Skoči na vsebino

XBOX360 & DODATKI


MAMBA

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • Odgovorov 67
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Sem danes narocil volan Logitech Drive Fx. Upam da bo ok, cena s postnino 45€ za nov volan je kar spremenljivo.

Mamba jaz niamam taksne srece kot ti, kjerkoli sem sodeloval na drazbi za tak volan kot si ga ti nabavil so mi vsi rekli da v slovenijo ne posiljajo :x

Škoda, da ti ni uspelo dobit originala na dražbi, ker pač ne pošiljajo v SLO.

Pri meni ni bilo problema, sem najdel dva. Pri enem sem se zagledal v TV ekran, pa sem "prešvical" konec dražbe, pri drugem sem se pa potrudil in čakal kot pes na kost.

Vprašanje je, koliko procenten imaš feedback in kakšne barve je tvoja zvezdica na eBayu.

Vsekakor si prodajalec ogleda tudi to, ali ti lahko zaupa .... ugibam, jaz do danes (trkam na les) še nisem imel problemov, čeprav sem bil na začetku malo skeptičen.

Nekdo je vprašal katero igro igram na volan ? Trenutno samo GRID.

No, je že nekaj časa nisem, ker otroci so čist not padli v COD 5, jaz pa teram Call Of Juarez .

SKALEC.jpg
Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...
Available from today in the US, Microsoft have confirmed that the previously Special Edition bundle-exculsive 250GB hard drive is now available as a standalone product, purchasable for $129.99 USD, and includes a Transfer Cable within the same packaging.

Despite Xbox Live Product Manager Aaron Greenberg stating only a month ago that the hard drive would remain exclusive for bundles, it seems that Microsoft has changed their mind, throwing the HDDs onto store shelves today! Well, in the US at least. No word yet on any release outside on North America, but Amazon.co.uk have an unconfirmed release date down as April 16th for us Brits, with an RRP of £79.99.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Malo sem se poglobil v tej v smeri. Zgleda, da je XIM360 res eden izmed najboljših produktov. Vendar verzija 1 in 2 rabi povezavo s PCjem, da ne omenim cene, ki bi nastala po uvozu (zlahka 200 EUR).

Delajo pa na XIM3, ki bo deloval brez PCja. Cena naj bi bila kulturna.

Prav tako sem bral, da Microsoft bana XFPS uporabnike, oziroma, da lahko prepoznajo kdo ga uporablja.

Glede Xecutorjovega Xfraga pa nisem optimističen. Preden sem se poglobil, sem mislil, da gre za preprosto zadevo, hkrati pa pozabil, da imajo takšni uporabniki prednost (beri Xbox Live ban če te dobijo). In kolikor proznam Xecuter produkte jim ne zaupam. Definitivno niso sposobni inovirati.

Skratka ta tip produktov je občutljiva zadeva, vsi imajo visoko ceno, ker niso v masovni proizvodnji in dodajajo funkcionalnost, ki je Microsoft ne odobrava (kot iXtreme odklep). Prav tako zaradi narave produkte ni za pričakovat, da bodo delovali popolno. Zato je toliko bolj pomembno, da se najde res najboljši izdelek.

Skratka, če ima kdo izkušnje s takšnimi izdelki ali najde link do foruma kjer je debata o tem se močno priporočam (pa verjetno nisem edini).

PS: Nazadnje sem recimo naročil mikrofone (k sreči samo dva testna). Deloval naj bi na vseh igralnih konzolah, meni ga pa ni uspelo usposobiti pri niti eni igri. Oziroma deluje mi samo na PCju. Žalostno, ampak tako je včasih.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
wow tisto xim bo res drago 200 E. sam na youtube vido da dela tut pri xbox live. nebos dobo ban.

se eno uprasanje, delal XFPS 360 3.0 sa novejsim firmware ixtreme 1.61 al pa LT?

http://www.youtube.com/watch?v=61-YiH33CxI

iXtreme nadgradnja nima nobene povezave s XFPS 3.0. Ampak iXtreme 1.61 na Xbox Live povzroči takojšnji ban.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.