Skoči na vsebino

XBOX 360 LAN PARTY TRŽIČ 20.6.2009.


numerus

Priporočene objave

  • Odgovorov 178
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

A bi se dal še kakšne novinarje za kakšen časopis al pa kakšno televizijo poklicat?

Ker to bi res lohk ratal največi Xbox event v Sloveniji, to pomeni večja pozornost publike, pomeni večji sponzorji, pomeni več nagrad za nas ^^.

Sam tak predlog sm dal, če se kj strinjate?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Vidim, da so na PRETEPU zelo navdušeni nad LANom in že ponujajo svoje grile :thumbup:

končno bom sprobal PS3 :lol: čvape :D

bi tudi pogledal na pretep sam ne morem ,ker sem SUMLJIV :crybaby:

Access to this website is currently not possible as your hostname/IP appears suspicous.

za crknit kekken me je zbanal :petting:

Xbox

Link to comment
Vidim, da so na PRETEPU zelo navdušeni nad LANom in že ponujajo svoje grile :thumbup:

končno bom sprobal PS3 :lol: čvape :D

bi tudi pogledal na pretep sam ne morem ,ker sem SUMLJIV :crybaby:

Access to this website is currently not possible as your hostname/IP appears suspicous.

za crknit kekken me je zbanal :petting:

hahaha :objem:

Link to comment

Jao, sorry Samotar, ampak nimam pojma, kaj ima Pretep Forum proti prekmurcem. Sem gledal nastavitve, pa nikjer niso kaki sumljivi IPji vnešeni pa niti ni opcij, da ne bi čekiral. Boh. Morda je treba posodobit forum na najnovejšo verzijo, samo kje bom jaz to naredil. :red:

Vem, da nisi edin, ki je že imel ta problem. TERRORIST ALERT!!! :petting:

Sicer pa ja, funny console-warrific stuff je tam. Sem prav čakal, da kdo s K-Sija to vidi in se nasmeje.

Link to comment

Mene pa zanima kok nas je sploh FOTR klanovcov :headscratch: ? če sploh obstaja kakšna številka :razzy:

Pa vsi mormo met uradne FOTR majce, ane? :hyper:

še to, če ste za, pa če ma kdo kakšno kamero (v skrajnem primeru tut jest prnesem digitalca, to ga tko al tko bom), bi lohk posnel, kao report/prispevk iz našga lan partya. To bi blo dost cool pomoje, za ovekovečenje srečanja :thumbup: pa če tut za 1 mesec.

aja, baj de vej, na KSi bi blo fajn kakšno galerijo vseh teh Lan Partijev. (hehe, sm povhn idej, sam delat se mi pa neč ne da :china: )

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

resized-2.png

http://www.shrani.si/f/2F/13V/2HNyV8FO/picturez-002.jpg

http://www.shrani.si/f/1G/9e/1D1B6NHq/picturez-003.jpg

picturez-004.jpg

picturez-005.jpg

picturez-006.jpg

Ok...sicer se nekatere zadeve se naknadno fiksira, ampak je v tem trenutku nekaj stvari ze jasnih.

In sicer prvo, kar bi omenil je, da je kot ze omenjeno vstopnina 5€ oz. za to ceno dobis 'entry card'. Z le-to kartico lahko jes über chevape, pijes skor zastonj pir in ownas na treh razlicnih turnirjih. Hkrati se pa skozi turney zreba random winnerje, ki prejmejo nagrade sponzorjev - these should be quite nice! :ninja:

Za to kartico se prosim pofockajte do cetrtka.....yea.....do it!

Drugo oz. prvo.1 najpomembnejse je, da vsak prnese cim vec hardverja mozno. Kot osnova sta to Xbox in njemu primeren monitor. Kot vedno pa LAN kablov, podaljskov, ter raznih splitterjev nikoli ne primanjkuje. Ponavljam....kablov ni nikoli dovolj!!!!!!1111one

Seveda ne spilov pozabit....

Now to the g33k part.....igralo se bo CoD: World at War ; Gears of War 2 ; Streef Fighter 4.

Za timske igre velja zreb teamov po dva. Za SF pa zreb nasprotnika. Standard pac....

V kaksem casovnem zaporedju bodo zadeve potekale se ni 100% jasno, ker je potrebne se nekaj konzultacije...

Seveda pa bodo za zabavo in mega g33kanje poskrbljeno z dodatnimi postajami za SP in random naziganje....Verjamete al ne se PS3ji bodo

Finaly....je pa en sicer cist banalen issue, vendar ga je treba 100% uzeti v obzir. In sicer sefi placa prosijo, da se lastne pijace (tj. pijace ne kupljene v lokalu ala 100l trojke), ne nosi s sabo. Just to let u know or whatever.....pomoje je ze to zakon da bo popust pri doticnih pijacah in da je party 100% legitimen in v kickarse placu.

Mogoce bo se kaksen slight update.....

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.