Skoči na vsebino

Dobil sem banano !? Novi BANWAVE od M$


Gost aljo11

Priporočene objave

  • Odgovorov 750
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Toraj kaj zdaj? :plan:

Mejlam game.co uk da naj mi javijo kolk bi nas

stalo 20 arcadov :disbelief: 16 kopij MW2 :cool: , 10 gearsov2 :love: ,

15 Forza3 :ihih: ...ali kej podobnega :fiufiu: ???

Popust na količino, rabat za takojšnje plačilo, itd...

xxxxJST SE DOLGOČASIMxxxx

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Kot je že nekdo rekel.. kdo pa pravi, da je Microsoft šele zdaj pogruntal, kdo vse ima flashano konzolo?

So veliko bolj pametni, očitno:)

Sam sem vesel, da ga nisem flashal, saj ga imam šele 2 tedna. Tisti, ki pa ste recimo celo leto igrali crackane igrice, se pa tako ali tako nimate kaj za pritoževat. Arcade je 180 evrov, ena igrica pa 50 * število igric...

Link to comment

Bo drug teden zanimivo kolk x360 bodo prodali v SLO kot celo leto skupaj :)

Jaz že laufam v ponedeljek v Muller po novega, najslabše kar se pa še lahko zgodi je da ne bodo imeli Xboxov pol bom pa popizdo ok ne nebom so še comshop,bigbang ... če ne pa pičim direktno v Austrijo ;) :doh:

men je tako fucking dosadno :zzz: sploh se mi neda nič igrat na banani konzoli ker nemorem odklepat achievmentov :crybaby:

OMFG ja sem gamerscorebitch :ihih:

:rock::love:

Xbox

Link to comment
Zdaj če sem jaz povsem prav razbral vaše poste je stvar sledeča:

* Kupim nov 360, 120 disk, ki ga imam na tej konzoli enostavno vstavim v novo, recimo Arcade konzolo, ter kupim original špile, potem bi morala zadeva delovat, če je nebi flešal in igral kopij ??

DA

Kaj pa moj profil na Live računi, ki je aktiven še šest mesecev, na njem pa imam 1400 MS Pointov ?

A je možno, da mi to ostane ali kako ?

DA greš pod recover gamertag in ga ponovno preneseš in to je to

Otroci se želije streljat na netu - COD5 in si bom moral nekaj omislit. Gnjavijo že cel dan, čeprav mi je itaq vseen.

haha

Žena je pa srečna,da sem fasal BAN (ko sem ji razložil za kaj se gre) ker ne bo več hodla sama spat .... :lol:

Jaz ji pa nisem ji ne privoščim tega veselja :lol:

upam da ti je v pomoč :beer:

Xbox

Link to comment
Kako to da jih ne morš jaz sem ga ravno kar v forzi3.

ja lahko odkleneš sam s tem profilom ki igraš na banani konzoli nemoreš na Live, ker ti bo javilo da imaš corrupt profil in si ga boš spet moral prenesti z Live in adijo achivment ;)

razumeš :petting:

edit: preberi si tole

Your Gamertag may be corrupted. This does not mean your gamertag has been banned, you can recover it using any live-capable 360, however ANY ACHIVEMENTS YOU HAVE EARNED SINCE BEING BANNED WILL BE LOST. Your gamertag will be corrupted EVERY SINGLE TIME it is used on a banned console. This means you cannot use your banned console to play backups offline just to get achievements - it wont work, the second you put your profile back on a good 360, it will be corrupted and all progress lost. There is no way around this.

The same applies to game saves - if you access a game save on a banned 360, it too will be corrupted when accessed on a legit/unbanned 360! YOU HAVE BEEN WARNED! There is no way around this, either.

Xbox

Link to comment

Ja kaj pa če si zaj novi xbox kupiš pa daš gor disk stari, pa maš pač tam not igre piratske v accountu ko si jih prej igral,kaj pol si tut lahko benan??kljub temu da ni fleshan?aja torej zaj priporočate da sploh ne hodimo več na live titsti srečneži ko smo še celi?pa da to prek xbox.com pogledamo če so nas ki benali??

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.