršenje avtorskih pravic, no jasno mi je, skopirane igre sodijo v to.

modifikacija, softmod, mod čip....

Homebrew...kako do tega kanala, če nimaš modanega wiija? Kaj s HB pridobiš?

No, nekako sem upal, da bom na wii lahko pogledal kak DVD, poslušal kak CD, :beer: mp3...kako?

WAD fajli, kaj za vraga je to?

Če sem do sedaj pav potegnil črto, za gledanje dvd, poslušanje CD in mp3 potrebuješ HB, tega lahko spraviš na wii če ga modaš. Drži?

OK

Softmod al mod čip? Če daš vgradit mod čip, potem gre garancija po gobe?!?! :doh: ker fizično posegaš vanj. Če uporabiš softmod potem bi garancija skoraj morala ostati....saj ni fizičnega posega v škatlo. Hmm

Softmod v bistvu pomeni nek programček, ki ga naložiš, spremeniš al pa kaj podobnega. Ali in kako potem wii če seveda to želiš narediš spet takega, kot je prišel iz tovarne(virgin).

Potem sem zasledil nekje tudi bannerbomb( al nekaj podobnega) :o kaj hudiča je to?

sajvem en kup razmetanih nejasnosti :bowdown: menda se me kdo usmili pa mi mal raztolmači.

Kaj to gre na wii? (poslušanje internetnega radia
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.