Skoči na vsebino

LOTR: Conquest


kirby

Priporočene objave

Imam celo verzijo in spet so EA zajebal celo igro. Lahko bi naredil noro igro ampak, ker so oni EA znani po tem, da zjebajo vse je pač tako. V 2h ubrnes igro potem pa še 2h, da narediš še bad guy stran.

EA so zanikrne pohlepne kurbe, polne denarja in dobrih pogodb, ki jih kapitalistično uničijo. Poglej kaj so naredili iz znanih iger.. Crysis, Spore, BF Bad Company...

Pohlepneži grdi...

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
Imam celo verzijo in spet so EA zajebal celo igro. Lahko bi naredil noro igro ampak, ker so oni EA znani po tem, da zjebajo vse je pač tako. V 2h ubrnes igro potem pa še 2h, da narediš še bad guy stran.

EA so zanikrne pohlepne kurbe, polne denarja in dobrih pogodb, ki jih kapitalistično uničijo. Poglej kaj so naredili iz znanih iger.. Crysis, Spore, BF Bad Company...

Pohlepneži grdi...

Edina, ki je vredna omembe je BF Bad company pa še ta je tko tko. Mam raj BIA: Hells highway

xbox360 > all

Link to comment

Ja kaj je narobe, to da smo od njhi pričakovali preveč in zato so povprečne. Igro so pokvarili in po zgodbi in po grafiki.

Mislim če bi nardili igro v stilu viking batle for asghard pri katerem si imel na bojišču dober občutek bojevanja pa kr precej možov je blo na bojišču bi še nekak izpadlo, ampak da grejo nardit tako sranje pri kateri je komaj kakšen detail in textura pa še majne mape pa res nisem pričakoval, borilni sistem je polomljen in lesen, liki so slabo detailirani pa preveč podobni so si, premal oje poklicev in raznolikih enot, to je to zraven bi še dodal premalo število misij in da se vsi sovražniki kr na tebe spravijo, če kje zaf... gre cel trud po gobe...

Link to comment

Resnici na ljubo, mene sta napisana špila (Crysis, Spore) prav prijetno presenetila. Crysis je za razliko od mojih pričakovanj, ki so pričakovala samo grafiko ter nič drugega prav prijetno presenetila z zadovoljivo igralnostjo. Spore je pa tako ali tako pravi srček dokler se dobro poglobiš v njega. BF nisem igral tako da o njem ne morem sodit.

Kar se tiče Conquesta, je zadovoljiv. Nič več, nič manj.

Link to comment
Ja kaj je narobe, to da smo od njhi pričakovali preveč in zato so povprečne. Igro so pokvarili in po zgodbi in po grafiki.

Točno tako, obljubljali so veliko več kot so ponudili, potencial CryEngine so malce zajebali, če se mene praša imajo oni zelo velike omejitve glede izida in denarja - vidiš zato. Oni bi namesto ene kvalitetne naredili raje 3 gnile....

Pa tudi so sitni, se toliko z pirati zezajo, naj najamejo RELOADED team, da jim naredi zaščito kot se šika ali pa naj dajo igro free in nabašejo z oglasi če tožarijo, da ni zasložka....

Že samo oglasi v main menu bi jim več kot 100% nudili dovol denarja.

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Recimo real oglasi v gta 4 bi izpadli čist realistično in domače počutje, pa še denar bi zaslužli, cryengine je dober nadmočen pogon, pač ta pogon še neznajo po moje dobro izkoristit, če bi se s tem pogonom delalo več iger bi ga vrjetno obvladali, primer: unreal 3 pogon je že kr dolgo na sceni z njim izpadejo igre grafično nadmočno(gears of war 2 je bil celo nagrajen za najboljšo grafiko v igrah 2008) . .Če bi EA svojim studijem mal odtegnil svoj vpliv in dal več časa tako kot je pri valve bi vrjetno dobili prekleto dobrih špilov žal pa kljub polnim žepov še vedno požrešen denarja in gleda samo na to kako čim več iztržit. Največji njihov nateg so seveda fife,nhl,nba in igre izdelane po filmah.

Edina LOTR nadmočna igra od EA je itak LOTR BFME 1,2 + dodatek. Baje še pride en LOTR ki bo zaplaval bolj v rpg vode, no če jim ratajo velika ozemlja in grafiko tak dobro kot v fallout 3 še igre že veselim.

Link to comment
Recimo real oglasi v gta 4 bi izpadli čist realistično in domače počutje, pa še denar bi zaslužli, cryengine je dober nadmočen pogon, pač ta pogon še neznajo po moje dobro izkoristit, če bi se s tem pogonom delalo več iger bi ga vrjetno obvladali, primer: unreal 3 pogon je že kr dolgo na sceni z njim izpadejo igre grafično nadmočno(gears of war 2 je bil celo nagrajen za najboljšo grafiko v igrah 2008) . .Če bi EA svojim studijem mal odtegnil svoj vpliv in dal več časa tako kot je pri valve bi vrjetno dobili prekleto dobrih špilov žal pa kljub polnim žepov še vedno požrešen denarja in gleda samo na to kako čim več iztržit. Največji njihov nateg so seveda fife,nhl,nba in igre izdelane po filmah.

Edina LOTR nadmočna igra od EA je itak LOTR BFME 1,2 + dodatek. Baje še pride en LOTR ki bo zaplaval bolj v rpg vode, no če jim ratajo velika ozemlja in grafiko tak dobro kot v fallout 3 še igre že veselim.

+1 :)

Zelo dobro bi se lahko pošlihtali in dobili ime nazaj...

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Njihove športne igre so polom saj basket. Pred leti je bil njihov basket res raztur zdej pa ga tut povoham ne več. Najbol LOTR, ki mi je bil je bil na PS2 sam se ne spomnem imena. Kul je blo k sta lahko 2 igrala edin plus pr tej igri je, da lahko 2 igrata ampak ti rata bedno ze po 1h.

xbox360 > all

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Sem probal in igra je totalni polom,in tudi joker me je malo razočaral z oceno ker je za tako igro 55 predobra ocena.sploh nobenga vzdušja,šefi so kr nekaj,nobenih epskih bitk,samo eno in isto ponavljanje,zavzemanje tistih krogcev,o grafiki pa rajše nebi.najboljša igra o lotr je tak battle for middle earth1&2 drugo je bolj ko ne zanič.

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
Sem probal in igra je totalni polom,in tudi joker me je malo razočaral z oceno ker je za tako igro 55 predobra ocena.sploh nobenga vzdušja,šefi so kr nekaj,nobenih epskih bitk,samo eno in isto ponavljanje,zavzemanje tistih krogcev,o grafiki pa rajše nebi.najboljša igra o lotr je tak battle for middle earth1&2 drugo je bolj ko ne zanič.

:thumbup: Ostalo sux

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.