Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Zanima me če bo spet ip blokada pri cod6 kot je bila pri cod5, pri map packih????

Če bo, mi bo lahko kdo posodil od njih povezavo.

Jo bom jaz plačal vam bom po pošti poslal denar in vi mi boste dali kodo in username.

Pravzaprav vam ne bo treba nič plačati, ker bom jaz plačal zanjo!!!

Piki, prejšnič si mi jo ti plačal in si mi dal password in ime, zato tebi zaupam, zato bi ti bil zelo hvaležen če mi boš ti to organiziral(nimam kartice) in jaz ti bom poslal denar!!! 10 evrov al kolk je že???

Link to comment
Zanima me če bo spet ip blokada pri cod6 kot je bila pri cod5, pri map packih????

Če bo, mi bo lahko kdo posodil od njih povezavo.

Jo bom jaz plačal vam bom po pošti poslal denar in vi mi boste dali kodo in username.

Pravzaprav vam ne bo treba nič plačati, ker bom jaz plačal zanjo!!!

Piki, prejšnič si mi jo ti plačal in si mi dal password in ime, zato tebi zaupam, zato bi ti bil zelo hvaležen če mi boš ti to organiziral(nimam kartice) in jaz ti bom poslal denar!!! 10 evrov al kolk je že???

ko bodo map packi pa če ti ne bo delal pa me kontaktiri...

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
INFINITY WARD ALREADY PLANNING MW2 DLC

According to IGN.com's review of Modern Warfare 2, Infinity Ward is already planning on creating DLC in the form of both Map Packs, as well as more missions for the popular Spec Ops Game Mode.

In a review of Infinity Ward's Modern Warfare 2, which set the standard for gaming with multiple sales records, Infinity Ward is already planning to release future DLC for the game containing online map packs, as well as missions for the successful Spec Ops. No great detail was given on either of the updates, but we can be assured that gamers will get an even newer taste of the Modern Warfare series when additional content is released.

Infinity Ward definitely hasn't been slacking off. They created the highest selling first day game of all time, as well as the definite most popular Call of Duty in the future as sales continue to rise.

After only a couple of days of the game being out, Infinity Ward released a small (non-downloadable) update for the console versions containing new gamemodes 3rd Person Team Tactical, Team Deathmatch Express, and Mosh Pit. Here are some descriptions:

3RD PERSON TEAM TACTICAL

4 vs 4 in the 3rd person perspective with mixed game types such as Domination, TDM, etc.

TEAM DEATHMATCH EXPRESS

Regular Team Deathmatch with shorter intermissions in between matches

MOSH PIT

A random selection of any game mode. You never know what you're going to play.

Also, Infinity Ward's fourzerotwo has been recieving many requests already from gamers on future updates. He has mentioned that Infinity Ward is already discussing adding in more Hardcore game modes, including possibly Hardcore Headquarters.

naj dajo mal manjše mape in ne kamperske :no_no:

ker Waky samo kempa, pa Repminister , pa še Milan je začel kempat,

Alexs vedno kempa, Matkurba in ZZr se učita kempat

Vanily se pa itak ne gane z respawna in tam kepa :disbelief:

vsi kempajo razen mene :):fiufiu:

to je povzetek včeranje igre SLO kemperjev :mwahaha::plan:

Xbox

Link to comment

Hi, ekola mene vnovič na xboxu. Jebat ga, zagovoril sem se. Elitka za 250EUR precej ugodno :-)

Dej a mi zna kdo pomagat sm neki zafuku na začetku in sem si vključil opcijo da mi ne prikazuje krvi. Kok bedno...kr en papir po luftu opleta ko me zadanejo kot da bi bil kakšna kura, matr. Nimam pojma kje bi se to v špilu zamenjal...help plis.

aja se ga vidmo sam da se mal nafrizeram jeeeeeee

naslonjach.png
Link to comment

@Samotar

Kempanje tudi mene moti...zelo! :) Glih zaradi kempanja se meni ne-hardocre način bolj dopade, ker imaš konstantno radar in vidiš skoraj vsak strel (če nimajo dušilca) na mini mapu. Zaradi tega je tudi dosti manj šotore postavljočih skavtov v ne-hardocre igrah. Poleg odsotnosti radarja v hardcore, kempericam dajejo prednost še mape s svojimi temnimi kotički in s tem da se da pridet v skoraj vsako hišo/kontejner/barako/pasjo uto v katerih imajo pregled nad četertino mape. :bleh: Lahko bi kak anti-camper perk obstajal. :D

Rubuz.png%5D
Link to comment

Končal na veteran, špil je v primerjavi z prejšnimi deli na easy. sem obrno na regular,pa pol še na veteran pa mam slabih 13 ur igralnosti. zaj še mal spec ops špilam sam ni glih nevem kaj .škoda sem mislo da bo kaj boljši špil.očitno mi ni več tak do špilov ko včasih ko mi je bil vsak zakon.škoda res,itak pa mi je vseeno če gaming propade, ker jas sem od danes naprej bolj ko ne še sam nedeljski igralec... :love: :bringiton:

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
ja tkole je. Mape so takšne kot do. Hardcore TDM je podoben Search & Destroj kjer se kempa u nulo. Če hočeš akcijo bo treba prešaltat na TDM (brez hardocore) tam pa morš kr ene parkrat ustrelit da desc dol pade :-)

v glavnem men je blo kr kul! Se ga vidmo.

nene. itak da igram normalne game mode brez hc, kot pravim tam je vsa akcija ki jo ta igra nudi, čeprav so tudi tam mape malo prevelike, drugač pa nisem niti tako slab, ponovadi imam več killsov kot deathsov, ampak potem pride moj friend in vse moje delo uniči v enem dnevu, 3 kills- 20 deaths hahaha, nimam pojma kako mu to uspeva

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.