Skoči na vsebino

XBOX 360 LAN PARTY TRŽIČ 20.6.2009.


numerus

Priporočene objave

  • Odgovorov 178
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Waaa, kaj naj rečem, super event. Prvi lan v Tržiču sem spregledal, a tokrat sem vesel, da se je poklopilo kar nekaj dobrih razlogov, da sem šel gor.

Končno sem srečal veliko kul folka, ki sem ga spoznal na lajvu od nedavno (recimo GoW(2)nači - Cinnarey, Edvin, Puree, Repminister, Snajpar & co), faco pa so končno dobile tudi legende, ki jih poslušam, kar se zdi že leta (ali dejansko JE leta?), ala BMXRider, Rain/Calico in gotovo še kdo, ki mi sedaj ne pade na pamet. Še novih in starih f/Fotrov in drugih novih/starih carjev, pa je bilo že samo za pir, čevape in tako klapo it gor. V glavnem, vsi, ki ste bili gor, ste bili carji.

No, bilo je pa še akcije. Kar trije turnirji, od tega celo pretepaški. Vsi so bili lepo obiskani in potekali gladko, ko so se enkrat zalaufali. Žal je priprava trajala dolgo, v glavnem zato, ker vsaj v planih ni bilo tako jasno začrtane ločnice, ali bo to lan party (vsak prinese kompleten set zase, se nekam vsidra, se poveže in igra do zore), ali pa turnir v TREH igrah. Pač, na začetku človek itak pomisli, da je s toliko ljudmi in konzolami stvar komot vsega po malo, ampak kaj čmo, na napakicah se učimo in po tretji uri švicanja s kabli je bilo jasno, da bo lahko stvar v veliki meri le druga opcija - turnir.

No, se je pa vsaj ta, ko se je enkrat razvil, odvil prav lepo. SF4 je bil super. Ravno prav ravnovesje občasnih, ki so dobrovoljno joinali v fajt se malo prebutat, srednje zagrizenih, ki sicer ne hodijo po Sloveniji tekmovati, a se jim vidi, da so zadevo ipak pravilno prijeli (Puree - pohvale za dobro igro in :bowdown: za Epsko zmago nad 1muvom, pa tudi Edvin je kar visoko zgural) in pa neusmiljenih projev, ki so že naredili svojo mero hadukenov in to pokazali. Sam sem zgural do finala, kjer me je ustavil na dan res nepremagljivi Champion. Sem pa imel noro igro z Neelramom, ki je sicer štartala le po v mojo korist, nato pa je lepi španjolac comebackal in me spravil na rob stola do zadnjega milimetra tretje runde tretje igre, kjer je za mišjo kocino šlo meni v korist. Ava, pretepaški Fotr! Divja igra je bila tudi z Xavierjem, le da je tokrat šlo čisto vse po moje. Abel je deliverjal savage beastingse in nasploh sem igral res dobro. Itak, na koncu je vedno tako, da sta za enostransko igro kriva oba. Če je en dober, je moral biti drugi pač dovolj slab, da je to dopustil, ampak no, res lahko iskreno povem zase, da sem igral zelo zelo dobro, tako da take it easy, Xavi. Still a champ! :china:

O CoDu do vikenda nisem vedel nič, a dvojice so bile zabavne in ko sem uletel z Nitrom v team, je pokalo kot pri norcih. Igre se hitro privadiš in četudi finese itak so in ostajajo za izkušene, je bilo prav kul za spremembo it na "vidi - nameri - ubij" akcijo, kar je pogosto pravo nasprotje Gearsov, ki so sledili. Še enkrat hvala za kul igre in potrpljenje Nitru, ki je prispeval večji delež zmag, seveda pa našim nasprotnikom. Good, 60 fps times. :drool:

Aja, in Nemški Ovčarji = God tier. :bowdown:

O lej, naredil sem 7 killov zapored. Pravično sem sedaj nagrajen še s petimi. Cinnarey je očitno pozabil pedigre pal v hlačnem žepu, ker so mu čisto epsko pogrizli guzico. Pet psov. Sedemkrat zapored. :love:

Hail zmagovalnemu Mlaky teamu, saj je bilo videti, da je veliko folka, ki kar nekaj zna, tako da čisto lahko sigurno ni moglo biti. :china:

Gearsi pa so bili brutal displej individualnih 1337 skillov, imo še najbolj Uroševih, a proti koncu se je videlo, da vsi lepo razturajo zadeve in zadnji teami so bili sami leetz0rji. Najbolj epic sta bila Carnage in Edvin. Slednji je čisto nažgan rejpal okoli in bil korak od tega, da izloči kasnejša zmagovalca Relixa in Cinnareya. Tragikomično, ves čas je igral hudo, a pri killu, kjer bi ostal 1 vs 1 za možnost zmage, je nekaj menjaval v shottie za stajliš kill, a umrl od drugega nasprotnika, ki je pritekel do downnanega soigralca. Morda se motim in je planiral kak hud ambush, ampak boh, meni se je zdel tragičem Keyboard Cat moment, ker sem tudi navijal zanju. Oh well. Nato nor obračun Rider/Apollo vs Uroš/Repminister, kjer je Uroš čisto briljiral, a Repminister ga je s srcem backupal in dosegel še crowd pleasing zadnji kill. V finalu organizator in žaga-boy nista uspela ponoviti podviga in Cinnarey ter Relix sta v začetnem rushu na majhni brez mapi brez zagotovljenega power weapona bila enostavno predobra za nasprotnika. Relix dominator slovenske GoW random tourney scene in seveda resp3ct Cinnareyu! :bowdown:

Morbid: :petting:

Še veliko smeha. Rock Band/GH, Rock Ch1mp, Pa Drekken Dark Ressurrection v PS3 ghettu je sekal. So much Kuma beatings! :hyper: Pa komičen HD remix session, kjer me je hiper naspidiran Fapko rejpal, a to glih v času, ko mi je bilo bed zaradi minifaila z žrebanjem dvojic zadnje igre. Dobro, vse se je rešilo, samo tako, sorry fapkotu. Moral sem se potruditi in se vsaj delati, da mi je bilo mar. :red: Vseeno pa, ko pomislim za nazaj, res ownaš, you cheesy counterpicking cunt. :china:

Sledilo še poslavljanje z mad lülzi, nato odprava do Relix plejsa, Keyboard Cat pwnage relixove friend liste, random Wormz s polno keyboard self-pwning momenti in še mnogo več good timesov. Pozdrav vsem po neprespanih 24+ urah in off we go, nazaj na primorsko. Seveda to postane relativen pojem, ko je primorec tudi nekdo z Gorice, DARSU pa se zdi čisto kul, če me na poti v LJ prisili, da 50 Km prevozim v prvi, za nazaj pa mi zapre glavni izvoz za Horico brez vidnega opozorila, če že šele na samem izvozu. Oh well, lutanje vasicah for more funz with Calico, nato pa finish do doma. Uff, naporen, a zakonodajen vikend.

Props še enkrat vsem, v prvi vrsti pa Urošu, ki se je res zelo potrudil za ves event in pa Relixu za multi-hostanje. Hvala vsem za materialno, fizično in vsaj moralno pomoč pri setupanju elektronike. Snajpar je po doprinosu bil hardware king, Cinnarey epic štromar, Miki always there in nasploh je bilo tudi v redkih tečnih trenutkih dovolj smeha, da se je vse izfuralo na dobro. Mega-slop Ch1mpu, za vse drugo razen za igro, a tudi to je stalnica vsakega slovenskega igričarskega eventa, ki da kaj nase, tako da tu ni kaj. Še en znak, da je ta lan bil true badass. :rock:

Link to comment

Hi,

da še jaz malo pokomentiram stvari... :)

1) lepo je bilo spoznat še več xboxarjev :)

2) smeha je bilo kar nekaj tako da družba 1 A :)

3) škoda da kot že omenjeno niso "zmogli" malo utišat glazbo saj je bilo malo preveč ..naglas tako da si se moral malo dreti-govoriti :) ... mogoče bi bilo bolj zanimivo če bi se slišali na odzive v igrah... hehe

4) zdaj nevem ali ni se nekaj omenjalo da bomo "mi" imeli pijačo 15 % :) ceneje kateri bomo imeli kartice? ali se je to sploh upoštevalo ? ali pa sem narobe razumel...

5) ewo moji posnetki... CoD : WaW dvobojov.... ( snemal z fotoaparatom )

oko79 & apollo vs ? & ? :) = prva runda

----------------------------------------------------------------

alex & waky vs ? & ? :) = prva runda

----------------------------------------------------------------

vanilika & ? vs ? & ? :) = prva runda

----------------------------------------------------------------

nitro & kekken vs ? & ? :) = prva runda

----------------------------------------------------------------

oko79 & apollo vs dean & ? = drugi krog

----------------------------------------------------------------

samotar & ? vs ? & ? = drugi ali treji krog

----------------------------------------------------------------

za konec pa še FINALEEEeeee ... mlaky & milan vs. dean & ?

*** PART 1 *** prvih 5 min dvoboja...

in še...

*** PART 2 *** zadnjih 45 sec dvoboja...

-----------------------------------------------------------------

ps: dol z kapo urošu za tale event za katerega je porabil OGROMNO energije in seveda tudi za ostale kateri so suportali z pripravami vsega ostalega... od čevapopeka..kateri zvečer ni dobr peku ;) ... podnevi je bilo ok, do kluba in ostalih z xboxi,monitorji in z vso ostalo opremo !

LP VSEM

Link to comment

Mnja, mega event oz. crazy weekend it wuz. Res svaka čast Urošu za organizacijo, šefu lokala za plejs in folku za udeležbo. Stvar je potekala relativno kul, je pa seveda vedno room 4 improvement, tako da naslednje leto we takez it to t3h next lvl.

Kar se tiče folka, so/ste bili legende, veliko poznanih in tud novih g33kovskih fac......v glavnem kul da smo se spoznali in upam na čimveč takih srečanj. :thumbup:

O ostalih stvareh ne bom dolgovezil, ker se mi trenutno honestly ne da, pa mislim da je bila večina highlightov in uber lulzov že povedanih/omenjenih.

Also, pogrešam official (Microsoft) VGA kabel. Če ga je kdo ponevedoma pospravil, bi bilo kul da mi to sporoči.

Pa če kdo pogreša napajalni kabel (najverjetneje za monitor), naj mi pa tudi sporoči, ker namreč doma imam enega preveč.

@TriGGer:

Tista brada na uni sliki je epic. Evil beard ftw. :evil: :lol:

Edit: Našel VGA kabel.

RELIX28.png
Link to comment

Kekken je tole super povzel. Noro mi je blo, ker sem lahko pomagal pri pripravi turnirja samega. Res zanimiva izkušnja. Če ne druzga, sm prvič dejansko videl kako se podaljšek pregreje zarad raging desetih xboxov :D

Hmalu po prihodu sem si začel grist členke - sabo sem mel VSE (2 boxa, monitor, VGA in kompozitni kabel, morje špilov, 3 kontrolerje, napajalca, ...) razen power kablov. Sem mislil da se mi bo zmešalo. Hvala bogu se je to potem uredilo - na žalost vseeno ni bilo možnost priklopit vsega kar je folk sabo prinesel, ampak vseeno je bil plac za urošev LCD, na katerga je random folk igral random igre, in še en guitar hero kotiček, kjer je folk cel dan probal nažigat špil (samo je bilo težko, ker je glasba iz bara nabijala za popizdit). Blo je priklopljeno tudi par ostalih boxov, na katere se je večinoma igralo SF (tudi prvič sem videl špil, in sem popolnoma prevzet). Glavno se je valda odvijalo okoli desetih boxov, ki smo jih posodili za turnirje.

Na street fighter se sicer ne poznam, ampak final battle mi je pognal adrenalin po žilah. Lahko si samo predstavljam kaj je delalo Kekkenu in Championu. Svaka čast za epic battle.

Pri CoD sem imel srečo da sem fasal mojstra v igri, Samotarja, s katerim sva prilezla do, mislim da, četrtfinala. Potem se je valda začelo kazat da nimam za burek, in ko so prišli psi sem dobil acute popizditis. Unbalaced indeed. Still fun though, hvala za res uživantsko izkušnjo :)

Gearsi so bli pa itak zakon. Ko sem zvedel da igram z relixom si nisem vedel kaj naj mislim - z njim sem bolj malo igral po netu. Izkazalo se je da model obvlada, in za zmago sem, poleg res perfektno oblikovanega žreba, zaslužen predvsem njemu. Nebi niti o tem, da sem že takoj naslednji dan OL jedel drek, ampak zgovarjam se na to, da sem pozabil izklopit torrente :D No, res, veselje je bilo nepopisno, in relixu se zahvaljujem za vsakič, ko me je rešil. Bilo je neznansko zabavno.

Itak pa zahvala urošu - kljub marsikateri organizacijski napaki je bil event izpeljan res noro. In ker se na napakah učimo, bo naslednji zagotovo vsaj 15x boljši. Če bomo do takrat še vedno zagrizeni geeki :)

Kot sm že omenu, mi je blo res zakon spoznat vse - od primorskega Kekkena in Raina (epic), do vseh Unleashev, Pureejev, Edvinov (i'm in the zone, baby, yeah), apollotov, urošev in še VSEH ostalih (ni dovolj placa :) ). Končno si lahko predstavljam še koga poleg morbida, kako whina za boxom.

Link to comment

za konec pa še FINALEEEeeee ... mlaky & milan vs. dean & ?

*** PART 1 *** prvih 5 min dvoboja...

in še...

*** PART 2 *** zadnjih 45 sec dvoboja...

LP VSEM

haha, nemejebat kok se zakempata :lol:

Jaz pa nism upal bit več kot 10s na enem mestu da me nebi začeli grdo gledat :D

Pa dobro že kako leto nisem igral CoDa, tok da je second place čist kul :D

Mojster.png
Link to comment

Zmaga s kempanjem/turtlanjem/keepawayem je skill, kot vsak drug. Oz ne, meni je še lepši od mnogih. Ker pove, da nekdo točno razume igro in sistem, ki v njej vodi do zmage ter to aplicira. Povrhu taka dejanja navadno čisto razpalijo igralce, ki mislijo, da v igrah obstaja nek častni način, za nekaj zmagat. Nek način, na katerega bi se jih moralo igrati in nek način, na katerega ni fer igrati, pa čeprav tekmujemo na turnirjih. To je vedno awsum za poslušat. :lol:

Saj ne mislim nate konkretno, Mojster, ti že veš svoje. :objem::car:

Bolj nasploh. Kempanje in ekstremno abjuzanje določenih strategij da pogosto najboljše rezultate in vedno zagotovi najbolj smešne post-game komentarje. :love:

Link to comment

Ma da še jaz malo komentiram. Overall je itak bilo zakon, razen tiste muzike iz bara, kot so že omenili drugi. Sicer pa glavno, da sem dobil svojo dozo SF casualov. Zahvalil bi se mlakyju za prevoz, Urošu za organizacijo in seveda Relixu za afterparty. Vsekakor obetavno pričakovat naslednje leto, če že ne prej. :beer:

Aja, ena zadeva je edino. Nekdo mi je na eventu odtujil škatlo za monitor (lol, še dobro da ne monitorja samega...), verjetno za lažjo transportacijo svoje lastne robe nazaj domov. Zadeva ne bi bila problematična sploh, če na škatli ne bi bilo nalimane vrečke, kjer so bili papirji z garancijo oz. račun. Tako da bi tistega res prosil, da se mi javi, magari po zs, če ne tukaj, da mi te papirje naknadno pošlje po pošti ali kaj takega...

banner.gif
Link to comment

Vidim da ste se meli zelo fino. Mi je žal, ker nisem mogel priti. Bom se drugič potrudil in upam da se vidimo na naslednjem lan partyu. Kul bi blo mogoče tudi da je kje v LJ oz. meni še boljše v NM. Se pa zavedam, da je težko dobiti dober plac in vse organizirati. Tako da vsaka čast tistim, ki se trudite in to rihtate! :)

Link to comment

Relix, tisti power kabel ki ga maš je moj - od monitorja. Ni panike, ti ga dam.

Jaz sem pa našel enega varnostno kopiranega street fighterja v škatli ki sem jo dal pred urošev TV (Tisti, največji, v kotu). Če ga kdo strašno pogreša ga lahko pride iskat (oz. mu ga prinesem v lj. enkrat ko bom delal), če pa ne, si ga bom pa sam prilastil. Bom mel še dodaten razlog da začnem delat un stick že enkrat.

Link to comment
Relix, tisti power kabel ki ga maš je moj - od monitorja. Ni panike, ti ga dam.

Jaz sem pa našel enega varnostno kopiranega street fighterja v škatli ki sem jo dal pred urošev TV (Tisti, največji, v kotu). Če ga kdo strašno pogreša ga lahko pride iskat (oz. mu ga prinesem v lj. enkrat ko bom delal), če pa ne, si ga bom pa sam prilastil. Bom mel še dodaten razlog da začnem delat un stick že enkrat.

Lohk ti ga v ponedeljek po pošti pošljem, če hočeš. Ti samo povej.

RELIX28.png
Link to comment

Lepo videt stari g33k specop team na kupu in nove n0obz operatorje, še lepše pa, da je letos opet raztur ušel izven meje normalnega in da ste užival. Se vam joinam next time, ko pade kak MW2, tokrat je bil notimer pa tud padu sem prevč iz geekzor scene in temporarily zgubu nimble fingers ability.

Props za Relixa in tvojo novo čupačo... u look kinda sexy :cool: Carnage pa vidim da je šaltu na teenage emo babypunk slash tokio hotel sceno :car:

Dammit, ghay staf again :sweat:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Lepo videt stari g33k specop team na kupu in nove n0obz operatorje, še lepše pa, da je letos opet raztur ušel izven meje normalnega in da ste užival. Se vam joinam next time, ko pade kak MW2, tokrat je bil notimer pa tud padu sem prevč iz geekzor scene in temporarily zgubu nimble fingers ability.

Sej sma te z Mlakyjem hotla prit iskat, pa sma se spomnila da maš itak vojsko toy soldierjev pred bajto in potem nisma...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Če bi bil ženska/gay, bi rekel da je carnageva čupa zakon. Zdej si to samo mislim, ne smem pa tega govorit na glas, ker sem le pravi moški :lol:

Nisi! Nimaš PS3ja...

Carnage pa vidim da je šaltu na teenage emo babypunk slash tokio hotel sceno :car:

Dammit, ghay staf again :sweat:

Ej ne morem it špilat mario: galaxy, ker nimam wiija... tko, da bi te prosil če mi nehaš pošiljat inv. preko facebooka.

LP

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Dude wtf, kak mario galaxy, I aint touchin that gay shit. Mudel raj mi pošl po fejsbuku fotko od Mlakijeve sestre k mi jo oblublaš že 2 leti, pa ne bit tak jerkoff solist kot Arben Bajraktari iz bosanske nacionel futebol whaevar!!

Ok for ril ,malo offtopic ampak kje lahko najdem MW2 topic? Bo MW2 na novem lanu?

All ur noobs are belong to me

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Lepo videt stari g33k specop team na kupu in nove n0obz operatorje, še lepše pa, da je letos opet raztur ušel izven meje normalnega in da ste užival. Se vam joinam next time, ko pade kak MW2, tokrat je bil notimer pa tud padu sem prevč iz geekzor scene in temporarily zgubu nimble fingers ability.

Props za Relixa in tvojo novo čupačo... u look kinda sexy :cool: Carnage pa vidim da je šaltu na teenage emo babypunk slash tokio hotel sceno :car:

Dammit, ghay staf again :sweat:

Hvala za kompliment. Love u 2

Drugač si pa zajebu, ko nisi pršu. Je blo spet kr nekaj gay stuffa, samo brez tebe to itak ni to.

/troll mode off

Ma dj uleti kj na Live, da se spet mal pwnamo n stuff. Pusti frfiggin airsoft in fejsbuk na miru za en dan pa prid kj pog33kat. :D

RELIX28.png
Link to comment

Lol kak fejsbuk, tam sm enx mesečno, airsoft pa ja...ga ne menjam za noben COD. Bom vletu ko vleti kak nov špilčič, čakam na MW2 in Just Cause 2 pa še kej druzga mogoče,, tko na izi, zaenkrat pa niti LCDja niam v bližini, gold mi je potekel pa mogu bi fl4$h4t boxa. Bo ko bo my g33k side ready. ;)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.