Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

Zanima me če je mw2 v mullerju samo v nemščini(tu mislim samo gameplay) , piše že gor na škatli da je , ampak sem že kupil špil v avstriji ki je bil v angleščini kljub opisu igre na škatlici(oblivion ps3) pa kolega je kupil farcry instantin predator pa je tudi bil v ang, bi se splačalo tam kupovat igro kr jaz nebi rad tvegal 59 € da dobim švabsko gobezdanje.

Link to comment
  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ste kdaj v zadnjih dneh ob igranju MW1 pomislili, da je to morda vaša zadnja partija in da tega špila dolgo več ne boste igrali? Meni to kar ne gre iz glave - koliko časa sem dal v igro in koliko zabavnih, frustrirajočih in nasploh zanimivih trenutkov je v tem času nastalo.

Vzemite ta post kot neke vrste zahvalo vsem, s katerimi sem v teh dveh letih preživel toliko časa ob igri. Mlaky, Unleash, Dejan in cel tim dohtarjev, Fotri in vsi ostali, ki se tu vmes ne najdete - hvala za igre in se vidimo v dvojki!

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Ste kdaj v zadnjih dneh ob igranju MW1 pomislili, da je to morda vaša zadnja partija in da tega špila dolgo več ne boste igrali? Meni to kar ne gre iz glave - koliko časa sem dal v igro in koliko zabavnih, frustrirajočih in nasploh zanimivih trenutkov je v tem času nastalo.

Vzemite ta post kot neke vrste zahvalo vsem, s katerimi sem v teh dveh letih preživel toliko časa ob igri. Mlaky, Unleash, Dejan in cel tim dohtarjev, Fotri in vsi ostali, ki se tu vmes ne najdete - hvala za igre in se vidimo v dvojki!

Sam res,

Če pomisliš koliko časa si zabil, sedaj pa tega sploh nobeden ne vidi in je ubistvu ničvredo.

samo je pa važno da smo se meli fajn in ob temu uživali in sklepali nova prijatelstva

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

JEEEEE ne se j....??? čedalje bolša igra. Kolk opcij, kakšna akcija hitrost, orožja..faking prelepo. Včeraj sem kar lep čas prbijal in se čudil lepoti in globini multiigre. Še zmer pa največji smeh ko so kure prisotne hahaha. Vse leti po zraku, pka metki švigajo okoli glave aaaaaaa, fak šele sedaj dobi špil pravo podobo. Noro, noro..komaj čakam da dam tamale spat da spet akcija u nulooooo, jeeeeeeeee.

koljiiiiii

naslonjach.png
Link to comment

Igro mam na pošti :D, pošta ma pa v tiltu

računalnike :uke: tako da jo ne morem dvignit... :doh:SHIT

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.