Skoči na vsebino

Igre z lahkimi achievementi


Buffalo

Priporočene objave

Stara je men bla bojša. ta nova pa ni nevem kaj... za 1000G je vredi ;)

A kdo ve, kako narediti achievement Executions In Style

Aljaz, morem ti povedat, da nisem stalno doma in da moja punca dosti igra in me potem vprašuje kak se vključi not v party, katero vabilo mi nonstop posiljas :lol: . Danes sem pogledo malo tvoje achievemente pri Godfatheru in vidim da nebos mogo več naret Executions In Style, ker si že vse familije pobil... Zato ti preostane, da greš še enkrat z nova. Spisek kako in kaj narediš, pa maš v Don's view.

Za pomoč pri achievementih pa ti priporočam to stran http://www.xbox360achievements.org/games/Retail/

BuffaloMih.png
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Pri falloutu se kr vlečejo ačivmenti, glede na to, da moreš končat vsak sidequest, najt vse tiste male možiclje, špil igrat 2-3x da dobiš še tiste za good in bad karmo ipd. Je pa dober špil.

Če se ne motim, obstaja možnost, da shraniš igro pri lvl 6, zvlvlaš do 7 in reloadaš savegame kako si spet na lvl 6 in tik pred 7.

Potem pa greš in podariš nekaj vode beračem, da si izboljšaš karmo ali greš in zasužnjiš nekaj ljudi za slabo karmo. In potem zlvlaš.

Nisem prepričan če zadeva deluje kot sem si zamislil, teoretično bi morala.

Link to comment

ja dela preverjeno, tako sm naredu pri level 7 in 14 pa sem dobil vse, sam priporočam da ste celo igro dobri, ker je dost lažje zgubit karmo kot jo pa pridobit

drgač glede achivementov se mi pa sploh ne zdijo težki, za side queste mi mankata sam dva, je pa fajn če se ravnaš po tutorialih na netu

Link to comment
ja dela preverjeno, tako sm naredu pri level 7 in 14 pa sem dobil vse, sam priporočam da ste celo igro dobri, ker je dost lažje zgubit karmo kot jo pa pridobit

drgač glede achivementov se mi pa sploh ne zdijo težki, za side queste mi mankata sam dva, je pa fajn če se ravnaš po tutorialih na netu

Ubistvu a maš dobro al slabo karmo sploh ni problem, sam pazt se morš da ti dost expja manjka do naslednga levela - vsaj če maš do konca good. Če si good greš sam u mest pa pobiješ kar se premakne, če maš bad karma greš pa u cerkvo u megaton alpa rivet city pa daruješ caps :D (seveda če jh maš dost). Ko sm jest to tehniko izpopolnu sm za lvl 20 use tri dobu v 3 min. Drgač pa Fallout res ni za quick achievemente - je pa ena boljših špil in če uživaš v njej boš hotu met use achievemente.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.