Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Meh, nevem a sem že pozabil kakšen je bil COD4 ampak tale MW2 kampanija je boring. Sam neka akcija brezvezna, patetična štorijo pa še like menjuješ 100 na uro da sploh vem ne kdaj koga oz kot kdo igram. Če je kej kulio pol je sam TF141 ter Ghost in kompanija. Špil je prekratek in praktično ne pokaže nič.

MP pa...vs eakr so anrdil je, da so dal neke fancy blasterje notri, ki imajo toliko veze z realnostjo (v obliki kakršni so v špilu) kot moj tenis lopar z Rangerji. Pimpanje je pa tud jalovo, praktično maš za vse gune iste dodatke, tk oda je more or less vse repetitivno, vse kar je tu bi moglo bit že v COD4 oz je že bilo. Perki so kul overhaulani, mape preveč pisane in nametane skup, kamuflaže za gune ko jebe, isto prestiž. Tagi&emblemi, noone needs em, 3rd person nekateri načini - sucks, tk oda nič novega, all in all - dissapointed.

Kar pa nikakor ne oprostim IW, je pa to da so totalno sfalil design M4ke, kot da nevejo kua delajo. Kul zgleda edino Mk17 in Masada, pa Glock 18 je jebeno dober blaster.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Pol smo pa že trije. Jz sm jo naroču na game.co.uk pa so jo že prejšnji teden odposlal pa upam da bo jutr pršla.

Jaz sem tud tam prednaroču, pa sem dobil po pošti v soboto. Tako da lahko pomoje upaš na ponedeljek :)

Sem pa tudi jaz čakal no norc ko sem Forzo 3 prednaročil. So rabil pa 1 teden pa 3 dni da je pršl špil do mene. MW2 pa 4 dni :)

lp, M.

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

Včeraj se nas je b pol polnoči zbralo kar nekaj borcev. "Ovohavali" smo nova področja tega izrednega špila. Vse lepo in prav je zgledalo mogoče en fajt ali dva da ne bom pretiraval, po tem pa se je zadeva krepko spremenila. Tile tanovi serverji nam bodo pobrali še tako trdne živce. Če nisem bulil v monitor ene 30 minut da smo sploh lahko štartali. Pa meljejo in iščejo da se kar kadi? Kaj bo šele danes in dneve naprej... to sori zame zaenkrat ni uživanjcija. Od žalosti in hladnega tuša, sem se predčasno poslovil od teamskega igranja in se podal v samotne vode. Tukaj pa druga štorija. Konekta zelo hitro, normalno ker si sam. Pizdarija pa rata pri lagu...faking zatikanje! Upam, da čimprej spedenajo te porodne težave.

drgač pa špil nadmočen! pa se ga vidmo

naslonjach.png
Link to comment

Zdravo jaz bi vprašal kje bi lahko dobil MW2 z ugodno ceno v MB , danes sem bil v BB pa ni ne sluha ne duha o špilu, obiskal sem tudi muller v katerem je igra žal v nemščini. 3d svet ima predrago ceno pa igabiba, zato iščem če je igra kje po vsaj 55 €. Pač zbiram za nov xbox pa morem čim bolj ugodno ceno poiskat.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.