Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

Valda da bo v angleščini. Drugače pa sem že pred časom našo eno fejst uporabno stran z MW2 info:

http://modernwarfare247.com/ - orožja, MP mape, co-op info, ni da ni. Pa še lepo pregledna je.

Ja vem za to, samo se ne splača brat ker potem ne bo zanimivo!!!

Pred enim mesecom sem si ogledoval popolnoma vse gameplaye ki jih je na utubu bilo mogoče dobit!!! Zdaj pa sem spoznal da se ne splača in nisem niti enkrat od takrat več napisal mw2 v utube brskalnik.

Link to comment
  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Third person view ni glih fake, je pa popolnoma neuporaben. Spet se bo našo kdo, ki druga ko to ne bo igral. Ravno tak ko tisti, ki igrajo samo hardcore ker jim je vse ostalo iz nekega razloga pretežko. Čisto brezveze torej, itak mamo že dovolj novega stuffa za en špil, s tem pa samo komplicirajo. Kolk je meni znano je bil Call of Duty vedno prvoosebnen špil in za to ni bilo nobene potrebe. Edino, kar lahko pozitivnega iz tega nastane je, da si lahko urejal zunanji izgled vojaka. Ampak dvomim, da se bo kaj takega zgodilo.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.