Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

To je že objavljeno par strani nazaj. Totalna bedarija if you ask me.

Glede na to, da moraš žrtvovat en Killstreak slot za nekaj, kar ne bo noben videl v 99% primerov (moj rekorden streak je bil na prejšnjem računu 20 - nismo vsi Nitroblasti :P ), bo to ZELO redko uporabljeno, tako da se ni za sekirat.

P.S.: Če se prav spomnim MS skoraj definitivno ne more prebrat, ali je pogon modificiran. Banane fašete zato, ker so kopije verjetno slabe (torej se v nečem razlikujejo od originalov). Sigurno je tako, ker sem svoj Xbox flashal že lep čas nazaj, na njem pa nisem igral niti ene piratske igre doslej (in niti ne nameravam, ker se zaradi ostrejših 'kazni' sploh ne splača). :)

Link to comment
  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Postal sem PC-igralca vse odtlej kupil sem Counter Strike: Source ampak Krašing Dej(an) kmalu bo tako lahko PWNam vsakogar še enkrat :cool: (especially considering my PC probably won't run the newest COD :doh: )

P.S. You guys gotta correct my mistakes, otherwise I'll get really angry and RAGE! :x

EDIT: LOL @ Leaderboardi xD NinjaKlan bo :x kdaj ugotovi!

Če že morem umret, raj umrem zadet! ;)

Crushing+Day.png

Link to comment
in zakaj si si fleshal če špilaš orginale?

Hm, dva razloga. Hotu sem špilat zadeve preden so izšle, ampak kot kaže to ni najbolj varna zadeva in pol nisem. Pa hotel sem videt če znam sam flashat :P (geek v meni). Na prejšnjem xboxu sem pa kar precej piratiziral, ampak je prišlo do stopnje, ko sem enostavno snemal igre iz dolgčasa in sem večino pustu napol končano in je hitr ratal bedno. Zdaj pač stvar kupim pa igram in pol prodam. :)

Sicer je pa to tema o MW2 - naj taka tudi ostane.

Link to comment

WEEEE :D

Dubu po pošti iz UK COD MW2. Zdaj pa men ni neki jasn, a lahko tole jast kar špilam al ne? Špil pride uradno ven 10.11.? NIMAM pa nič modificirane konzole. Tako kot so jo dal iz trgovine. Pa vsi špili original. mene bo ubil če bom ta dvd kle gledu pa nč špilu. K da bi sladoled čez šajbo lizu :D

lp, Matjaž

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

oj, jaz sem naročil že 2 meseca nazaj od game.co.uk in še vedno ni pošiljke... čeprav sem dobil e-mail da je poslan! Medtem ko pa je brat že dobil... tako da ... do izzida nesmemo biti nesramni in še tudi kakih +2-3 dni se še počaka kaj več pa je izdaja ! :)))) no slejkoprej pa bomo vsi igrali... hehe

lp

Link to comment

Ja sej, počakat bo treba one way or the other. Žalostno je edino to, da lahko angleške trgovine do tebe spravijo špil 3 dni prej za manj cene (ta špil more prit čez pol Evrope), kot ena naša štacuna, ki je od mene oddaljena pol ure vožnje z avtom. Meni je čisto jasno, da gre zadeva še prek treh posrednikov, preden sploh pride v te naše trgovine, ampak vseeno. Da ne omenjam, da od te iste trgovine, kjer sem naročil MW2, čakam na Forzo 3 že krepko prek 2 tedna. Med tem časom so mi že zagotovili, da je igra pri njih in mi jo bodo poslali še tekom dneva. Totalno frustrating, če mi še MW2 ne pošljejo do torka bom res znorel.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Picka rija je drag ta marketplace, nobena dobra stvar ni pod 240pik, damn it!!!! Nimam jaz denarja za to da bi svojega avatarja naredil lepšega, čeprav zgleda zakon ta armor. Mw 2 me bo že tako preveč stal(prestigue, za to sem se odločil ker ne dobim hardned edition nikjer-nimam kartice ne morem nabavit is tujine-veste kje dobit hardned v slovenji???). Microsoft bi moral cene močno znižćati(npr ta armor bi stal 200 pik potem bi bilo sprejemljivo). Drugač pa ta tema je bila zelo žalostna h krati tudi smešna(polno banan) hahahahahaha. Hahahaha nič dedicated serverjev na kompu, sem prav žalosten, bom pogrešal moje 30 killstreake(na serverju z 50 ljudmi), to so bili časi ko smo tarče streljali zdaj pa bo samo še prava igra in nič smejanja.

Too bad!!!!!!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.