Skoči na vsebino

[Uradna tema] DiRT 2


TriGGer

Priporočene objave

dirt-2-20090806033531120.jpg

dirt-2-20090806033545541.jpg

dirt-2-20090723034300027.jpg

[youtube:1iojhe0x]fS-XUUcrM98[/youtube:1iojhe0x]

Arkadna off-road dirkačina

Razvijalec/založnik: Codemasters

Na voljo: ZDAJ

Vsi približno veste za kaj gre, sam pa lahko povem, da je igra zelo dobra. Od grafike, voznega modela, števila vozil in prog, igralnih načinov, vse je na nivoju. Ljubiteljem dirkanja torej priporočam nakup.

Kar se tiče same teme, naj ta služi za izpoved vaših mnenj, pa dajmo se zmenit za kak match :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Vse je cool samo Rally disciplina manjka kot si imel pri prvem DiRT...Vem da je rally ampak mislim etapni rally taki kot je bil v prvem :) da nebo pomote...V bistvu ta igra nima več nič veze z rally ampak bol offroad racing pa reklama za Ken Block & co.,se je cool samo se naveličaš tiste 3 različne proge v vsakem delu sveta vozit (sem level 26)...

IGN 8.4/10 :a_a: :cash:

VideoGamer.com 9/10 :cash:

EU Gamer 8/10 :a_a: :cash:

Gamespot 9/10 :cash:

Game Trailers 9/10 :cash:

itd....

Torej bo Forza 3 pri vseh 10/10 :cash: :cash: :cash:

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Hmm ... končno bom lahko uporabil volan . :rock:

Zanima me, če to igrate DEMO varjante, ker sem prebiral po netu in so tako čudni podatki izida.

V USA bi naj izšla 8.9.09 , v EU 11.9.2009 v ANG pa okrog 25.9.09

Po podatkih sodeč je zadeva danes prišla na trg, pri igabibi ali kako se že imenuje trgovina pa piše, da izide šele 25.9. !

Torej, kaj je zdaj res ?

SKALEC.jpg
Link to comment

Je kr všečna okolica ja. Naredi igro bolj živo. Moti me edino puno reklam v igri, kam pogledaš so reklame, prevladuje pa itak tale Monster Energy, kak mi grejo na živce. Drugače pa bi lahko malo več prog naredli pa avte zamenjali. Ne vem kdo se je spomnil z BMW Z4M al pa Nissanom 350Z vozit reli. Ampak ok, sej je kul špil, malo za ogret pred Forzo 3.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ti si bolj na tekočem ....

Na začetku je odklenjeno samo BAJA, LONDON, in VELEBIT .... v čem je fora, da recimo progo na Velebitu vozim 10x !?

Mater sem jo odpeljal se mi zdi sigurno več kot 10x z različnimi nastavitvami in ko sem progo poznal v NULO bi lahko rekel, sta se mi končno odprli 2 novi progi v BAJA, ampak je fora v tem, da nimam dovolj dnarja, da bi si kupil BAJA avto, tako da, bom moral sedaj terat progo LONDON, da bom dobil money.

Hmm .... zanimivo, kako so si to razvijalci igre zamislili, da teraš eno in isto progo 100x preden se ti odpre nova !

SKALEC.jpg
Link to comment

Od vseh dirk, ki sem jih prevozil sem samo 1x bil drugi, ostalo vse prvi.

Igro sem teral od 16.oo ure pa do 20.00 pa sem prišel šele do tričetrt četrtega levela. Aja, pa na netu sem malo probal - dve tri dirke. Na netu mi pa pogled iz kabine ne odgovarja, tako da sem končal na drugem mestu.

Malo noro so si zamislili napredovanje v igri. Prej ti zadeva dok***i preden sploh napreduješ v nov level. :doh:

SKALEC.jpg
Link to comment

Dons sem probal demo in seveda me je navdušila.Jaz sicer nisem fan od dirkačin sam me je pa tale zlo navdušila glede razbijanja avtotov in seveda opreme in grafike.Najbol všeč v igri mi je to, da lahk gledas in njegovega obraza saj to deluje zelo realistično tko da pohvala ustvarjalcem...aja pa kje bi se pa ka volan za 360 dubu...aja pa a je mozno da bi navaden volan ki ima vhod za xbox 1 ps 1,2 in usb za pc priklopil na xbox360?

LP

Link to comment

@ aljo:

Mislim, da ne obstaja dirkačina, ki nebi imel pogleda iz kabine.

Tudi sam se počasi prebijam skozi levele, trenutno sem na 22, tako da počasi bo.

Igram na večih težavnih stopnjah. Resnično je igra presenetljivo dobra, čeprav nisem nikoli bil nek navdušenec tovrstne tematike. Pritegnila me je kakšna dobra formula.

Sem mislil, da bom danes malo nažigal DiRT 2, ampak sem še vedno v službi :doh: .

SKALEC.jpg
Link to comment

Se strinjam če si fan dirkačin in posebej zdaj ko pride forza 3 se splača kupit dober volan ampak če še nikoli nisi igral na volan je bolše za začetek neko poceni varjanto vzet da vidiš če ti je sploh dobro vozit na volan, jaz osebno še nisem probal vozit me pa res zanima pa mislim da je bomba vozit ker lahko lepše držiš ovinek kot pa pri gamepadu sploh pri forzi...Lol čisto offtopic :) DiRT 2 je zakon :beer:

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.