Skoči na vsebino

Dobil sem banano !? Novi BANWAVE od M$


Gost aljo11

Priporočene objave

ko naslonjach poje banano postane bananaman! To noč je bila moja konzola na vrsti za bananje, kar je bilo za pričakovati. Bilo mi je v zadovoljstvo in navečji užitek igrati z vami. Prestavljam se v vode Playstation-a, da dodam še Soniju svoj kos pogače.

mejte se mi lepo!

naSLOnjach

ma daj ne me JEBAT :x :crybaby: pa saj to ni res na PS3 boš prešaltal :crazy:

Xbox

Link to comment
  • Odgovorov 750
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

aja potem sem le pravilno razumel sarkazem detektor ob izjavi:

Prestavljam se v vode Playstation-a, da dodam še Soniju svoj kos pogače.

ok pa sorry za netopic temo!

ENo vprašanje a boste potem zdaj vsi samo še offline, ker očitno odbananje ne bo možno ali pa boste prodali in kupili nove škatle.

BessieSABU.png

Link to comment
To je mišljeno da ti ne bana neflashane kozole! Je pa možno da ti bana flashano konzolo, kar se je zgodilo Relixu..

Relix je sprejel update na flashani konzoli.

Samotar pa ga je tudi dobil na neflashani konzoli, samo da ga ni sprejel. Js sm bil nagnjen k temu, da verjamem Samotarju, zdaj pa tej napišejo, da je to nemogoče.

Mišljeno je bodisi za flashane bodisi za nefleshane konzole, sicer ne bi imelo smisla!

Za C4eva in bando je to nemogoče!

tf7master.th.png
Link to comment

zanima me to ce sem naprimer mogoce flagan ampak ne hodim na live tako da nemorem dobit bana in lahko normalno instaliram igre na hdd in potem hocem ta stari hdd prekopirat z migration kitom na nov 120gb hdd ki ga bom namestil na novo konzolo ki ni flashana in dau recover gamertag potem nemorem dobiti bana

IceCold4949.png
Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.