Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Nisem razburjen ampak tak pač je. Tukaj je en n00b z javelinom naredil suicide :

http://www.gametrailers.com/user-movie/ ... t=featured

Zakaj je tip noob če je bil glitch. Sem se pa nasmejal mimogrede :D

folk ne ve kva pomen noob, kaj šele da bi razlikoval med noob pa newb.

To mi nikol blo jasn zakj se folk dere name da sm noob, če sm ga ubil :?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Po moje je kr na izi, če ti škatla od guna na glavo pade. Al pa, da se v hardcoru postaviš pred njo ko strela. Sej pravim, MW2 je totalno na random, hardcore pa še tolk bolj po moje.

Drugače pa sem zdaj igral kampanjo na veteran in je stvar pravi cake walk. Ne vem, a sem bil jaz tolk večji noob pred letom al dvema ko sem igral MW1 pa WaW, al je pa stvar res tolk lažja...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Po moje je kr na izi, če ti škatla od guna na glavo pade. Al pa, da se v hardcoru postaviš pred njo ko strela. Sej pravim, MW2 je totalno na random, hardcore pa še tolk bolj po moje.

Drugače pa sem zdaj igral kampanjo na veteran in je stvar pravi cake walk. Ne vem, a sem bil jaz tolk večji noob pred letom al dvema ko sem igral MW1 pa WaW, al je pa stvar res tolk lažja...

ne ne kampanja je prov lahka na veteran v temu... še pred 2 meseci sem igral na cod waw in sem se zlooo namučil na veteran stopnji :disbelief:
demongame.jpg
Link to comment
"Level Down" Servers Plague Modern Warfare 2

UPDATE: This also seems to be affecting users on the PC version as well.

Original: In what seems to be the ongoing saga that is Modern Warfare 2, a new issue has popped up amongst the community. Recently a number of players have reported coming across hacked "level down" servers during their gaming. These servers give extreme amounts of negative experience per kill or round that will generally reset players to single digit rankings. This issue first popped up on the IW forums the other day with video evidence (Video 1, Video 2) to support the claim.

This comes from someone who claims they started out a round as a second prestige rank 50 and ended as a rank 1.

ME and my clan (SC) went into a game of HxC SnD, we found a group of tenth prestiges, we thought they were merely boosters, we were very wrong.

We knew something was wrong when they just waltzed out of their spawn in Highrise and let us kill them.

After we won that round, they said "AWW look at the level 1's" and we noticed...

Killing them made us LOSE xp.... we won the match cause they ended it.

Match Results: -899999453xp....

As of right now, it seems to only affect Xbox 360 gamers but that is not to say the same issue won't pop up on the PC or PlayStation 3 versions of the game.[/quote:2ym71sst]

Pazite se :lol:

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pozdravljeni!

Mogoče je že kdo opazil da nekateri imajo barven nick name in nekateri tudi dodane te simbole od gamepada (X,Y,B,A).

Zanima me kako to storijo.

lep pozdrav

Prodajam Call of Duty: modern warfare 2 prestige edition!!!

Trenutni gamertag: DarySLO , naredim svojega ko bo čas temu.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

wazzza :D

mene zanima če še kva igrate ne game battles ? mw2 seveda, in pa če obstaja kakšna stran kjer bi igrov kot posameznik? da ne rabilš ceuga klana.

sem se rgistrorov na http://virgingaming.com/ kjer igraš za real money :plan: sam majo zaenkrat samo Halo3 in kup športnih naslovov :bleh: v čimer pa nism prevč dober :petting: tako da sedaj čakam če se bodo spomnil dat MW2 gor :bringiton:

peace out :chicken:

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ahjoj, časi gamebattles in KBAP klana. Takrat je še CoD4 bil popularn, potem pa je IW zavozil vse z MW2, pa je precej ljudi nehalo igrat. Sicer preveč tekmovalno tudi mi nismo igrali, ampak smo meli nek potencial - če bi se našel kdo resen, da bi nas skupaj držal, bi mogoče blo kaj iz tega. Ah well... Mogoče se pa s prenovo KSija spet vrnejo ti dobri časi :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.