Skoči na vsebino

Dobr X360 RPG


Citrus007

Priporočene objave

risen je seveda odličen pokrajna je velika veliko hiš itd...samo skos steka preveč ko kdo pride online ti šteka veliko bugov in seveda grafika je nic od nic tko da skoda dl-ja ali 60eur ;)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Ziv!

Kaj mi priporočata za špilat od RPG. Oziroma kateri RPG je vreden svojega denarja :)

Fable 2 mi je bil všeč. Oblivion mi je tudi pri srcu. Oba si tudi lastim.

Bolj se nagibam v pravljične vode ali pa v zgodovino (vitezi pa ta zadeve). Lahko je pa tudi kakšna vesoljska zadeva :ninja: .

lp

hah, sam si napisal tko, kot da veš kaj hočeš, sam da ti more en še vsen povedat...

Dragon age pa mass effect

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Ziv!

Kaj mi priporočata za špilat od RPG. Oziroma kateri RPG je vreden svojega denarja :)

Fable 2 mi je bil všeč. Oblivion mi je tudi pri srcu. Oba si tudi lastim.

Bolj se nagibam v pravljične vode ali pa v zgodovino (vitezi pa ta zadeve). Lahko je pa tudi kakšna vesoljska zadeva :ninja: .

lp

Mass Effect, potem pa lahko zgodbo nadaljuješ v Mass Effect 2. Druga je Fallout 3. Nasploh odličen špil, sem veliko mojega časa vložil v njega na PC-ju. Brilliant.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.